LM 17/18 (gr. D) [5]: JUVENTUS F.C 0-0 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 15:28

Forza, już po leczeniu jesteś ? Terapia się udała ?
Teraz będzie wreszcie nieco rozrywki :D


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 15:55

Co niektórzy wiedzą tutaj że - reszta się pewnie domyśla czegoś - jestem uzależniony od mefedronu i kokainy - ogólnie narkotyków stymulantów - tak byłem w ośrodku leczenia uzależnień, mam 5 miesięcy abstynencji już, no ale niedługo znów idę do ośrodka który jest bliżej mojego domu, bo uważam że jeszcze długa droga przede mną - nie było łatwo, jak na kilkanaście lat narkomanii - ale jest lepiej. Przepraszam za offtop ale chciałem udzielić odpowiedzi ludziom.

Mi bardzo 2 dni temu podobał się Costa, więcej powinien grać z Higuainem i Dybalą bo jak czytam to Allegri sporo rotuje. Szkoda że Max ewidentnie grał na remis, wprowadzając Matuidiego i Marchisio no ale ja mu ufam - już wiele razy było Allegri out, a Allegri pokazywał kto ma rację dając 2 finały CL na przestrzeni 3 lat... Tym razem ma serio ogromny potencjał w ofensywie i nie mogę się doczekać jak to zacznie działać jak należy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 16:42

jakku1 pisze: A Pjanic z Khedirą to nie para Lampard-Gerrard, ktorzy potrafili i swietnie bronic i atakowac.

No wlasnie wybitnie nietrafnie dobrales akurat pare Lampard-Gerrard, bo przeciez oni za bardzo pokrywali swoje role na boisku i sie dublowali. Przeciez to stanowilo jeden z glownych problemow Anglli przez lata, teoretycznie potezny srodek pola a w praktyce szalu nie bylo. Dlatego chociazby Gerrard gral na boku pomocy w reprze. To juz bardziej dobrana para to Pjanic-Khedira niz angole.


Juz wiekszosc tu zostala napisana, ja tylko jeszcze dodam ze wlasnie takimi meczami pokazujemy dlaczego nie pokazuja nas za czesto w tv i dlaczego slusznie tak robia


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 17:08

Kruczenzo pisze:
jakku1 pisze: A Pjanic z Khedirą to nie para Lampard-Gerrard, ktorzy potrafili i swietnie bronic i atakowac.

No wlasnie wybitnie nietrafnie dobrales akurat pare Lampard-Gerrard, bo przeciez oni za bardzo pokrywali swoje role na boisku i sie dublowali.
Zgoda :). Z tym, że bardziej mi chodziło o to, że jeśli byśmy chcieli grać obecna taktyką, to nasi środkowi pomocnicy powinni być bardziej wszechstronni, w stylu wlasnie Gerrarda bądź Lamparda. Khedira to pomocnik o charakterystyce wyjątkowo defensywnej. Nie potrafi rozrzucić piłki, uderzyć z dystansu, dyktować tempa.

ForzaItanimulli3vujcm: Welcome back :).


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2017, 19:25

W końcu ForzaItanimulli3vujcm wrócił.
Brakowalo mi jego fachowych analiz.


zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 listopada 2017, 17:43

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Co niektórzy wiedzą tutaj że - reszta się pewnie domyśla czegoś - jestem uzależniony od mefedronu i kokainy - ogólnie narkotyków stymulantów - tak byłem w ośrodku leczenia uzależnień, mam 5 miesięcy abstynencji już, no ale niedługo znów idę do ośrodka który jest bliżej mojego domu, bo uważam że jeszcze długa droga przede mną - nie było łatwo, jak na kilkanaście lat narkomanii - ale jest lepiej. Przepraszam za offtop ale chciałem udzielić odpowiedzi ludziom.
Ja nie wiedziałem ale czytając milion twoich śmiesznych postów dziennie przeszło mi przez głowę, że coś może być z Tobą nie tak. Kilkanaście lat narkomanii ? Przeciesz ty nie możesz mieć więcej niż 20 lat..dobrze, że odstawiłeś te rzeczy.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 listopada 2017, 20:45

Barcelona City i Psg sa aktualnie druzyne ktore sa w najwyzszej dyspowycji zarowno w swoich ligach jak i w rogrywkach LM.
Do lutego jest czas i musimy dalej grac w tej edycji.
Dla nas najlepiej byloby uniknac the citizen i Francuzi w 1:8 finalu a wtedy wszystko bedzie zalezalo od losowanie, dyspozycja dnia, sedzia i oczywiscie wyborow trenera.
W 3 ostatnich edycjach Max pokazal ze jest w stanie w fazej pucharowej dobrze dobrac sklad i dobrze zmobilizowac.
Wiec badzmy dobrej mysli i skupmy sie na zapewnienie sobie awans do tej fazej pucharowej.


Zablokowany