Coppa Italia 17/18 (1/4): JUVENTUS F.C 2-0 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2018, 22:58

Napoli? Masz na myśli tą drużynę, co to rzekomo miała nawiązać z Juventusem równą walkę na wszystkich frontach? :rotfl:


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2018, 23:42

Juventus FC - Torino FC
IR Cama 3 TV
-Hotbird 13°E-10775 H 27500 -FTA
Od jakiegoś czasu nadaje na 13E taki niekodowany kanał.Pokazują wszystkie najlepsze ligi europejskie+ Liga Mistrzów i to FTA.Można tam było zobaczyć np mecz Realu z Barceloną czy ostatnie Derby Mediolanu w Coppa Italia.Dziwi mnie ,że jeszcze nikt tego nie zablokował bo pokazują kontent premium za darmo i to na tak popularnej satelicie.

Może to jest jakaś piracka stacja ? Jakość obrazu jest po prostu fatalna,można powiedzieć internetowa.Jeszcze nigdy nie widziałem aby telewizje zacinało jak stream w necie. Zazwyczaj biorą sygnał innych stacji,nakładają na to swoje wielkie logo i dokładają swój głośniejszy komentarz aby nie było słychać oryginalnego.I tu niespodzianka bo często biorą polskie przekazy C+ albo Polsat Sport.Mało tego,ten swój komentarz nie zawsze dają na wszystkie kanały audio więc przy zmianie stereo-prawo-lewo można znaleść teb oryginalny często nawet polski.

Jutro będzie nasz mecz.Może będą mieć obraz z Polsat Sport. Nie wiem czy ten kanał jest na listach CP czy nc+ ale można samemu wyszukać.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 00:05

Czyżby finał z Bonuccim i spółką :) ?


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 07:10

Prędzej znowu powtórka z Lazio...

Zapowiada się fajny dwumecz z Atalantą :ok:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 07:19

Ale jak to ? Trener do którego wzdycha połowa JP, trener najpiękniej grającej drużyny w Serie A po wypadnięciu za burtę LM, teraz wypada za burtę CI ? Nie, coś Wam się pomyliło, to jakiś błąd i w przypadku awansu zagramy z Napoli ;)
A w przyszłym sezonie Allegri out, Sarri in :prochno:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 09:43

MRN pisze:Ale jak to ? Trener do którego wzdycha połowa JP, trener najpiękniej grającej drużyny w Serie A po wypadnięciu za burtę LM, teraz wypada za burtę CI ? Nie, coś Wam się pomyliło, to jakiś błąd i w przypadku awansu zagramy z Napoli ;)
A w przyszłym sezonie Allegri out, Sarri in :prochno:
Następny błazen. Pokaż mi tę połowę forum. Znajdź mi chociaż kilkadziesiąt wpisów różnych użytkowników wzdychających obecnie do Napoli czy Sarriego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 10:37

Wiesz co, to nie takie trudne ale nie będę kopał mimo, że potrafię bo później przyjdzie jeden kolega i napisze, że wyciągam brudy po czym wykopuje mój post krytykujący Marottę sprzed 4 lat :smile:
Wejdź sobie w wątki o przegranych meczach i sam znajdziesz bo ja nie będę ponownie wkładał kija w mrowisko i podawał userów z nazwy.
To ja już się pogubiłem, gramy z Napoli w przypadku awansu czy z Atalantą ?
A Ty szczypek jak szukasz błaznów na każdym kroku, to stań przed lustrem i zastanów się czy sam nim nie jesteś bo widzę, że znalazłeś kolejną ofiarę we mnie tylko dlatego, że bronię Allegriego a cisnę Sarriego.
Poczekajmy na koniec sezonu, w naszej gablocie będą kolejne dwa trofea w gablocie i być może kolejny finał LM. Napoli skończy na 3 miejscu w lidze i będą tłumaczyć że wszystko postawili na ligę a cudowny Sarri po raz kolejny zostanie nie wiadomo dlaczego szkoleniowcem roku ;)
Nie wchodzę w polemikę pomiędzy Tobą a Bukolem ale pomijając to, że Bukol przesadza to jednak jestem po jego stronie.
Oczywiście, moje marzenie to zwycięstwo w LM, czekam na nie już tyle czasu a przeżyłem 7 przegranych finałów, trudno...jak widać zwycięstwo w tych rozgrywkach nie dla nas bo ilu trenerów, ile szans to zawsze wtopy. Muszą wystarczyć mi podwórkowe trofea. A ostatni finał LM utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że bez względu na trenera brakuje nam jaj na finał skoro przegrywamy w nich bez względu na formę i styl w jakim do niego dochodzimy.

