LM 17/18 (gr. D) [4]: Sporting Lizbona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:41

Powinni zabrać wszystkich kibiców na kolację w ramach przeprosin...


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:41

Za trzymanie cały mecz na boisku Cuadrado i Mandzukicia powinni Wybitnego Stratega taśmą przylepić do frontu autokaru i jechać tak do samego Turynu. KA TA STRO FA panie Allegri!!

Wielkie brawa, gratulacje i zdrowa zazdrość kibicom AS Roma!!


Acha Dybala jest komicznie słaby.


:allegri: na śmietnik
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:42

Miałem wrzucić w przerwie, już nie zdążyłem, więc wrzutka teraz, nie wiem czy będę miał ochotę komentować całe spotkanie.
juvemaroko pisze:
Tony Montana pisze:Będzie jazda bez trzymanki i 3:1 dla nas :prochno:
Powróżyć można gole dla nas: Igła, Pjanić, Dybała.
Nadal jest szansa zeby tak bylo ale chyba musialoby cos sie stac w szatni zeby dalo sie cos wogule grac z przodu.
Tak jak powyzej ktos napisal kokokolwiek za Sandro no chyba ze sie ubodzi w drugiej polowie.
Dałem się zmanipulować przez sektę JuvePoland, czyli konkretnie przez użytkownika Bukol87 i kto tam jeszcze do tego ugrupowania należy.
Z takim uporem godnym lepszej sprawy spamował na forum, że wszystko jest w porządku i będzie tylko lepiej, że sam zacząłem uważać, iż prawda leży gdzieś po środku (chociaż zazwyczaj nie leży w środku tylko tam gdzie jest).
Nie wiem nadal nie wierzę w to co zobaczyłem i żyję nadzieją, że w drugiej połowie będzie zupełnie inna gra, ale 0 celnych strzałów po 45 minutach gry to jest istny dramat...


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:42

Uff udalo sie uniknac kompromitacja.
Jak nam sie zachcialo to stworzylismy w drugiej polowie kilku dobrych sytuacje szkoda ze tak nie gralismy od poczatku spotkanie.
Sedzia troszke wiecej pozwalal pilkarzom Sportingu juz w pierwszej polowie mogl pokazac im zioltego kartonika.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:42

Dzium pisze:co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klub, który po wyrównaniu, wiedząc, że Barcelona remisuje, cofnął się i bronił remisu. jestem załamany
Skąd masz informacje, że oni wiedzieli o remisie Barcelony?


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:42

JuvePoland chciało grę skrzydłami no to teraz ją mają.

Cuadrado, Sandro, Costa i ze skrzydeł nic nie wynika. Tak spierniczyć potencjał graczy potrafi tylko Juventus :rotfl: :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:42

Dno i wstyd, i nie mam na myśli tyle wyniku co stylu gry. Od 85 minuty zamiast atakować to nie potrafimy celnie podać i wyjść ze swojej połowy. Ale przecież remis z taką mocną ekipą chłopaków zadowalał ("zwycięska mentalność"). Ogólnie rzeczywiście nasi zagrali dzisiaj jakby przyjechali na jakieś Camp Nou i strach już przed meczem. Zachowujemy się jakbyśmy byli debiutantem w LM i bali się każdego, dlatego każdemu oddajemy pole gry.

Na całe szczęście udało się zremisować, dzięki czemu dalej mamy duże szanse o awans, bo przy porażce byłoby już po zawodach. Niemniej z taką grą awans z grupy to max na co nas stać, a i z tym co pokazał dzisiejszy mecz może być ciężko.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

Dzium pisze:co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klub, który po wyrównaniu, wiedząc, że Barcelona remisuje, cofnął się i bronił remisu. jestem załamany
Bardzo dobrze zrobili, ważniejsze było nie przegrać tego meczu niż go wygrać, więc nie warto było ryzykować. Porażka mocno skomplikowała by sprawę.

