Serie A 17/18 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 21:43

lenor pisze:nie przypominam sobie, żebyśmy odwoływali mecz od początku istnienia tego stadionu. Może ktoś pamięta?
Swoją drogą nie ma tam podgrzewanej murawy? Z tego co czytałem śnieg zaczął padać na godzine przed meczem, więc pogdrzewana płyta powinna dać radę
Oczywiście, że jest tylko właśnie nie dała rady ze względu na zbyt obfite opady.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 21:56

lenor pisze:Swoją drogą nie ma tam podgrzewanej murawy? Z tego co czytałem śnieg zaczął padać na godzine przed meczem, więc pogdrzewana płyta powinna dać radę
Podgrzewana płyta raczej na pewno jest(ale to tylko moje przypuszczenia, bo skoro jest ona wymogiem nawet do wejścia do polskiej Ekstraklasy i nawet taka Miedzianka ją ma, to Juve na pewno też:D), ale ona raczej nie załatwiłaby w pełni sprawy, pewnie by stopiła tylko śnieg, a potem zapewne powstałby staw jak w pamiętnym meczu na Narodowym... Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem i nie przestawało i dlatego też próby odśnieżania były nieskuteczne, bo tego śniegu ciągle przybywało. Trochę szkoda, że tak się stało, bo jakoś wyjątkowo chciało mi się ten mecz obejrzeć, okoliczności też sprzyjały, ale jeśli to pozwoli uniknąć kontuzji, to bardzo dobrze, że odwołali.


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 23:26

Forza Juve pisze:
lenor pisze:Swoją drogą nie ma tam podgrzewanej murawy? Z tego co czytałem śnieg zaczął padać na godzine przed meczem, więc pogdrzewana płyta powinna dać radę
Podgrzewana płyta raczej na pewno jest(ale to tylko moje przypuszczenia, bo skoro jest ona wymogiem nawet do wejścia do polskiej Ekstraklasy i nawet taka Miedzianka ją ma, to Juve na pewno też:D), ale ona raczej nie załatwiłaby w pełni sprawy, pewnie by stopiła tylko śnieg, a potem zapewne powstałby staw jak w pamiętnym meczu na Narodowym... Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem i nie przestawało i dlatego też próby odśnieżania były nieskuteczne, bo tego śniegu ciągle przybywało. Trochę szkoda, że tak się stało, bo jakoś wyjątkowo chciało mi się ten mecz obejrzeć, okoliczności też sprzyjały, ale jeśli to pozwoli uniknąć kontuzji, to bardzo dobrze, że odwołali.
Bądźmy poważni :smile: ;) podgrzewana murawa oczywiście jest, ale nie emituje ona tyle ciepła żeby topić snieg w mgnieniu oka. bardziej powoduje to że nie jest ona zmrożona i można na niej grać przy minusowych temperaturach powietrza


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 23:42

Mamy większe szanse grając w futbol z Atalantą w najsilniejszym składzie niż w dyscyplinę okołofutbolową z jej rezerwami. Śmierdziało tutaj 0:0 od samego początku. Bardzo dobrze, że to przełożyli, to samo powinno stać się w Poznaniu i Stambule przed laty.

W Turynie przestało sypać o godzinie 19:00, a wczorajsze prognozy przewidywiały opady właśnie między 17 a 19 i okazały się prawdą, we Włoszech właśnie podniosło się larum by w przyszłości być mądrzejszym i próbować się zabezpieczyć i odpowiednio wcześniej przełożyć mecz.


MVP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 listopada 2012
Posty: 237
Rejestracja: 18 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2018, 02:20

ForzaItanimulli3vujcm pisze:

Po prostu kryty dach wydawał mi się rzeczą naturalną w tych czasach, tak jak wspomaganie kierownicy w samochodzie.
Z tego co wiem kryty dach to nie 5 -10 mln tylko z 50 jak nie więcej dodatkowo i to co najmniej, a wydaje mi się że więcej bo i cały projekt musi być inny. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że przy obecnym stanie naszego obiektu nawet nie ma możliwości aby montować taki dach, bo już cała konstrukcja stadionu musi być przystosowana do czegoś takiego i zarząd chyba właśnie całkowicie z tego zrezygnował.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 26 lutego 2018, 07:36

Robert 10 pisze:
Forza Juve pisze:
lenor pisze:Swoją drogą nie ma tam podgrzewanej murawy? Z tego co czytałem śnieg zaczął padać na godzine przed meczem, więc pogdrzewana płyta powinna dać radę
Podgrzewana płyta raczej na pewno jest(ale to tylko moje przypuszczenia, bo skoro jest ona wymogiem nawet do wejścia do polskiej Ekstraklasy i nawet taka Miedzianka ją ma, to Juve na pewno też:D), ale ona raczej nie załatwiłaby w pełni sprawy, pewnie by stopiła tylko śnieg, a potem zapewne powstałby staw jak w pamiętnym meczu na Narodowym... Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem i nie przestawało i dlatego też próby odśnieżania były nieskuteczne, bo tego śniegu ciągle przybywało. Trochę szkoda, że tak się stało, bo jakoś wyjątkowo chciało mi się ten mecz obejrzeć, okoliczności też sprzyjały, ale jeśli to pozwoli uniknąć kontuzji, to bardzo dobrze, że odwołali.
Bądźmy poważni :smile: ;) podgrzewana murawa oczywiście jest, ale nie emituje ona tyle ciepła żeby topić snieg w mgnieniu oka. bardziej powoduje to że nie jest ona zmrożona i można na niej grać przy minusowych temperaturach powietrza
W mgnieniu oka i przy tak intensywnych opadach na pewno nie, ale ogólnie jest to chyba możliwe, na stadionie w moim mieście ponoć była taka sytuacja w tym sezonie, że spadło troszeczkę śniegu niedługo przed jakimś meczem/sparingiem, a ta płyta go podobno stopiła, ale wtedy całe boisko było pokryte wodą i grało im się niewiele lepiej :P Ale to też trochę inna sytuacja, bo ten śnieg nie padał, było go bardzo mało, a temperatura niewiele poniżej zera... Ale płyta jest w stanie stopić śnieg.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2018, 08:53

Push3k pisze:A swoją drogą...
Kiedy ostatnim razem odwołano mecz Juve w Turynie z powodu pogody oraz konkretnie z powodu śniegu?
z powodu śniegu nie kojarze, ale z powodu mgły w LM z Bayerem.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2018, 10:31

Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem
Zaczelo padac ciut przed 17:00, a przestalo ok 18:20.


La fidanzata d'Italia
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lutego 2018, 20:12

Oficjalnie : mecz odbędzie się 14 marca o 18:00.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 09:46

ozob pisze:
Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem
Zaczelo padac ciut przed 17:00, a przestalo ok 18:20.
dlatego jak pisałem, jakby nie kombinowali i rozegrali o 15. mecz by się z pewnościa odbył


deejay1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2014
Posty: 32
Rejestracja: 09 marca 2014

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 10:08

rammstein pisze:
ozob pisze:
Poza tym mi się obiło o uszy, że zaczęło sypać około 3 godziny przed meczem
Zaczelo padac ciut przed 17:00, a przestalo ok 18:20.
dlatego jak pisałem, jakby nie kombinowali i rozegrali o 15. mecz by się z pewnościa odbył
O jakim kombinownaniu mówisz ? Mecz był zaplanowany na 18, jak chciałeś go rozegrać wcześniej ? bez kibiców ?


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 12:16

szybko ten czas leci i meczyk już jutro :) oby to przełożenie na dobre nam wyszło, a może właśnie tak być, patrząc na formę Dybali, dlatego jutro liczę na spokojne 3 pkt.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 12:31

Atalanta się nie położy więc spodziewam się zaciętego meczu. Liczę oczywiście na 3pkt. jednak spacerek to nie będzie.

FJ!


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 12:34

Też liczę na dobry meczyk jutro i odskoczenie napoli na 4pkt. Jednakże należy pamiętać że Atalanta to nie Udinese, będzie troszkę trudniej, gdyż podopieczni Gasperiniego grają wyjątkowo dobrze a zarazem nieprzewidywalnie w tym sezonie. Niemniej jednak liczę na 0 z tyłu i przynajmniej 2 brameczki po naszej stronie (niech Pawełek ściga Ciro po koronę CC :ahsisi: ) .


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 13 marca 2018, 13:25

rammstein pisze:szybko ten czas leci i meczyk już jutro :) oby to przełożenie na dobre nam wyszło, a może właśnie tak być, patrząc na formę Dybali, dlatego jutro liczę na spokojne 3 pkt.
W jakimś stopniu te odwołanie meczu przełożyło się na wygraną w Rzymie i Londynie, więc można powiedzieć, że już wyszło nam na dobre ;)


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Zablokowany