Serie A 17/18 (21): JUVENTUS F.C 1-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 12:12

livinglegend pisze:
wojczech7 pisze:ManCity, Barcelona, Bayern, PSG. Tyle z mojej strony.
I żadnej z tych drużyn nie widziałem w 1/2 LM w ostatnim sezonie. Poza tym nikt nie każe oglądać Juve i Serie A. Niejaka La Liga jest podobno milsza dla oka.
Ale zdajesz sobie sprawę, że rozmawiamy o obecnym sezonie, prawda? :roll:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 12:44

livinglegend pisze:Żeby wyeliminować problem z kontuzjami musielibyśmy nie grać. A nawet nie trenować.
No to jednak dobrze, że się oszczędzamy. Ja się tylko zastanawiam kiedy pójdziemy na całość, bo może nie ma sensu, może lepiej się oszczędzać na przyszłość.


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 12:56

wojczech7 pisze:Ale zdajesz sobie sprawę, że rozmawiamy o obecnym sezonie, prawda? :roll:
Tak, podobnie jak (mam nadzieję) zdajesz sobie sprawę z tego, że drużyny nie są budowane co rok na nowo, tylko żyją długimi cyklami. Podałeś jako przykład 4 drużyny, które grają atrakcyjniej z gorszymi drużynami, ale to jest ich cechą nie od września 2017 tylko od lat. A ja pokazałem co im to dało w LM nie tak dawno temu.


Arrivederci Mauro e David :(
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 14:38

livinglegend pisze:
wojczech7 pisze:Ale zdajesz sobie sprawę, że rozmawiamy o obecnym sezonie, prawda? :roll:
Tak, podobnie jak (mam nadzieję) zdajesz sobie sprawę z tego, że drużyny nie są budowane co rok na nowo, tylko żyją długimi cyklami. Podałeś jako przykład 4 drużyny, które grają atrakcyjniej z gorszymi drużynami, ale to jest ich cechą nie od września 2017 tylko od lat. A ja pokazałem co im to dało w LM nie tak dawno temu.
2 z nich nie tak dawno temu wygrywały LM, w przeciwieństwie do Juventusu. Dwa kolejne to "twory", które od niedawna liczą się w europejskiej piłce i już teraz ich szanse na końcowy triumf w tych rozgrywkach oceniane są wyżej, niż szanse Juventusu.

Mów mi jeszcze. :papa:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 15:59

wojczech7 pisze:2 z nich nie tak dawno temu wygrywały LM, w przeciwieństwie do Juventusu. Dwa kolejne to "twory", które od niedawna liczą się w europejskiej piłce i już teraz ich szanse na końcowy triumf w tych rozgrywkach oceniane są wyżej, niż szanse Juventusu.
ManCity - usunięte z LM przez Monaco, które my wyeliminowaliśmy
Barcelona - chyba wiadomo
Bayern - nie tak dawno temu, czyli 5 sezonów temu
PSG - :) to nie jest zbyt poważny argument
Kończę się wypowiadać bo to już nie dotyczy meczu z Genoą.


Arrivederci Mauro e David :(
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2018, 18:08

Mialem przyjemnosc byc na tym meczu i siedziec na curva nord w miare blisko sektoru gosci i chce powiedziec ze moze z 200-300 kibicow od nich robilo niezly doping,ktory byl niestety jedynym dopingiem tego meczu na Alianz Area..strasznie cicho bylo na stadionie tym razem,mozliwe ze mialo to zwiazek z zamknieciem curva sud i obrazaniem sie na wladze serie a... nie mam zielonego pojecia...


Zablokowany