Serie A 17/18 (20): Cagliari 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 21:43

DonPatch pisze:Igła tragedia, mam nadzieję, że to przez tę rękę, bo nie da się patrzeć na jego partactwo. Berna to będzie kozak, bez dwóch zdań. No i kolejna świetna interwencja Wojtka. :hellyes:
Z Igłą to moim zdaniem jest inny problem. Facet jest kompletnie pomijany. Nikt z nim nie rozgrywa. Kompletny bezsens.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 21:44

MRN pisze:Nic nie idzie póki co, przy drugim strzale z wolnego czułem bramkę i zapewne byłoby tak gdyby to Dybala uderzał. Powinniśmy prowadzić ale i przegrywać ale Szczęsny uratował nam dupę tymi dwiema interwencjami. Igła ponownie beznadziejny, co mecz przynajmniej jedna seta ale jeden forza twierdzi, że nie wykorzystujemy jego potencjału.
A nie idzie, niestety...

To że nie wykorzystujemy jego potencjału to jedna prawda - ale jak czytasz moje posty to widzisz że nie zostawiam nam nim ostatnio suchej nitki. Bo nawet jak nie wykorzystujemy jego w pełni, ale tą jedną/pół sytuacji ma zawsze, a po to tyle daliśmy za niego, by to trafiał. Wtedy bym pretensji nie miał. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 21:46

Boże chroń Szczęsnego, bo nie wygramy bez niego :roll:

Początek mieliśmy dobry, ale później nasza gra wyglądała coraz gorzej. Berna dobry początek a potem zgasł. Higuain słabo, Dybala też nie zachwyca... Gdzie on w ogóle gra? Bo niby powinien na lewej stronie klepać z Sandro a tam ewidentny brak zawodnika (normalnie by tam wymiatał Mandzukic) próbuje uzupełniać Matuidi.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 21:48

szymken pisze:Donnarumma... Tja, potrzebny nam on nie wiem na co. Piszę już dawno Wojtek to świetny wybór.
Po to samo po co nam Higuain - lepsze nazwisko. :)
Hed pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja wolę Costę na prawym skrzydle niż Berne.
Ja uważam natomiast że obaj powinni grać w podstawie i się ewentualnie zmieniać stronami. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 21:49

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:39

Berna zdecydowanie dla mnie nr jeden, widać, że nie ma jeszcze zgrania z resztą zespołu, no ale jest tak wolno wprowadzany, że trudno się dziwić. Za bardzo się dublował z pozycją Costy po zmianie, za to z Dybalą taktycznie wyglądali spójnie.

Higuain totalnie nie może sobie znaleźc mniejsca na boisku, nikt z nim nie gra, jest bezużyteczny przy tak grającym Juventusie.

Mandzukic niesamowite jak mało można dać zespołowi przy wejściu na boisko - totalny ninja, nie wiem po co on wszedł

Brawo Allegri, nie ma to jak zdjąć najlepszego ofensywnego zawodnika i wprowadzić prawego obrońcę - uwielbiam tą mentalność

Kolejne wymęczone zwycięstwo, punkty dopisane, ale oczy krwawią dalej


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:41

Dzisiejszy mecz można podsumować jednym słowem - chaos.


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:42

Palpitacji serca można dostać przez naszych milusińskich. Mogliśmy zamknąć mecz po 20 minutach, a tutaj męczyliśmy się do 97, w międzyczasie strzelając gola po faulu (w meczu z Atalantą nam bramkę odebrano w identycznych okolicznościach) i unikając karnego dla rywala. Tego Cana dobrze by było już dziś podkupić, w środku pola mamy wbrew pozorom małe pole manewru, zwłaszcza teraz przy grze trójką.
To co, w następnym meczu Berna ława i w ataku Cuadrado i Mandzukic?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:42

Uff ciężko było, mamy szczęście , że sędzia nie użył VARu bo mogło być różnie. Wojtek :bravo:


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:42

Szczerze ? Faul Benatii na zółtko chwile przed golem + karny dla Cagliari raczej powinien też być odgwizdany. No ale ważne 3 pkt.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:44

Mamy 3 pkt. po wielu bólach i dużych kontrowersjach. Kolejna kontuzja mięśniowa :facepalm: (ciekawe na ile nam Pawełek wyleciał?). Khedira raczej dojdzie do siebie. Powiem szczerze, że coraz bardziej nie mogę patrzeć na Pipitę, jest kompletnie bez formy, złe decyzje, słabe zagrania. I nie można wszystkiego zwalać na to, że nie ma podań od kolegów, bo sam od siebie w tym momencie nic nie potrafi dać. Inna sprawa, że nie bardzo jest go kim zastąpić, bo skuteczność naszej drugiej 9-tki jest również daleka od ideału (Mandzu).


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:46

Wojtek jest mega :hellyes: Mega ciężki mecz, bardzo ważne 3 punkty.
Boję się o Dybalę, bo te łzy przy zejściu nie zwiastują nic dobrego.


#AllegriOut
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:47

Nie, dla mnie to już katastrofa, Allegri niemiłosiernie mnie denerwuje w niektórych momentach. Typowy trener na 1-0. Taki wynik to dla niego spełnienie marzeń. Ile to razy możemy spotkać się z tą sytuacją, że mając wynik wprowadza za ofensywnego zawodnika, kogoś defensywnego. Nic tylko bronić 1-0. Litości.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:47

Porażka....

No ale to konsekwencja naszej gry ostatnio - z Torino 2 gole z przypadku, dzisiaj totalny bałagan.
ForzaItanimulli3vujcm pisze::)
Hed pisze:Nie wiem jak Wy, ale ja wolę Costę na prawym skrzydle niż Berne.
Ja uważam natomiast że obaj powinni grać w podstawie i się ewentualnie zmieniać stronami. ;)
:) No i rozstrzygnęli....


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2018, 22:48

szczypek pisze:
ewerthon pisze:Jęczenie buły do jest na forum JuvePoland po każdym meczu.
Chcesz o tym porozmawiać?
Jesteś specjalistą od czepiania się byle czego. Dzisiaj akurat narzekanie jest zupełnie normalne, ale nie po każdym meczu jak niektórzy.


Zablokowany