Ten remis, przy tej grze jest na wagę złota.

Brawo gruby!! :bravo:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

Zieeew, ja już się nawet nie denerwuję. To było tak typowe, tak przewidywalne.
To, że wyjdziemy asekurancko na zero z tyłu i klasowy rywal nas zablokuje.
To, że mimo takiej postawy coś jednak wpadnie do naszej bramki, po strzale ze strefy gdzie Khedira i Pjanić nie parają się ciężką pracą.
To, że po przerwie trener uwolni skrzydłowych, pozwoli im grać (a przynajmniej jednemu) wysoko na linii obrony rywala i nasza gra nie będzie już powodem do wstydu.
To, że jak już coś wciśniemy to zaczniemy bronić remisu.
To, że Dybala jest klasę gorszym piłkarzem niż Costa.
Trudno bez inwektyw opisać jak bardzo nie znoszę Allegriego, to jest droga donikąd.
Ostatnio zmieniony 31 października 2017, 22:45 przez Pluto, łącznie zmieniany 3 razy.


calma calma
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

Nie zostaliśmy frajerami wieczoru tylko dlatego, że o włos z dupy ratlerka wyprzedziła nas Chelsea. Ale o włos. Albo pół włosa.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

W Grecji MUSIMY wygrać. Inaczej czeka nas Liga Europy, a wtedy trafimy na Milan, pojedziemy z nimi i w przyszłym sezonie klub z Mediolanu pójdzie pod młotek. :prochno:

Oczywiście nasza postawa woła o pomstę do nieba. Tym bardziej szkoda tego wyniku, że Barca też zremisowała.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

1. Dybala mimo świetnego początku sezonu okrutnie cieniuje

2. Sandro cieniuje tak, że szoruje tyłkiem dno

3. Cuadrado i Mandzu - jeden bez mózgu, drugi średnio, a Costa na ławce... myślałem, że spadnę z krzesła widząc Bernę za Dybalę

4. Pewnie teraz beton na Olympiacos i jakoś się uda, choć z takim nastawieniem to ja nie wiem

5. Jak można tak spuścić z tonu po tym jak zagrało się dobrze z Milanem?

Za performance w pierwszej połowie kibiców powinni wziąć na pizzę...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2768
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:43

Ktoś potrafi wyjaśnić upośledzenie, jakiego doznała drużyna po wyrównaniu ? Nagle koniec, z piłkarzy zrobiły się jakieś pokraki. Nie wiem czy po strzeleniu tego gola mieliśmy jakiekolwiek udane zagranie, wymieniliśmy chociaż 2 celne podania ?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:44

Szwarou pisze:
Axel pisze:Allegri nie wyklucza, że Mandżu/Berna, Costa i Cuadrado zagrają razem od początku. Siła rażenia byłaby wręcz przytłaczająca. Całkiem chętnie zobaczyłbym takie ustawienie :)


Obrazek
Takim składem to można wyjść na Serie C w PW a nie w LM. Nie ma możliwości żeby Max takiego potworka wypuścił na mecz.
Nie licząc bramkarza 3-4 defensywnych graczy (Rugani, Chiellini, Matuidi, Pjanic(?)) i reszta mega ofensywna w tym 3 nominalnych napastników (dwóch przekwalifikowanych na pomocników) dwóch ofensywnych bocznych pomocników/skrzydłowych i turboofensywny boczny obrońca

Podejżewam że wątpię
~

Cytuję całość - bo jak mecz pokazał; niewiele się Twoje słowa sprawdziły.
Nie licząc Ruganiego, skład który podałem uratował wynik. Dziękuję. Dobranoc.


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:44

Pluto pisze: To, że wyjdziemy asekurancko na zero z tyłu i klasowy rywal nas zablokuje.
Problem jest taki, że nie graliśmy z klasowym rywalem.

Szczęsny > Buffon.


Zablokowany