LM 17/18 (gr. D) [6]: Olympiakos 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:34

Dobre 40 minut, ale potem ostatnie 5 sobie odpuściliśmy, na szczęście dla nas niczym złym się to nie skończyło. Cuadrado w swoim stylu, bramka strzelona, ale po za tym przeważnie irytuje. Gonzalo w wersji LM póki co, a Dybala tak jak ostatnio. Po raz kolejny pochwały dla Benatii, który wygląda bardzo pewnie. Mam nadzieję, że w tej końcówce nie doznał żadnego urazu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:35

Widze 2 pozytywy w tym pasjonujacym meczu:
-my mamy 1.
-oni maja 0.
Dosc przypadkowo patrzac po sytuacjach.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:36

Z przodu to nasi zachowują się jakby grali ze sobą pierwszy raz - zero składności, dokładności, pomysłu - po raz kolejny to szału doprowadza mnie Dybala który nie wnosi kompletnie nic, prócz spowalnianiem akcji, stratami i przewracaniem się. Cuadrado bramkę strzelił a tak to chyba dostał zaćmy na oczach patrząc na jego podania. Mimo wszystko więcej wymagam od Higuaina - napastnika tej klasy i tej kasy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:38

Jest ok, nie wiem po co się czepiacie. W sobotę jest mecz z interem a ten dzisiejszy trzeba po prostu wymęczyć. Nieistotne jak ale ważne 3 punkty i najlepiej zbytnio się nie eksploatować. Wyluzujcie, jest dobrze tylko irytuje Cuadrado, który zgodnie z tradycja jest do dupy. Denerwuje mnie Matuidi, którego transferu nadal nie rozumiem ale ok.


Obrazek
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:44

MRN pisze:Jest ok, nie wiem po co się czepiacie. W sobotę jest mecz z interem a ten dzisiejszy trzeba po prostu wymęczyć. Nieistotne jak ale ważne 3 punkty i najlepiej zbytnio się nie eksploatować. Wyluzujcie, jest dobrze tylko irytuje Cuadrado, który zgodnie z tradycja jest do dupy. Denerwuje mnie Matuidi, którego transferu nadal nie rozumiem ale ok.
Aha. To nastepna pilke niech jakis Odidja strzeli 5 cm obok, mamy 1:1 i Stambul v2.0. Troche prezentujesz slynna wloska mentalnosc. "Jakos wymeczymy"


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:46

MRN pisze:Denerwuje mnie Matuidi, którego transferu nadal nie rozumiem ale ok.
Kogo innego byś chciał? Inaczej o jakiej charakterystyce zawodnika?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 21:51

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:37

Jak druga połowa bo nie oglądałem? Ciesze się z bramki Berny.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:37

Po meczu z Barceloną pisałem:

Szkoda niewykorzystanych sytuacji, ale brak Messiego i Mandzukica pokazuje, że trenerzy pewni awansu do kolejnej fazy podeszli do tego pojedynku na pełnym luzie.

Niestety dzisiejszy pojedynek jedynie to potwierdził. Nudy na pudy. Mecz do jednej bramki, zero emocji.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:39

Przyzwoita pierwsza połowa i totalna patologia w drugiej. Prosimy się o nieszczęście, jak tak można grać? :angry:

Z pozytywnych rzeczy:
- mimo takiej gry wygrana i awans
- świetne wejście Berny, chłopak niech gra kosztem Cuadrado na którego mimo bramki nie da się patrzeć ostatnio


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:39

A dopiero mialem pyta czemu Costa pojal sysytem gry we Wloszech, a taki Berna nie.. Strzal w dyche że to On jest u Nas a nie Berardi. Fajna bramka niech zacznie grac zamiast tego kreciola z Kolumbii.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:40

Ależ to Allegri rozegrał! Pewny awansu wyszedł drugim garniturem (Mandżukić na ławce), po przerwie nakazał chłopakom, żeby dali Grekom wypracować 2-3 „setki”, aby Ci uwierzyli w siebie i rozluźnili szyki, po czym dobiliśmy ich z pełnym spokojem!

#teamBukol #cynicznyJuventus #pełnaKontrola

:facepalm:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:41

Berna! :bravo: Jedyny który chciał coś ugrać z przodu, najpierw świetny strzał a później gol, chyba sam już nie mógł patrzeć jak jego koledzy ciągle grają do tyłu...i sam załatwił sprawę. Ależ mnie irytowała tą ciągła gra do tyłu...Idziemy z kontrą i zamiast szukać czegoś na 2:0 to NIE, zatrzymanie i odegranie do tyłu, i tak parę razy było...

Szczęsny najlepszy mecz w Juve do tej pory, dwie świetne okazje wyciągnął, MDS coraz pewniejszy,oby tak dalej. Natomiast Dybala w LM to D.N.O. :facepalm:

W poniedziałek losowanie, czekam!

FINO ALLA FINE :juve:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:41

PlanetJuve pisze:A dopiero mialem pyta czemu Costa pojal sysytem gry we Wloszech, a taki Berna nie.. Strzal w dyche że to On jest u Nas a nie Berardi. Fajna bramka niech zacznie grac zamiast tego kreciola z Kolumbii.
Na szczęście dla nas Berardi to cymbał do sześcianu. Sam zamknął sobie drogę do Juve ale dla nas okazało się to bardzo dobre posunięcie z jego strony. Nie chciałem transferu Berardiego podobnie jak Matuidiego, drugi niestety do nas trafił.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2017, 22:42

Berna trafił specjalnie dla psychofanów włoskiego betonu, żeby zobrazować pewną zależność. :)
Prowadzisz 1:0, biegasz za piłką, twój bramkarz wyciąga setki a rywal trafia w poprzeczkę - nie masz kontroli nad meczem.
Prowadzisz 2:0 - masz kontrolę nad meczem.

Pół sezonu za nami, Allegri chyba już dojrzał do traktowania poważnie Bernardeschiego i Costy. Najwyższy czas podjąć to szaleńcze ryzyko i im zaufać.
Ostatnio zmieniony 05 grudnia 2017, 22:42 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
Zablokowany