Serie A 17/18 (16): JUVENTUS F.C 0-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 19:15

Przedmeczowa konferencja prasowa (napisy PL):


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 19:17

Poprostu pisze:Allegri na konferencji powiedział, że podejmie decyzję co do Dybali po dzisiejszym treningu. Czyżby rozważał posadzenie Pawełka?
Jak ktoś ma go zastąpić to tylko Bernardeschi.

Marchisio Pjanić Matuidi
Costa Bernsrdeschi
Higuain


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 19:28

Dybali ławka nie zaszkodzi. Powinien posiedzieć zarówno w meczu z Interem, Bologną jak i z Romą - może by mu pomogło. Inni bardziej zasługują na minuty. Niestety szansa na to że Allegri tak zrobi jest znikoma. Ciekawe co by Max zrobił gdyby okazało się że bez niego atak gra lepiej?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 20:18

Lichy bez powołania na Inter.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 20:34

Czas po raz drugi z rzędu "pobić" lidera ;) Choć ten inter lubi Nam napsuć krwi w Turynie.
Dla mnie to duże wydarzenie i czekam :ahsisi:
Sorek21 pisze:Marchisio Pjanić Matuidi
Costa Bernsrdeschi
Higuain
:ok:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 21:10

Poprostu pisze:Lichy bez powołania na Inter.
Kontuzja?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 09:07

apo100 pisze:Wybieram się na mecz. Pisałem w innym temacie, nikt nie odpisał.

Otóż kupowałem bilet na viagogo, kilkanaście dni temu otrzymałem od nich email:

" Twoje potwierdzenie przelewu jest gotowe do pobrania z Twojego viagogo konta.

Proszę kliknąć tutaj, aby zalogować się do konta viagogo i pobrać swoje potwierdzenie. Na tym potwierdzeniu znajdziesz przypisany Cisektor, rząd i siedzenie. Musisz je przynieść na stadion w dniu imprezy ze względów bezpieczeństwa.

WAŻNE:

Ten mejl nie jest biletem. Aby wejść na stadion, musisz przynieść ze sobą kartę klubu Tessera del Tifoso, na którą przeniesiono kupione bilety.

Czyli dobrze rozumiem, że wystarczy mi to potwierdzenie+ karta Tessera Del Tifosso żeby wejść na stadion?

Miał ktoś podobną sytuację? Trochę mnie to niepokoi, pierwszy raz kupowałem bilet przez tą stronę, wolałbym mieć bilet w ręce. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny.
Byłem na meczu z biletami viagogo, dostałem w prezencie i nie wiedziałem żeby przenieść własność. Nie wypuścili na mecz, ale kupiłem nowe bilety i po powrocie uwzględnili reklamacje, kasa wróciła na konto.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 10:10

Nie ważne kto nie ważne ile byleby jedna bramkę do przodu
Nie byli i nie będą dla nas nigdy konkurencja nawet napompowani komunistycznymi pieniedzmi
FJ!!


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 10:17

Można pluć na Dybale ale nie ma drugiego takiego zawodnika w zespole, który potrafi z piłką wyjść z pod krycia, zrobić przewagę, zdobyć kilkanaście metrów i rzut wolny. Dybala nawet jak nie strzela/asystuje to wykonuje bardzo pożyteczną pracę na boisku.


forumowy ujadacz
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 10:23

Asa dzisiaj ma zagrać na lewej stronie. Ofensywę zaś ma tworzyć Costa, Gonzalo i Cuadrado.



E: Już poprawiłem. Wiadomo na lewej zagra Kwado.
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2017, 11:06 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 10:33

filippo pisze:Można pluć na Dybale ale nie ma drugiego takiego zawodnika w zespole, który potrafi z piłką wyjść z pod krycia, zrobić przewagę, zdobyć kilkanaście metrów i rzut wolny. Dybala nawet jak nie strzela/asystuje to wykonuje bardzo pożyteczną pracę na boisku.
Dybala (bez formy) to pełni taką rolę jak swego czasu u nas Pirlo (bez formy) głównego hamulcowego naszych akcji. Spoko, ale z tego co piszesz to wiele nie wynika na boisku - Cuadrado bez formy potrafi robić wiatr i tyle - wtedy wkład Argentyńczyka i Kolumbijczyka jest porównywalny.

@poprostu Asa na prawej? 343? Bardzo ciekaw jestem, efektu - bo zapowiada się interesująco. Na lewej Sandro?
@Edit Już zacząłem rozkminiać co to za innowacje. W takim razie to nie wygląda za fajnie...

Typowany skład: Juventus (4-3-3): Szczęsny; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Asamoah; Marchisio Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Higuain, Douglas Costa. - Z czego ma być podjęta decyzja czy Costa czy Mandzukic...


Cuadrado znów, ech...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 11:33

Jak wyjdziemy Igła, Mandzu oraz boiskowy inteligent to pęknę ze śmiechu. :prochno:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 12:12

Już mi się odechciewa tego meczu na myśl o Cuadrado. Wiem, że potrafi załapać asystę czy strzelić gola, wiem że przeciwko Interowi bywał kluczowy, ale mam na niego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> uczulenie i nienawidzę oglądać go na boisku. Trudno, trzeba będzie trzymać kciuki żeby i tym razem coś z tego jego chaosu się urodziło.

To, co może cieszyć przed meczem, to trójka środkowych pomocników - wg doniesień z 11:30 tercet mają tworzyć Marchisio, Pjanić i Matuidi.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 12:17

pumex pisze:Już mi się odechciewa tego meczu na myśl o Cuadrado. Wiem, że potrafi załapać asystę czy strzelić gola, wiem że przeciwko Interowi bywał kluczowy, ale mam na niego <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> uczulenie i nienawidzę oglądać go na boisku. Trudno, trzeba będzie trzymać kciuki żeby i tym razem coś z tego jego chaosu się urodziło.

To, co może cieszyć przed meczem, to trójka środkowych pomocników - wg doniesień z 11:30 tercet mają tworzyć Marchisio, Pjanić i Matuidi.

Widzę, że nie jestem jedyny w miłości do murzyna z mopem na głowie.

Co do trójki w pomocy to do 19 we wtorek też mieliśmy tak wyjść a każdy wie co było później.


Edyta:Inter na ostatnie 11 spotkań w Turynie wygrał z nami tylko raz.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 12:39

Co Wy tacy pewni składu? A niech i zagra Cuadrado jeśli trzeba. Strzelił pare dni temu bramkę do jest na fali :P Na Inter to się nawet Sturaro zepnie.

Chociaż ja bym widział to tak:

De Sciglio- Benatia-Kielon-Asa

Marchisio-Matuidi-Pjanic

Dybala - Igła- Costa

Tylko zwycięstwo i pierwsza porażka Interu w lidze.


Obrazek
Zablokowany