Serie A 17/18 (20): Cagliari 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 07:32

Mecz ciężki, wygraliśmy trochę szczęśliwie dzięki Wojtkowi i temu, że sędzia VARu nie użył, ale nie tylko u nas się to zdarza, a tylko Juve się roztrząsa. Nieważne.
Igła fakt ma problem ze strzeleniem bramki, ale podania do Pjanica i spartolonej sytuacji przez Miralema, to już nikt mu na plus nie zaliczy. Juve ma taki styl jaki ma i Gonzalo się ciężko gra, ale przyszedł po trofea i jednak kilka spotkań nam wygrał strzelonymi ćwierć sytuacjami. Popatrzcie na Morate czy Lukaku i już przestańcie płakać and tymi 90 mln, bo oni kosztowali podobnie. Pokażcie mi piłkarza bez dołków formy.

Wojtek MOTM, kibice na forach zagranicznych już go zaczynają uwielbiać. Świetny wybór Beppe :ok:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 08:43

Robert 10 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Powiem tak odnośnie Juventusu i Higuaina: Drużynę rozlicza się z punktów, napastnika z bramek. :whistle:
swir pisze:Dani Alves olał nas ciepłym moczem.
Fakt, zagrał fantastyczną rundę wiosenną, ale jak się później okazało nasz styl mu zupełnie nie odpowiadał.
Tak masz rację olał nas. Styl? To może najwyższa pora coś z tym zrobić? :smile:
Lepiej grać ładnie i przegrywać sezon za sezonem jak Napoli ? wszystkiego mieć nie mozna, doceń to co masz ;)
Lepiej grać ładnie i wygrywać, jak City w tym sezonie, Monaco i Real w poprzednim, BVB za Kloppa, Barcelona i Bayern od kilku lat...

—

Meczu nie widziałem, miałem ważniejsze zajęcie. Jak rozumiem standardowa pełna kontrola i ani przez moment nie drżeliśmy o wynik? :ok:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 11:23

Bernardeschi w każdym meczu w jakim dostaje szanse strzela brame i asystuje :ok: ale Allegri posadzi go znów na ławe na kilka kolejek, bo przecież murzajek z mopem na głowie >>> :facepalm:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 11:43

Sorek21 pisze:
Urbi27 pisze: Brawo Allegri, nie ma to jak zdjąć najlepszego ofensywnego zawodnika i wprowadzić prawego obrońcę - uwielbiam tą mentalność

Kolejne wymęczone zwycięstwo, punkty dopisane, ale oczy krwawią dalej
Zwykle w takich sytuacjach,gdzie prowadzimy i trzeba bronić do końca meczu wchodził Barzagli.Dziś był na placu od początku więc logiczne było że za chwilę wejdzie Stefan i przejdziemy na bronienie w pięciu.Allegri zdjął Berne bo ten miał żółtą kartkę. Tak cięzko to zrozumieć ?
A czy ktoś tego nie rozumie? Ja jedynie narzekam na mentalność trenera, który oddaje inicjatywę 16 drużynie w tabeli na ostatnie 12 min meczu. Spokojnie można było wprowadzić kogoś do środa pomocy i powrócić do 4 3 2 1.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 12:02

Costa i Bernardeschi bardzo dobrze się prezentują, nie to co Dybala, Sandro i Higuain.
Nie bardzo rozumiem dlaczego za Khedirę wszedł Mario, a nie Bentancur czy Claudio :think:
Hah no i 3pkt tylko dlatego, że sędzia nie zauważył ewidentnego faulu.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 12:54

LukaszG / DLuGi pisze: Hah no i 3pkt tylko dlatego, że sędzia nie zauważył ewidentnego faulu.
Przecież Cagliari miało piłke po tym faulu, i grali dalej więc uznali to za korzyść dla siebie.


Dawniej Virus[Mauro].
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 14:41

Ten mecz można opisać chyba tylko jednym słowem - pech.

Peh Juventusu, że w pierwszych 20 minut nie prowadził już dwoma bramkami oraz pech z kontuzjami.

Pech Cagliari, że frajersko stracili bramkę i że nie dostali karnego ( bo przecież pewna część sędziów by go odgwizdała).

Pech kibiców Calcio, że musieli oglądać żenadę w drugiej połowie.

Pierwsze 45 minut mogłoby robić za wyśmienitą reklamę włoskiej piłki. Wspaniałe tempo gry, sporo ładnych akcji i gra która mogła cieszyć oko zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Druga połowa to totalny antyfutbol, zero gry, jedna wielka kopanina na którą żal było spoglądać.

Z naszej drużyny na pewno trzeba pochwalić Szczęsnego, uratował nam mecz w nieprawdopodobny sposób.

Na drugim horyzoncie dwie postacie, Higuain oraz sędzia. Mam wyrażenie, że piłkarze na boisku lepiej sami sobie by poprowadzili ten mecz, tak jak sie kiedyś to robiło na podwórku, niż robił to arbiter.

Jeśli chodzi o Argentyńczyka to mecz w jego wykonaniu był totalną żenadą. Powinien sobie dwa trzy mecze obejrzeć z ławki i na nowo złapać świeżość, bo nie daje drużynie nic, nawet w spotkaniu w którym piłkę ma całkiem sporą ilość czasu.

Są jakieś informacje dotyczące Dybali? Bo jego reakcja była wybitnie niepokojąca i wyglądało to na naprawdę groźne naderwanie mięśnia.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 14:50

Bukol87 pisze:Koniec pierwszej rundy.
swir pisze:Kończy się runda
Pierwsza rudna skończyła się meczem z Hellas, wczoraj już zaczęła się runda rewanżowa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 19:49

ForzaItanimulli3vujcm pisze:...ale jak czytasz moje posty...
:shock:
Musiałbym na głowę upaść, wytłuściłeś w innym wątku to wpadło mi w oko.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 stycznia 2018, 20:42

Gelo65 pisze:W dzisiejszym meczu odniosłem wrażenie że cała trójka (Dybala, Costa, Bernardeschi) znacznie lepiej czuje się na prawym skrzydle.
Heh, ja nie mogę. Głównym zakupem ubiegłorocznego letniego mercato miał być lewoskrzydłowy. Tymczasem mamy w kadrze 4 zawodników na prawą - bo jeszcze Cuadrado... Ciekawe. No ale w sumie coś w tym jest. Swoją drogą, wiem że więcej jest na świecie piłkarzy prawonożnych - tak jak w przypadku ludzi co oczywiste - ale czy u diabła nie ma lewonożnych lewoskrzydłowych, lepiej się czujących na lewej stronie? Bo prawoskrzydłowi tacy są: Cuadrado, Błaszczykowski, Lucas Moura, Candreva...
MRN pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:...ale jak czytasz moje posty...
:shock:
Musiałbym na głowę upaść, wytłuściłeś w innym wątku to wpadło mi w oko.
Skoro nie czytasz moich postów, to się nie wypowiadaj o moim zdaniu na dany temat. Świetnie że Ty piszesz zawsze tak genialne posty, że sugestia o czytaniu moich to dla Ciebie wstrząs i zniesmaczenie. Cóż jestem dumny iż dziele forum z taką personą! Chylę czoła upadając przy tym na głowę. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany