Coppa Italia 17/18 (1/2): Atalanta 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:48

Chciałbym usłyszeć co oni mają wbijane do głowy kiedy zejdą na przerwę z prowadzeniem. Pewnie jakby któryś z zawodników się wyrwał i nie daj Boże zaatakował i strzelił gola to dostałby po meczu reprymendę :P


#AllegriOut
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:48

Także wszystko po staremu. Dzisiejsze samotne eskapady Higuaina przypominały mi naszą reprezentację za czasów Fornalika. Należała nam się strata bramki jak nic, zwłaszcza po tej akcji koło 85 minuty.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:48

Nawet nie wiem co myśleć o tym meczu. Niby są trzy punkty, ale co z tego jak nie ma już emocji przy oglądaniu Juve tylko znudzenie i irytacja.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:52

LukaszG / DLuGi pisze:Nawet nie wiem co myśleć o tym meczu. Niby są trzy punkty, ale co z tego jak nie ma już emocji przy oglądaniu Juve tylko znudzenie i irytacja.
To Puchar Włoch. Nie graliśmy o punkty.

Mecz trochę dziwny. Cieszy forma Igły, robił co chciał.
Martwi trochę wolne tempo gry.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:52

Tu nawet 3 pkt. nie ma bo to CI. Doczłapać do końca tej farsy, dopisać kolejne Scudetto i dawać mnie ten Mundial.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:53

jarmel pisze:Chciałbym usłyszeć co oni mają wbijane do głowy kiedy zejdą na przerwę z prowadzeniem. Pewnie jakby któryś z zawodników się wyrwał i nie daj Boże zaatakował i strzelił gola to dostałby po meczu reprymendę :P
Oczywiście żeby dostał reprymendę! Przecież to oddanie przeciwnikowi piłki za darmo! Bo po strzelonej bramce rywal zaczyna od środka. ;)

Nie kumam nie łapie, nie czaje tego - tak ładnie był zaczęty sezon, tak ładnie szło, tylko było patrzeć aż by Costa, Berna zgrali się z resztą i by była magia - to teraz musiał wszystko szlag trafić!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:58

Tym meczem zamknęliśmy prawdopodobnie sprawę awansu bo w Turynie Atalanta nie ma czego szukać nawet jak wyjdziemy drugim garniturem.

Tak jak pisałem przed meczem : nikłe zainteresowanie tematem meczowym a po meczu narzekanie i mądrości mimo, że mecz wygrany. Jest liga, będzie LM a wygraliśmy człapiąc najmniejszym nakładem sił...może faktycznie przestańcie oglądać te mecze to nie będziecie błaznować po nich :prochno:
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2018, 23:00 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:58

Mecz na zero z tyłu, a wy marszczyta freda jak Stalin brwi nad mapą Polski. Pewnie, że trzeba im było wcisnąć drugą i po jajkach... ale jak się nie ma, co się lubi, to się dyma, co się ma. Wrzućcie na luz, napijcie się czerwonego wina i do spania.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 22:58

Coraz bardziej mnie bawicie chłopaki :rotfl: :rotfl: Tylko czekać na maj/czerwiec i znowu będzie wielka feta z tytułów, a Wy powiecie jakich to historycznych rzeczy dokonuje ta drużyna :ahsisi: Tymczasem narzekajcie sobie dalej na wszystko i na wszystkich :facepalm:
Niezły mecz, koncówka troche za bardzo odpuszczona ale w sumie jak słusznie zauważyli komentatorzy Atalanta tak naprawdę poza karnym 1 i jedyną sytuację bramkową miała w 85 minucie.
Gigi perfekcja, obrona nieźle chociaż czasami bywało nerwowo ( Sandro tutaj nadal pogubiony), pomoc duża praca, asekuracja i walka chwała im za to. Najlepszy obok Buffona Igła, świetna forma i to przyśpieszenie Wow!. Miło się patrzyło na Argentyńczyka. Awans na 90% jest, bo mocno wątpię w porażkę na własnym stadionie, aczkolwiek nie wolno nikogo lekceważyć, Atalanta to ambitny zespół.
Na co jeszcze zwróciłem uwagę to, że przez 60-70 minut Juve bardzo dobrze grało w średnim/niskim pressingu, było zamykanie stref, wyższe podejście w odpowiednich momentach co owocowało wieloma stratami przeciwnika. Allegri dobrze rozpracował rywala.

Ps. Za karnego broń Boże nie winię Benatii, bo to tak czysty przypadek, że szkoda gadać. Klasa Gigiego, że nas uratował od bezsensownej bramki, która wiele by skomplikowała.
Ps2. Mgła to jakiś dramat jeszcze przy słabej jakości transmisji


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 884
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2018, 23:02

Super pomysł Maxa na drugą połowę, brawo.

