Serie A 17/18 (14): JUVENTUS F.C 3-0 Crotone

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2017, 16:01

Garreat pisze:Cieszy przelamanie Mandzu i De Sciglio, potrzebujemy tych chlopakow.
Martwi gra Dybali, totalna padaka. Strzal z 81' na poziomie A-klasy.

Zero z tylu? Gralismy z Crotone... bardzo rzadka druzyna, zupelnie nic nie pokazali.
Chciałbym zauważyć, że straciliśmy bramki i ze Spal i z Benevento, które są jednak bardziej rzadkie od Crotone, także 0 z tyłu cieszy :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 28 listopada 2017, 00:02

Alexinhio-10 pisze:Niestety u Dybali strasznie raza brak podania, przyjecie i gra slabsza noga. Patrzac na niego wydaje mi sie ze cos jest nie tak z jego psychika, bo gdy chce to potrafi. Mimo wszystko lepiej wygladal ostatnio na prawym skrzydle, niz jako 10tka.
Moim zdaniem akurat podania i przyjęcia wcale nie ma złego. Wręcz przeciwnie. Wszelkie straty w tych elementach po prostu wynikają z tego ostatniego - gry słabszą nogą. Przez ciągłe operowanie lewą nogą jest do bólu przewidywalny.

Daleki jestem od narzekania na Dybalę. Nie powiem, narobił apetytów tym mocnym początkiem sezonu, ale spodziewałem się, że przyjdzie taki moment jak teraz. Wcale też mnie nie zdziwi jeśli jego forma znów wystrzeli i ponownie wróci do poziomu taki jak prezentuje teraz.
Żeby było jasne - mówiąc o jego formie mam przede wszystkim na myśli formę strzelecką, bo w nadawaniu płynności grze, szukaniu miejsca między formacjami rywala i zwłaszcza w kreowaniu sytuacji jest nadal jednym z najlepszych u nas w drużynie. Też chcę żeby się rozwijał i miał coraz lepsze liczby, ale pamiętajmy, że to realna gra, a nie FM czy FIFA, gdzie z każdym meczem i każdym sezonem bije się wszelkie rekordy.


Zablokowany