Serie A 17/18 (11): A.C Milan 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 11:45

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 11 kolejki Serie A 17/18:
A.C Milan - JUVENTUS F.C


Miejsce:

Mediolan - San Siro (80 000)

Czas:

28.10.2017 (sobota), godzina 18:00


O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 2
Remisów: 0
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Suso: 5 (4 gole w Serie A i 1 w LE)
Obrazek

Najlepszy asystent:

Suso: (3 asysty w Serie A), Calhanoglu: (2 w LE i 1 Serie A), Kessie: (2 w LE i 1 w Serie A), Borini: (2 w LE i 1 w Serie A)

Zawieszeni: Bonucci

Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Bonaventura, Conti / Calabria (do oceny)

Aktualna tabela Serie A:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie (Serie A):
Zwycięstw: 5
Remisów: 0
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe (Serie A):
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:

Obrazek

Najlepszy strzelec:

Paulo Dybala: 13 - (11 goli w Serie A i 2 gole w SPW)
Obrazek

Najlepszy asystent:

Miralem Pjanić: 6 - (6 asyst w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Pjaca, Howedes, Benatia / Sturaro, Matuidi (do oceny)

HISTORIA SPOTKAŃ Z MILANEM

Przewidywane składy

Obrazek

Aktualizacja: 26.10.2017

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
ELEVEN

:!Przedmeczowa konferencja Allegriego (polskie napisy)::!


Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 15:08 przez Dragon, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 11:50

Za Sandro na 99% zagra Asa, żeby Alex mógł trochę odpocząć na LM. Reszta się pewnie potwierdzi choć wolałbym Cuadrado na ławie. Przyznaje nie trawie gościa. Nie mogę patrzeć na jego bezmózgie ruchy.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 11:50

Tak jak powiedział Max - nic dodać, nic ująć. Jeśli wyjdziemy tacy leniwi jak w pierwszej połowie w meczu z Spal, wcisną nam coś, a my wrócimy z niczym.
Czas przede wszystkim zagrać na zero z tyłu. :czytaj:
Ostatnio zmieniony 26 października 2017, 11:52 przez lenor, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 11:51

Sobota, godzina 18? Ehhhh :facepalm2:

Przeczuwam ciężki mecz, bo Milan zawsze się porządnie spina na Juventus. Czyżby kolejny trener Mediolańczyków zwolniony po meczu z nami? :smile:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 11:56

Nie mamy prawa przegrać z tymi pyrami bo inaczej tego Milanu nie można nazwać. Boję się tylko sędziów bo to oni byli głównymi bohaterami pojedynków na SS. Mam nadzieję, że nasze asy nie dadzą im podstaw do niczego a na VAR w przypadku gdy miałby nam pomóc nie ma co liczyć.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 12:11

dokładnie, liczę na utarcie nosa za wiele spraw, m.in. właśnie za porażkę w ubiegłym sezonie. Mimo trudnego meczu, to w tym przypadku nie zdzierżę straty punktów, ale kto wie może ta porażka z Lazio faktycznie po raz kolejny podziałała na nas motywująco i będziemy świadkami na San Siro czwartego z rzędu wygranego meczu (łącznie z LM)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 12:54

lenor pisze:Czas przede wszystkim zagrać na zero z tyłu. :czytaj:
Ja po wczorajszym meczu absolutnie nie wierzę w takie bajki. Dostaliśmy bramkę po pierwszej akcji drużyny, która w październiku strzeliła do wczorajszego spotkania jednego gola :facepalm:
Także jeżeli mamy wygrać, to na pewno musimy strzelić przynajmniej dwie bramki.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 13:13

panlider pisze:
lenor pisze:Czas przede wszystkim zagrać na zero z tyłu. :czytaj:
Ja po wczorajszym meczu absolutnie nie wierzę w takie bajki. Dostaliśmy bramkę po pierwszej akcji drużyny, która w październiku strzeliła do wczorajszego spotkania jednego gola :facepalm:
Także jeżeli mamy wygrać, to na pewno musimy strzelić przynajmniej dwie bramki.
Przecież to, że Juve traci bramkę po pierwszym strzale przeciwnika to historia która trawa od wielu lat. Tak za Conte jak i Allegriego powtarza się to w kółko dopóki nie zaskoczymy z grą.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 15:27

MRN pisze:Nie mamy prawa przegrać z tymi pyrami bo inaczej tego Milanu nie można nazwać. Boję się tylko sędziów bo to oni byli głównymi bohaterami pojedynków na SS. Mam nadzieję, że nasze asy nie dadzą im podstaw do niczego a na VAR w przypadku gdy miałby nam pomóc nie ma co liczyć.
A ja się boję właśnie o dyspozycję naszych asów. Ostatnio trudno o mecz bez głupiego babola w naszym wykonaniu, a Milan, jakkolwiek go nie nazwać, to przeciwnik wymagający. To będzie mecz dwóch drużyn z problemami i to właśnie my sami, z naszą organizacją defensywy, indywidualnymi popisami obrońców oraz z niezdolnością utrzymania należytej koncentracji, będziemy dla siebie stanowić największe zagrożenie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 15:38

To fakt ale liczę na to, że tym razem Kielon ogarnie defensywę i wolę aby w obronie zagrał Asa zamiast AS, który całkowicie bez formy. Będzie Mandżur i Pjanić od początku ale w sumie Twoje obawy maja podstawy. Dybala bez formy, Cuadrado bez formy, Igła bez instynktu a Lichy tylko na korek się nadaje. W sumie porażka mnie nie zdziwi gdyż ostatnio tracimy punkty z tymi, którzy kiedyś w ogóle zastanawiali się w tunelu czy wychodzić na murawę.
Nie zdziwi mnie tez jak w 17 minucie jakiś Kessie czy inny wafel odda pierwszy strzał i od razu zamieni go na gola :facepalm:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 15:58

Obrona do #### to wykorzystać siłę ataku. Szkoda, że Marchisio raczej rozpocznie mecz na ławce, bo wniósłby spokój przy rozgrywaniu piłki od tyłu, z kolei Pjanić mógłby się bardziej zaangażować w ataku


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 16:11

Ciekawi mnie czy nie warto postawić na kogoś innego na prawej stronie niż Cuadrado.
Poprostu pisze:Za Sandro na 99% zagra Asa, żeby Alex mógł trochę odpocząć na LM.
Allegri przed meczem ze Spal mówił o zawodnikach, którzy potrzebują grać. Odniosłem wrażenie, ze słowa te dotyczą Higuaina i Alexa Sandro, także jestem przekonany, że zobaczymy Brazyliczyka.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 19:00

Mecz w sobotę o 18, a ja nie mam planów :dance: idealnie, bo pić będę w piątek :prochno:
Oj fajnie było by wcisnąć Milanowi z 2/3 bramki, a przy tym żadnej nie stracić :whistle:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 19:59

Z Chievo obrona bez Leo wyglądała zdecydowanie pewniej... Ciekawe jak będzie z nami.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2017, 20:36

Alex96 pisze:Z Chievo obrona bez Leo wyglądała zdecydowanie pewniej... Ciekawe jak będzie z nami.
Bonucci na ławce wymusił zmianę ustawienia, na to które większość zawodników już dobrze zna. Po przyjściu Leo Montella zaczął się skłaniać ku grze 3 stoperami i nie zazębiało się to tak dobrze jak teraz. Paradoksalnie brak Bonuca może im wyjść na dobre. Zmiana ustawienia na 4 z tyłu automatycznie wymusza kilka przetasowań z przodu, gdzie Bonaventura, Suso czy Calhanoglu grają na lepszych dla siebie pozycjach. Info nie z obserwacji, a z rozmowy z Milanistą, nie widziałem ostatniego meczu Rossonerich.


Zablokowany