Serie A 17/18 (15): Napoli 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:04

Wytrzebiliśmy ich jak weterynarz ogierka dwulatka.

3 punkty z Napoli na zero z tyłu? Lubię to! :bravo: :ok:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:05

Oczywiście zanim Mattia zaczął grać, został obrzucony gównem a ten pokazuje, że pod okiem Maxia odżywa. Mówiłem, że to będzie dobry transfer, może jeszcze za wcześnie na takie osądy ale póki co pokazuje, że drzemie w nim spory potencjał. Sandro już wie dlaczego to Asa jest w tym sezonie wyborem Maxa.

No to co ? dalej chcecie Maxia zastąpić Sarrim ?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:07

Oby tak dalej a okaże się że De Sciglio i Benatia skutecznie zastąpią Alvesa i Bonucciego - tak że nie odczujemy spadku jakości, wiadomo Alves i jego ofensywny styl jest jedyny w swoim rodzaju - ale od ofensywy mamy Coste, który sądzę w niedługim czasie poprawi sobie statystyki. Naprawdę mecz w obronie niezły, tyle że jednak za dużo tych błędów. Szkoda też tej sytuacji Matuidiego z drugiej połowy na 2-0.

A zaraz czy my teraz nie pobiliśmy jakiegoś rekordu w liczbie meczów pod rząd ze strzeloną co najmniej jedną bramką?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:11

Zdobyliśmy bardzo ważne 3 pkt. Teraz w czołówce jest ścisk jak nigdy. Niestety jest duża szansa, że liderem po tej kolejce będzie... Inter, który gra u siebie z Chievo w niedzielę.

Co do meczu to taktycznie Allegri rozegrał to po mistrzowsku. Nie mówię nawet o samym przygotowaniu do meczu, ale też o zmianach, które ewidentnie były odpowiedziami na korekty Sarriego. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale oddanie Asamoah do Galatasaray przed sezonem za jakieś drobne mogło okazać się sporym błędem. W końcu nam się przydał.


pem43

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 kwietnia 2011
Posty: 15
Rejestracja: 19 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:15

Mamy te 3 punkty, chociaż może nie w stylu, w którym byśmy chcieli. Z drugiej strony taktycznie Juve rozegrało to bardzo dobrze. Zdarzały się błędy, niestety Chiellini czasami jakby przestawał myśleć przy wybijaniu piłki, ale zawsze była jakaś asekuracja, a może i trochę szczęścia. Juve zabiło ten mecz po golu Higuaina - ale dzisiaj nie chodziło o styl, a o punkty. Kolejne czyste konto bardzo cieszy. Moim zdaniem tytuł man of the match powinien dostać Costa. Strasznie mi się podoba jego wyjście z piłką, pewne jej prowadzenie - nie chce zapeszać, ale chyba udowadnia już, że jak jest w formie to jest w topie skrzydłowych (nie rozumiem tych zachwytów kibiców Bayernu nad kwotą, za którą może przyjść do Turynu). Dalej nie jestem przekonany do Asamoaha (Sandro, proszę, wróć do formy!), natomiast MDS dzisiaj naprawdę nieźle - zdarzył mu się kiks, po którym mógł paść gol, ale na szczęście się to nie zdarzyło. Czuję, że on naprawdę może się u nas rozwinąć, bo ma chłopak potencjał, ale lepiej nie zapeszać. Benatia chyba chce, żeby jego nazwisko trafiło do słownika wyrazów bliskoznacznych pod hasłem "solidność", bo kolejny solidny mecz z jego strony ;) Dość trudno jest mi ocenić dzisiaj Dybale, bo nie było fajerwerków, których wszyscy od niego oczekujemy, ale taktycznie sprawił się bardzo dobrze. Pipita zrobił swoje, strzelił piątego gola Napoli w piątym meczu - strasznie jaram się tą jego rządzą zdobywania bramek w spotkaniach z jego dawnym pracodawcą. Ogólnie mecz rozegrany solidnie przez Juventus, chociaż chciałoby się widzieć coś lepszego, może bardziej spektakularnego i na pewno przyjemniejszego dla oka. No ale te trzy punkty były dzisiaj konieczne i najważniejsze, że są. No i nie ma czasu na odpoczynek, bo teraz w tygodniu Olympiakos, a później bardzo ważny i trudny mecz z Interem, który będzie chyba jeszcze trudniejszy jak dzisiejsze spotkanie.

Cieszmy się z 3 punktów i fino alla fine!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:16

MRN pisze:No to co ? dalej chcecie Maxia zastąpić Sarrim ?
Nie, jesteśmy nastolatkami i te 1:0 odmieniło nasz pogląd na futbol. :rotfl:
Problem cały czas ten sam - tak nie wygrywa się LM. Dwa finały, siedem goli w plecy. Taka piłka po prostu z najlepszymi ekipami nie ma racji bytu.


calma calma
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:16

koki90 pisze:Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale oddanie Asamoah do Galatasaray przed sezonem za jakieś drobne mogło okazać się sporym błędem. W końcu nam się przydał.
aż zęby bolą, ale to jest święta.

Zastawiam sie czy to co wyrabia Alex Sandro nie jest grą na transfer.
M
Pluto pisze:
MRN pisze:No to co ? dalej chcecie Maxia zastąpić Sarrim ?
Nie, jesteśmy nastolatkami i te 1:0 odmieniło nasz pogląd na futbol. :rotfl:
Problem cały czas ten sam - tak nie wygrywa się LM. Dwa finały, siedem goli w plecy. Taka piłka po prostu z najlepszymi ekipami nie ma racji bytu.
Taka gra w finałach ma racje bytu, problem w tym, że my w finałach CL nie potrafiliśmy w ten sposób zagrać.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 23:19 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:17

Warto zaznaczyc ze sedzia rozegral dobry zawody i nie dal sie sprowokowac przez pilkarze Napoli oraz byl pewien swoich decyzje mimi ze 2 razy gospodarze probowali wymusic rzut karny oraz sugerowali ze sedzia powinnien wykorzestac z powtorki.
Czy ktos wie czemu Higuian byl wkurzony na Insigne w pierwszej polowie przed wykonywanie rzut rozne dla nas. Cos komentator wspominal ze Igla prosil sedzia zeby zerknal na powtorka.....


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:19

De Sciglio poprawnie, ale nie ustrzegł się jednego, bardzo charakterystycznego dla siebie bledu (podanie wszerz boiska), po ktorym Kielon uratowal nam tylek. Asamoah bardzo fajny mecz z tylu, Benatia od dluzszego czasu gra dobrze i wydaje sie, ze to on bedzie tworzyl nasza podstawowa pare z Chiellinim w trakcie gry 4 z tylu.

Nie podobala mi sie gra Khediry, zupelnie. Costa w drugiej polowie juz mial mniej sily, ale mimo wszystko ladnie pociagnal prawa strona pare razy. Za szybko tez momentami staralismy sie wyprowadzac pilke z wlasnej polowy. Moglismy troszke poklepac i sprobowac cos pograc atakiem pozycyjnym. To znaczy, kiedy trzeba pojsc z szybka kontrą nie wolno się wahac, ale kiedy absolutnie nie ma na to szans lepiej troche poszanowac futbolowke. Tego trochę brakło.

Bardzo ciesza 3 punkty i momentami dobra gra w obronie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:19

zuravski pisze:na wyróżnienie to De Sciglio
Bardzo fajne zawody zagrał, czuł się swobodnie i w żaden sposób nie był elektryczny. Bardzo się cieszę, ponieważ chłopak daje mi potwierdzenie mojej teorii w kwestii jego kariery.
pan Zambrotta pisze:Najciekawszy sezon Serie a od lat.
Za tydzień wygrana z Interem i w sumie będzie nudno jak zawsze :prochno:
MRN pisze:dalej chcecie Maxia zastąpić
Team #AllegriOut już śpi
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 23:29 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:20

Pluto pisze:Dwa finały, siedem goli w plecy. Taka piłka po prostu z najlepszymi ekipami nie ma racji bytu.
Acha, z Sarrim te dwa finały wygralibyśmy ? Sarri pokazał w LM jak to się gra i przegrywa z Szachtarem i City 2-4. Zripostowałeś mnie w najlepszy z możliwych sposobów, jeszcze tylko proszę o argument, że to i tak Sandro mimo wszystko powinien grać i zdejmując czapusie klęknę przed Tobą :redface:

ten czereśniak Sarri już z powodu tego dresu jest przegrany na starcie :lol:
Lypsky pisze:Zastawiam sie czy to co wyrabia Alex Sandro nie jest grą na transfer
Według mnie transfer jest przesądzony ale to tylko moja teoria. Sandro chyba chciał odejść ale odejście Bonuca i Alvesa pokrzyżowały mu plan. Była gadka o tym, że ma dostać nowy kontrakt ale go nie dostał bo na chłopski rozum - kto podniesie pensję zawodnikowi, który i tak jest na wylocie ?Sandro został bez transferu i bez podwyżki tracąc formę i chęci koncertowo. Zastrzegam, że to moja teoria ale uzasadniona. Chciałbym się mylić bo wole aby odszedł Dybala a nie Sandro.
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 23:25 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:25

MRN pisze:jeszcze tylko proszę o argument, że to i tak Sandro mimo wszystko powinien grać i zdejmując czapusie klęknę przed Tobą :redface:
Panowie, bez takich, bo mi kolacja podchodzi... :C

Te 0 z tyłu to - mam nadzieję - dobry prognostyk przed Olympiakosem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:28

Cóż można napisać, wszyscy anty Allegri i entuzjaści brazyliany zaczną wylewać poty z informacją, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Najlepsze jest to, że kiedy trzeba w Seria A Allegri robi swoje i zwodnicy są zmotywowani i wygrywają. Olać Sampę itd, ale mimo wszystko zbliżyliśmy się na 1 pkt do lidera, więc zrobiliśmy swoje.
No ale nie gramy tak jak Napoli.. a co Napoli zgarało dziś? tragedię. kompletne zero.. Aż nie chciało się słuchać Święcickich i Kapiców w tekstach - "to może ta akcja, która da Napoli bramkę" bo widać było, że są ustawieni pod Neapol, bo dawno nikt z poza Turynu nie wygrał Scudetto. Śmiesznie, ale Juve zagrało tak jak nas do tego przyzwyczaili... Kunktatorsko, uważnie w defensywie i z nastawieniem na Zwycięstwo.. to mi się podobało. Koniec. Zwycięstwo... to mnie tylko interesuje.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:39

Pojawily sie ostatnio podobne plotki, ze transfer Sandro jest przesadzony latem i chcemy go sprzedac, a obecnie juz rozgladamy sie za jakims następcą. Nie jestesmy zadowoleni z jego postawy i formy i nie jest on nam w takiej dyspozycji potrzebny.

Jesli to prawda (w co jednak mi sie wierzyc nie chce), to Sandro strasznie ryzykuje, bo jesli zacznie grzać ławkę to jeszcze skonczy sie tak, ze nie pojedzie na MŚ w Rosji a jego miejsce jako zmiennika Marcelo zajmie Filipe Luis.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:43

Pieknie sie czyta jak wszyscy narzekajacy schodza na temat Sandro byle by nie wyszlo ze uwazali sie za specjalistow, a Max udowodnil ze te lige robimy jak chcemy.

@jakku Ja Cie lubie. Ale o
powiedz. Ty potrafisz grac w pilke?
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 23:52 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 2 razy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany