LM 17/18 (1/8) : JUVENTUS F.C 2-2 Tottenham

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 14:42

Spokojnie. Ławkę mamy taką na ten mecz, że gdy będziemy wygrywać na pewno zobaczymy Sturaro w drugiej części. Koniec końców obecnosc Włocha może okazać się dobrym prognostykiem :spiteful:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 15:43

Bobby X pisze:
lenor pisze:A całkiem serio odnoszę wrażenie, że Max strasznie asekuracyjnie podchodzi do tego spotkania. Pierwszy mecz gramy u siebie i jeśli tutaj nic nie wciśniemy, to tam będzie niesłychanie ciężko. Ja rozumiem zero z tyłu to priorytet i pewnie będziemy oglądać siermiężny futbol, ale wcisnąć coś musimy.
A do, którego nie podszedł "strasznie asekuracyjnie"? Wygramy 1 do 0 i będą peany dla Wybitnego Stratega rodem z Toskanii. Będą bęcki to osobiście wyleję tu wannę pomyj na tego gekona.

No właśnie, żebyśmy wygrali chociaż te 1:0. Prawda - zawsze podchodzi asekuracyjnie, jednak do momentu 1:0 graliśmy coś z przodu, ja się tylko obawiam, że dzisiaj postawimy autobus. A tak grając nie wygramy


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 15:49

Nie wiem dlaczego Allegri nie zaskarbił sobie większego zaufania u kibiców na Juvepoland. Można śmiało powiedzieć że to jeden z największych trenerów w historii Juve, a tutaj nadal niepewność wobec niego. Facet zdobył 3 mistrzostwa, trzy puchary Włoch, dwa razy awansował do finału LM. Ludzie ten człowiek zna się na robocie.
Obstawiam 3:0 dla Juve, nie dlatego że Tottenham jest słaby, ale Juve to Juve


dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 15:50

Dragon pisze:Mecz 1/8 LM a u nas kontuzje: Howedes, Cuadrado, Matuidi, Dybala, Lichsteiner, Barzagli. Przecież to jest poniżej krytyki. 3 by zagrało pewnie w 1 składzie a Barzagli wszedł na końcówkę. Fajnie, że mamy kim łatać, tylko skutki są takie, że spada drastycznie jakoś na ławce.
Jak dla mnie to jest dory prognostyk, bo wrócą na rewanże lub ewentualne ćwierćfinały. Teraz juz będziemy mieć spokój z kontuzjami ;)
Dragon pisze:Najnowsze info z Turynu, niektórzy się pewnie ucieszą. Max dziś rano testował 4-2-3-1, czyli Sturaro OUT ( :pray: ), Bernardeschi IN.
I to jest bardzo dobra wiadomość!
Dragon pisze:p.s Pjanić dziś nie może dostać żółtej kartki!
Wydaje mi się, ażeby lepiej wypadł na rewanż z Kogutami niż miałby nie grać w meczu z PSG czy innym City :ahsisi:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 16:02

mnowo pisze:Przedmeczowa konferencja prasowa Allegriego (fragment, napisy PL):


Sturaro = Matuidi :D
Maxiu nigdzie nie postawił znaku równości między tymi dwoma zawodnikami ;) Stwierdził jedynie, że to piłkarze o podobnej charakterystyce i że Stefan może pełnić jego rolę na boisku.


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 16:19

19 pisze:Nie wiem dlaczego Allegri nie zaskarbił sobie większego zaufania u kibiców na Juvepoland. Można śmiało powiedzieć że to jeden z największych trenerów w historii Juve, a tutaj nadal niepewność wobec niego. Facet zdobył 3 mistrzostwa, trzy puchary Włoch, dwa razy awansował do finału LM. Ludzie ten człowiek zna się na robocie.
Obstawiam 3:0 dla Juve, nie dlatego że Tottenham jest słaby, ale Juve to Juve
Dokładnie. To co ten człowiek robi co roku w Juve z takimi piłkarzami jest wg mnie fenomenem. Ligę deklasuje notorycznie i w LM też już pokazał swoją jakość niejednokrotnie. Przyznam że zwątpiłem raz w niego po 2-2 z Bayernem w Turynie, ale to co pokazało Juve od 1' w rewanżu zatkało mi usta. Wg mnie Max jest obecnie naszym najcenniejszym dobrem.


Arrivederci Mauro e David :(
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 17:11

livinglegend pisze:Max jest obecnie naszym najcenniejszym dobrem.
Niestety, tutaj niektórzy się o tym dowiedzą dopiero gdy jego pracodawcą będzie już ktoś inny.

Mam nadzieję, że grając 4-2-3-1 nie odpuścimy środka pola.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 17:19

Szczerze to jakoś trudno mi uwierzyć w te 4-2-3-1 czekam na oficjalkę.

No chyba,że takie coś.


-------------------Buffon------------------
De Sciglio-Benatia----Chiellini---Sandro
------------Khedira-----Sturaro-----------
Costa------------Pjanic--------Mandzukic
-----------------Higuain-------------------


Obrazek
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 17:50

a na czechu czy jakimś niemieckim zdf bądź erste nie ma transmisji? zawsze we wtorki puszczali...


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
putout

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Posty: 18
Rejestracja: 20 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 18:01

19 pisze:Nie wiem dlaczego Allegri nie zaskarbił sobie większego zaufania u kibiców na Juvepoland. Można śmiało powiedzieć że to jeden z największych trenerów w historii Juve, a tutaj nadal niepewność wobec niego. Facet zdobył 3 mistrzostwa, trzy puchary Włoch, dwa razy awansował do finału LM. Ludzie ten człowiek zna się na robocie.
Obstawiam 3:0 dla Juve, nie dlatego że Tottenham jest słaby, ale Juve to Juve
najlepsze jest to że statystyki są wręcz przytłaczające i Allegri ma największy procent zwycięstw spośród wszystkich dłużej trenjących menadżerów. nie lubią go dla zasady i tyle. spójrz ilu trolli milknie gdy Allegri wygrywa a gdy przytrafi się jakiś głupi remis to zaraz wylatują ze swoimi śmietnikami i zaczynają rzucać kupą dookoła :facepalm: żądanie wygrania od nigo LM w tamtych finałach to zupełne odrealnienie bo w obu spotkaniach byliśmy de facto zauważalnie słabszą druzyną. to jakby narzekać że mucha nie potrfi ciałem rozbić szyby :angry: przesadzam dla podkreslenia absurdu. pamiętasz jak długo jęczeli że Allegri jedzie samograjem po Conte tylko dlatego że grał zmodyfikowanym 3-5-2 (w którym drużyna wyglądała zupełnie inaczej niż za Antka) :facepalm: ? to trochę jak z polityką. jak ktoś jest bezmózgim wyborcą jakiejś partii/ruchu to nigdy nie przyzna że polityczni oponenci zrobili coś dobrego. nigdy.

trochę boje się Sturaro ale jemu Allegri ufa i z sobie znanych powodów chce mieć go na boisku. co ma być to będize niebo znajdę wszędzie.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 19:23

Trochę przesadzacie Panowie z tym obrażaniem innych. Allegri wykonuje kawał świetnej roboty, ale styl tej drużyny nieraz i nie dwa woła o pomstę do nieba.

Mamy możliwości w ataku jakich nie miał chyba żaden trener Juve, a mimo to drużyna często gra bez polotu, nie wiedząc co zrobić w napadzie.

Kibice Juventusu są rozpieszczeni ciągłymi zwycięstwami i sukcesami, dlatego jesteśmy tak bardzo wymagający. Oprócz punktów chcemy też ładnego dla oka stylu. Niestety z Allegrim to nie przejdzie, bo o ile taktycznie jest trenerem świetnym, to jeśli chodzi o efektowność brakuje mu bardzo wiele.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 19:29

Obrazek


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 19:41

Pamiętam jak za czasów gimbazy czy podstawówki szedłem do szkoły i już od samego rana jedyne o czym myślałem to mecz. Człowiek powoli zbliża się do 30stki, a nic się nie zmienia. Cały dzień w pracy myśli tylko o powrocie Juve do LM po przerwie zimowej! Dla takich chwil warto być kibicem i przeżywać te emocje.

Co do meczu, oglądałem Tottenham w tym sezonie dosyć często i to naprawdę ciekawy zespół. O Kane już wszystko zostało napisane. Wierzę jednak w Allegriego. Chłop ma pojęcie co robi, już nie raz nas pozytywnie zaskoczył w Europie, także ma u mnie kredyt zaufania.

Liczę na nasze doświadczenie, wsparcie naszych trybun i nasze 2-0.


Grande Juve, Vinci Per Noi
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 19:43

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Lamela, Kane.

Dwa zaskoczenia: Aurier (trochę mniejsze) i Lamela - tu już duża niespodzianka. Son jest w tym sezonie w dużo lepszej dyspozycji. Albo jakiś drobny uraz, albo Pochettino zostawił go na ławce jako jokera.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 19:46

a my z Berna i bez Sturaro, 4231 :)


Zablokowany