Serie A 17/18 (25): Torino 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 15:52

Mandzura i Khediry Marchisio wyjdą to tez uważam ze nie będzie co oglądać ,
ale moze po derbach będzie nowy trener, jak tak wyjdą hhihiih
w lidze tak można wyjść z takim drewnem, ale nie w lm


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 19:00

Cieszę się, gdy czytam posty osób, którzy podzielają moje zdanie! Mecz jest w niedzielę o 12:30, więc MOŻE go zobaczę jako dodatek do śniadania i kawy.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 lutego 2018, 19:17

Panowie, tak jak to było już wiele razy pisane. Dopóki Allegri jest trenerem to zarówno Mandzu i Khedira będą grali w podstawie. Oczywiście raz na ruski rok dostaną mecz odpoczynku oprócz tego ewentualne kontuzje. Niestety taka jest prawda, nie wierzę w to, że jest w stanie coś ich ruszyć. Także typowanie ich do składu jest jak najbardziej oczywiste, sensacją byłoby gdyby któregoś w nim zabrakło.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 14:59

Wielu się ucieszy, bo Mandzu ma gorączkę i być może jutro nie zagra. Buffon jutro odpoczywa więc zagra Szczęsny. W środku Pjanic i Khedira.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 15:35

Wojtek pisze:Wielu się ucieszy, bo Mandzu ma gorączkę i być może jutro nie zagra. Buffon jutro odpoczywa więc zagra Szczęsny. W środku Pjanic i Khedira.
Mamy zagrać poza tym trójką w środku. Pjanic + Khedira na bank. Kwestią otwartą pozostaje czy do nich dołączy np. Bentancur czy ktoś inny.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 16:24

a jak ofensywa? Dybala podobno gotowy na 30 minut. Bernardeschi problemy mięśniowe. Kto zagra z Costą i Higuainem?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 17:01

-JuveFan- pisze:a jak ofensywa? Dybala podobno gotowy na 30 minut. Bernardeschi problemy mięśniowe. Kto zagra z Costą i Higuainem?
Widziałem gdzieś grafikę ze składem 4-3-3 gdzie na LS był Alex Sandro.

Boże...te kontuzje to jest dramat, coś nie poważnego w tak dużym klubie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 17:24

Wojtek pisze:
-JuveFan- pisze:a jak ofensywa? Dybala podobno gotowy na 30 minut. Bernardeschi problemy mięśniowe. Kto zagra z Costą i Higuainem?
Widziałem gdzieś grafikę ze składem 4-3-3 gdzie na LS był Alex Sandro.

Boże...te kontuzje to jest dramat, coś nie poważnego w tak dużym klubie.

Allegri na konferencji powiedział, że za Berne mogą zagrać Sandro, Bentancur lub Sturaro :facepalm:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 17:27

Wojtek pisze:
-JuveFan- pisze:a jak ofensywa? Dybala podobno gotowy na 30 minut. Bernardeschi problemy mięśniowe. Kto zagra z Costą i Higuainem?
Widziałem gdzieś grafikę ze składem 4-3-3 gdzie na LS był Alex Sandro.

Boże...te kontuzje to jest dramat, coś nie poważnego w tak dużym klubie.
Spoko, u Allegriego to norma. Dopóki trenerem będzie Max to niewyobrażalna ilość kontuzji mięśniowych będzie standardem. :prochno:

Co do meczu. Liczę na spokojnie 2:0. Torino w tym sezonie cieniuje i nie wybija się ponad przeciętność. Raczej nie mają argumentów aby nam zagrozić. My za to powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i choć trochę zrehabilitować się za wtorkowy mecz z Tottenhamem.

Liczę na Dybalę, niech wejdzie na te 30-40 minut i rozrusza się trochę, bo w rewanżu z Totkami może okazać się kluczowy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 lutego 2018, 20:47

Wojtek pisze:Wielu się ucieszy, bo Mandzu ma gorączkę i być może jutro nie zagra. Buffon jutro odpoczywa więc zagra Szczęsny. W środku Pjanic i Khedira.
Ten kaleczniak zagrałby nawet z ebolą, bez nogi, z zamrożoną ręką, stomią, grzybicą paznokci i suchością pochwy.

Co by się musiało stać żeby na ławce usiedli Sami Kebab do pary z Croatian Wingman :think: :think:


:allegri: na śmietnik
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 09:50

Prawdopodobny sklad na dzisiejszy mecz: Szczesny-De Sciglio-Benatia-Chiellini-K.Asamoah-Khedira-Pjanic-Sturaro-Costa-Higuain-Sandro :facepalm: co to wogole za sklad


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 10:24

Liczę na dobry mecz, bo często za kadencji Maxa po jakimś nie powodzeniu zaczynamy marsz zwycięstw. Było tak dwa lata temu po porażce z Sassuolo (0:1) i było tak teraz po meczu z Sampdorią (2:3). Mecz z totkami przegrany nie był, ale można go traktować jako porażkę, więc liczę na pozytywny impuls dzisiaj.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 10:29

freddie88 pisze:Prawdopodobny sklad na dzisiejszy mecz: Szczesny-De Sciglio-Benatia-Chiellini-K.Asamoah-Khedira-Pjanic-Sturaro-Costa-Higuain-Sandro :facepalm: co to wogole za sklad
A jakim składem mają zagrac skoro połowa drużyny jest kontuzjowana a w tygodniu był dodatkowy opis wysiłek związany z LM. Jak dla mnie niezły skład nawet ze Sturaro który akurat na derby powinien być jak znalazl
Po ciężkim meczu z Viola kolejny ciężki wyjazd wnddoatku po LM
Byle do przodu
FJ!!


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 11:12

Dzisiaj nie ważny styl, liczą się 3 punkty. Nie możemy pozwolić, by klub z kampanii nam odskoczył.
Więc nie ma co się za dużo rozpisywać, bo każdy wie jak jest :ok:

Panowie, gdzie oglądacie transmisje meczów jeśli chodzi o smartfon? Podzielcie się :pray:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2018, 11:29

Mati1990 pisze:Dzisiaj nie ważny styl, liczą się 3 punkty. Nie możemy pozwolić, by klub z kampanii nam odskoczył.
Więc nie ma co się za dużo rozpisywać, bo każdy wie jak jest :ok:

Panowie, gdzie oglądacie transmisje meczów jeśli chodzi o smartfon? Podzielcie się :pray:
Aplikacja ElevenSports - 15,90zł miesiąc.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany