Serie A 17/18 (18): JUVENTUS F.C 1-0 A.S Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:40

Masa niedokładności z naszej strony i grande Szczęsny :bravo:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:41

3pkt dzięki Szczęsnemu :bravo: Żałosna skuteczność naszej ofensywy!


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:41

Idz pan w luj z ta obrona Czestochowy!!!!
od 55 do 65 powinno byc po meczu.
:mad2: :mad2: :mad2:
Ostatnio zmieniony 23 grudnia 2017, 22:42 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:42

Sila Spokoju pisze:Masa niedokładności z naszej strony i grande Szczęsny :bravo:
Miałem na myśli oczywiście brak skuteczności, a nie niedokładność.

Jeszcze raz brawo Szczęsny :hellyes:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:42

3 mecz z rzędu z Romą w Turynie w Serie A i 3 raz 1-0. Ech, prezent na święta niby jest, ale radość jak ze skarpet - nic nadzwyczajnego.

Tak niby wyśmiewamy ta Romę a mecz był niemal na styk - nie ma mowy o żadnej pełnej kontroli!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 988
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:43

Ale sobie zafundowaliśmy nerwówkę. Wielkie brawa Wojtek :bravo: , ratujesz nam skórę, Benatia taki świetny mecz i taki błąd. Fatalny ostatni kwadrans w naszym wykonaniu, a powinniśmy zakończyć ten mecz już wcześniej. Niestety Higuain irytuje coraz bardziej. Najważniejsze jednak 3 punkty. Forza Juve :juve:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:43

Co wyciągnął Szczęsny pod koniec, to nie mam pytań. Jest kozakiem!


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:43

Mieliśmy ogromnego farta, mało nie dostałem palpitacji serca jak Schick przymierzał się do strzału. Wojtuś <3
Niech ktoś podrzuci gifa jak sfrustrowany Radzia macha łapami tuż po ostatnim gwizdku. :smile:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:43

Jak będziemy się podniecać tą interwencją Wojtka (kapitalna!) to pamiętajmy proszę co zrobili nasi wspaniali obrońcy w tej akcji. Zrobili gówno, wielkie gówno.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:44

Miej wielką przewagę większość meczu - włącz w końcówce rozpaczliwą obronę wyniku. #AllegriStyle
Był jakiś mecz, w którym pan beton nie spóźnił zmian i nie zatrząsł ze strachu portkami przy jednobramkowym prowadzeniu? To jest już patologia.
Pan trener razem z Chiellinim i Benatią powinien wyczyścić Szczęsnemu buty i rękawice.
Jest jeszcze jeden bohater spotkania - człowiek, który gdyby zamykał dzisiaj oczy w swoich sytuacjach bramkowych pewnie trafiłby ze dwa razy.
Tak wkurzyć kibica mimo zwycięstwa potrafi tylko Juventus.


calma calma
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:46

Pluto pisze:Miej wielką przewagę większość meczu - włącz w końcówce rozpaczliwą obronę wyniku. #AllegriStyle

Pluto proszę zlituj się. Gdybyśmy strzelili chociaż 10% z akcji, które mieliśmy to byłoby dawno po meczu. Roma miała tylko i wyłącznie szanse na remis z powodu naszej praktycznie ZEROWEJ skuteczności. Nie ma co tu narzekać na Allegriego, bo to nie jego wina, że chłopaki dzisiaj wyszli na mecz z rozregulowanymi celownikami.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:48

Najważniejsze, że 3 punkty zostają w Turynie, ale szczerze, to wstyd tak grać u siebie. Rozumiem jeszcze gdybyśmy robili "obronę Częstochowy" w Rzymie, a nie na własnym stadionie. Ewidentnie jest to spowodowane założeniami taktycznymi trenera, bo w drugiej połowie wyszliśmy z nastawieniem defensywnym i liczeniem na kontratak. Niemniej jednak fajnie, iż udało się zgarnąć całą pulę (szczególnie, że w rundzie rewanżowej zmierzymy się z nimi na Olimpico), bo Roma chyba zasłużyła na 1 pkt.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:48

Imienniku mój jedno słowo - Dziękujemy!

Benatia strzala gola, Szczęsny broni sam na sam, do pełni szczęścia brakowało gola Pjanicia :prochno: I cudem to nie weszło.

FORZA JUVE!!! :juve:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:49

Nam strzelać nie kazano :facepalm:
Igła, Pjanić...co oni ?
Powinno być 3-0 i po meczu a mogło być 1-1, bezsensowna obrona wyniku i karygodne błędy obrony w końcówce. Dobrze, że rywalem byli frajerzy z Rzymu.
Wiedziałem, że Wojtek to odpowiedni bramkarz do naszej drużyny ale byli tu tacy co nie dość, że twierdzili, że transfer do dupy to jeszcze przepłacony :rotfl:
Dzięki Wojtkowi święta będą wesołe :hellyes:


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2017, 22:49

Jedno słowo a w zasadzie dwa.. WOJCIECH SZCZĘSNY :bravo: :bravo: :bravo: Mamy następcę Numero Uno na lata.

Ładna końcówka Romy trzeba docenić. Mimo,że przegrali to pokazali potencjał drużyna o klasę lepsza od takiego Interu. Gdy wszedł Schick bałem się,że wyrównał i prawie mu sie udało ;)
Dzięki Wojtkowi mamy ważne 3 punkty. :juve:


Obrazek
Zablokowany