I jeszcze jedno - dla mnie oglądanie meczów Juve to obowiązek bo w przeciągu ostatnich 3 sezonów opuściłem tylko jeden mecz tylko dlatego, że byłem na weekendzie a mecz był o 12.30.

No i polecam wywiad z Buffonem na konkurencyjnej stronie a szczególnie jego słowa o Allegrim.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 12:22

Na juvepoland pojawił się wywiad z Buffonem, ale nie przetłumaczono słów o Allegrim.

Przypadek? Nie sądzę :)


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 12:58

Czas leci a ja wciąż nie rozumiem, dlaczego dla niektórych wszystko musi być kompletnie czarne, albo kompletnie białe. Bez stanów pośrednich.

Ktoś pisze, że nasza gra wygląda brzydko - ląduje w szufladzie pt. "hejter Allegrego". Trzeba mu na każdym kroku przypominać, że najważniejsze są zwycięstwa, że 7 lat temu byliśmy w dupie i że jak chce, może zacząć kibicować ładnie grającemu Napoli, które i tak gówno wygra.

Nie przyjmujecie do wiadomości, że można cieszyć się z wygranej, ale czuć niedosyt patrząc na styl. Tru-ultrasi, uber-znawcy się zachwycają, bo wygrana. Cała reszta to barany, których trzeba piętnować, bo przecież zwycięstwo to jedyne, co się liczy.

Brawo Wy. Dobrego roku życzę.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 13:43

(4-3-2-1): Szczesny; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah; Marchisio, Bentacur,Pjanic; , Dybala; Higuain,Bernardeschi Prawdopodobny sklad na dzisiejszy mecz ;) oby wygrana bo Atalanta juz czeka:) :hellyes:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 13:53

freddie88 pisze:(4-3-2-1): Szczesny; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah; Marchisio, Bentacur,Pjanic; , Dybala; Higuain,Bernardeschi Prawdopodobny sklad na dzisiejszy mecz ;) oby wygrana bo Atalanta juz czeka:) :hellyes:
Powiedziałbym, że bardzo techniczna ekipa, zwłaszcza pomoc bez takiego "tura". Może to wyglądać ciekawie, zobaczymy co przyniesie wieczór, liczę na niezły mecz.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 13:55

Zamienić Bernę z Dybalą i będę oglądał z wypiekami na twarzy.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 13:58

A co z Costa? Miał bardzo dobre momenty I w nagrode lawka ? Troche tego nie rozumiem :|


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 14:24

MRN pisze:A Ty szczypek jak szukasz błaznów na każdym kroku, to stań przed lustrem i zastanów się czy sam nim nie jesteś bo widzę, że znalazłeś kolejną ofiarę we mnie tylko dlatego, że bronię Allegriego a cisnę Sarriego.
Nie szukam ofiar, po prostu błaznujesz twierdząc, że połowa forum chciałaby Sarriego jako trenera Juventusu.

Ze swojej strony Ci powiem, że nie oglądam Napoli w innych meczach niż tych z Juventusem, więc nawet nie wiem jaki oni mają styl.
MRN pisze:Oczywiście, moje marzenie to zwycięstwo w LM, czekam na nie już tyle czasu a przeżyłem 7 przegranych finałów, trudno...jak widać zwycięstwo w tych rozgrywkach nie dla nas bo ilu trenerów, ile szans to zawsze wtopy.
Fajnie, że się poddałeś, ja bym jednak chciał oglądać Juventus na szczycie i uważam, że są na to szanse, ale na pewno nie uda się ich zrealizować grając cały czas to samo. Nikt mi nie wmówi, że biorąc grudzień 2016 i grudzień 2017 widzi jakiś progres w naszej grze, bo czegoś takiego nie ma. Nad tym ubolewam.

wojczech7 :ok:


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2018, 14:55

--------------Szczęsny------------
--Barza--Rugani--Kielon--Asa---
-Marchisio-Bentancur-Sturaro---
----Berna---Dybala----Costa----

Niech chociaż w pucharze będzie odrobinę finezji. Jak Sturaro nie podoła wadze derbów to zmiana w przerwie a Ryśkowi wysyłamy sygnał żeby szukał sobie klubu już teraz ;)


Obrazek
Zablokowany