Nie wiem co Mandzu musi zrobić aby usiąść na ławce, kilka beznadziejnych meczów z rzędu to oczywiście zdecydowanie za mało. Igła dostaje podanie z prawej strony i słownie nigdy nie może liczyć na rozegranie jej z lewym skrzydłem.

Wreszcie Igła dziś na miarę oczekiwań, wychodziło naprawdę sporo, choć oczywiście taktyka na drugą połowę było tylko przetrwanie, więc sam jak palec nie wiele mógł zrobić.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 00:46

Gigi MVP, Igła bardzo dobry mecz, MDS najsłabszy. Kolejne czyste konto (piąte z rzędu) i dziewiąty win pod rząd. Jedziemy dalej.: juve:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 11:59

jarmel pisze:Chciałbym usłyszeć co oni mają wbijane do głowy kiedy zejdą na przerwę z prowadzeniem. Pewnie jakby któryś z zawodników się wyrwał i nie daj Boże zaatakował i strzelił gola to dostałby po meczu reprymendę :P
Przecież już w tym sezonie takowe reprymendy były i to publiczne ;) Na pewno jedną dostał Pjanić - na pomeczowej konferencji Max mówił, że Miralem powinien wykazywać się większym cynizmem w końcówkach meczów. Drugą dostał (tu nie jestem pewny) bodaj Bernardeschi za próbę kontry, również w końcówce meczu.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 12:18

LordRahl pisze:Coraz bardziej mnie bawicie chłopaki :rotfl: :rotfl: Tylko czekać na maj/czerwiec i znowu będzie wielka feta z tytułów, a Wy powiecie jakich to historycznych rzeczy dokonuje ta drużyna :ahsisi: Tymczasem narzekajcie sobie dalej na wszystko i na wszystkich :facepalm:
Chodzi Ci o historyczne przerabane finaly LM ? :prochno:

Jak ten klub ma sie rozwijac, przyciagac kibicow itd skoro nawet kibicom sie nie chce ogladac tych "widowisk". Granie kontrami samotnym Igla z Atalanta... :shock:


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 23:06

Alexinhio-10 pisze:
LordRahl pisze:Coraz bardziej mnie bawicie chłopaki :rotfl: :rotfl: Tylko czekać na maj/czerwiec i znowu będzie wielka feta z tytułów, a Wy powiecie jakich to historycznych rzeczy dokonuje ta drużyna :ahsisi: Tymczasem narzekajcie sobie dalej na wszystko i na wszystkich :facepalm:
Chodzi Ci o historyczne przerabane finaly LM ? :prochno:

Jak ten klub ma sie rozwijac, przyciagac kibicow itd skoro nawet kibicom sie nie chce ogladac tych "widowisk". Granie kontrami samotnym Igla z Atalanta... :shock:
Nie mów za wszystkich bo np. ja oglądam każdy mecz z wielkim zaciekawieniem i właśnie taki styl Juve mi się bardzo podoba.. Gdybym kochał ofensywny styl gry to prawdopodobnie oglądałbym Ligę Angielską albo Hiszpańską. Ja np mając do wyboru obejrzeć mecz City - Arsenal i wesołe wyniki typu 4-3 a równoległe spotkanie choćby Atalanta - Genoa zakończone 0-0 albo 1-0 to nawet się nei zastanawiam i oglądam serie a, właśnie dlatego, że taki styl jest mi zdecydowanie bliższy. Wolę oglądać drużyny, które nie popełniają błędów w obronie i kończą na 0 z tyłu niż takie, które popełniają ich dużo i wyniki są kilkubramkowe,

To nie jest atak, tylko po prostu mówię, że niektórzy mają trochę inne spojrzenie na piłkę :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2018, 23:29

Bartas_01 pisze:Wolę oglądać drużyny, które nie popełniają błędów w obronie i kończą na 0 z tyłu niż takie, które popełniają ich dużo i wyniki są kilkubramkowe,
Tylko że my jednak popełniamy masę błędów w obronie i gra naszej obrony jest daleka od perfekcji. Poza tym ta nasza świetna defensywa dostała 4 gole w finale z Realem Madryt. Ja chce wygrania CL, a nie więcej czystych kont w Serie A - a nic więcej taką grą nie osiągniemy. Ten archaiczny futbol odchodzi do lamusa i skoro coś nie idzie - mam na myśli wygranie CL, bo tylko to mnie interesuje - to trzeba dokonać zmian. Tak jak zmian należy dokonać w strukturach Calcio, analogicznych zmian. Nie miał bym pretensji gdybyśmy defensywnym kopaniem się po czole i męczeniem buły przez 90 kilkaminut wygrywali CL - ale tak nie jest i tak nie będzie, póki się stylu gry nie zmieni. ZROZUMCIE TO WRESZCIE! Od 2015 roku nie rozwinęliśmy się, stoimy w miejscu cały czas, a po tej grze nie widać jakiejkolwiek szansy na rozwój - i o to się wkurzam, bo wiem że taka gra jest dobra na Serie A, a nie na dominacje w Europie. Elo!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany