Serie A 17/18 (11): A.C Milan 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:13

Osgiliath pisze:
Robaku pisze:
Poprostu pisze:Brawo Gonzalo. :bravo: :bravo: Oby to był wielki powrót. Druga połowa znacznie lepsza ale i tak te placki z Mediolanu mogły strzelić.
Czy tylko mi się wydaje, że siedliśmy trochę fizycznie w drugiej połowie?
Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:
siedlismy fizycznie?
nie, za 3 dni Sporting, to się nazywa szanowanie sił.
Lubie ten Cyniczny Juventus

aka #BukolTeam
#samehere

Zawsze powtarzałem, że wyniki 4:1. 6:2 są fajne, ale wolę 2 i zero z tyłu i by rywalom odebrać chęć do grania, mam nadzieję na więcej takiego Juve.
Dobrze gadacie. Wódkę cza polać! :)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:14

Coś tam Bonucci pieprzył hungrier than ever ? Big Mac dzisiaj opier.. razem z kośćmi Milan.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:15

Rowniez nie wydaje mi sie, ze siedlismy fizycznie ;). Ewidentnie bylo widac, ze odpuszczamy i koncentrujemy sie na kontrolowaniu meczu i pilnowaniu wyniku. Zamiast grac do przodu, wolelismy zagrac do boku. To bylo bardzo widoczne od drugiej bramki Higuaina.

Swietny mecz Pipity, Chiellini i Rugani rowniez dobre zawody w drugiej polowie. Sandro w obecnej formie mnie dalej zupelnie nie przekonuje.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:26

Tak jak mówiłem w przerwie - w takim meczu 3 punkty są najważniejsze, wrażenia estetyczne schodzą na dalszy plan. Bardzo ważna wygrana, brawo!


Obrazek
livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:33

Wreszcie dobre Juve. Na zero z tyłu, mecz pod kontrolą, rywal wycinany już w linii pomocy, a jak już coś Milanu przeciekło, to Buffon i defensywa byli w gotowości. 2 gongi wyprowadzone zza zasłony. Higuain nota 10 za grę w każdej formacji, a 2 gole to jak lukier na muffince. Klasyczne Juve na czas przed meczem jesieni w Lizbonie.


Arrivederci Mauro e David :(
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:38

pumex pisze:Tak jak mówiłem w przerwie - w takim meczu 3 punkty są najważniejsze, wrażenia estetyczne schodzą na dalszy plan. Bardzo ważna wygrana, brawo!
Nareszcie na zero z tyłu!

Dybala dzisiaj grał jakby był z innej bajki. Lekkość, spokój,oczy dookoła głowy... irytował mnie za to ,w drugiej połowie, Pjanić- śpiący książę.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 22:22

Stęskniłem się trochę za wygrywaniem na San Siro :) Brawo, był to typowy Juventus z LM kiedy gra na wyjeździe. Uważny w obronie i skuteczny przy posiadaniu piłki.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 00:13

Wywiad z Gonzalo Higuainem dla Premium Sport (napisy PL):


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 07:51

Poprostu pisze:Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:
Dybala to raz, Cuadrado dwa, Higuain trzy. Naprawdę dziwie się oglądając nasze mecze dużą ilością prostych piłek które odskakują piłkarzom z pod nóg. Higuain nawet wczoraj będąc na spalonym przy wychodzeniu sam na sam nie potrafił dobrze przyjąć piłki i tylko gwizdek sędziego uchronił go od kompromitacji w tej akcji. Nie wiem czy oni trenują piłkami lekarskimi a piłka meczowa to tylko w dniu meczu?
Wielu chwali Pipitę za grę w tym meczu - może to dziś nie będzie popularne ale nie widziałem w jego grze żadnych oznak powrotu do najwyższej dyspozycji. Nadal spóźniony, nieumiejętne dryblingi, złe przyjęcia, wyjścia nie w tempo. Fakt dwie bramki na wagę zwycięstwa zdobyte więc i zaraz ktoś napisze że Higuain może tak 'kaleczyć' w każdym meczu byle by strzelał - zgadzam się, tyle że od gościa za którego wybuliliśmy 90 baniek oczekiwał bym troszkę więcej.


★ ★ ★
gimlos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 maja 2011
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 07:58

booyak pisze:
Poprostu pisze:Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:
Dybala to raz, Cuadrado dwa, Higuain trzy. Naprawdę dziwie się oglądając nasze mecze dużą ilością prostych piłek które odskakują piłkarzom z pod nóg. Higuain nawet wczoraj będąc na spalonym przy wychodzeniu sam na sam nie potrafił dobrze przyjąć piłki i tylko gwizdek sędziego uchronił go od kompromitacji w tej akcji. Nie wiem czy oni trenują piłkami lekarskimi a piłka meczowa to tylko w dniu meczu?
Wielu chwali Pipitę za grę w tym meczu - może to dziś nie będzie popularne ale nie widziałem w jego grze żadnych oznak powrotu do najwyższej dyspozycji. Nadal spóźniony, nieumiejętne dryblingi, złe przyjęcia, wyjścia nie w tempo. Fakt dwie bramki na wagę zwycięstwa zdobyte więc i zaraz ktoś napisze że Higuain może tak 'kaleczyć' w każdym meczu byle by strzelał - zgadzam się, tyle że od gościa za którego wybuliliśmy 90 baniek oczekiwał bym troszkę więcej.
Oczekiwałbyś od napastnika więcej, niż strzelenie dwóch goli z dwóch 50% sytuacji?

Co do meczu - czuję, że Juve właśnie rozpaliło lont do dynamitu, który wysadzi z Milanu Montellę.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 października 2017, 13:13

Świetny Igła praktycznie sam ograł Milan, Buffon tez mu trochę pomógł bronić tę setkę Kalinicia. Aczkolwiek gra nie porywała, Milan jest tak beznadziejny,że Juventus nawet na ręcznym by ich ograł, mieli swoje okazje w pierwszej połowie, w drugiej już praktycznie bez groźnej akcji poza tą jedną gdzie świetnie blokował Lichy. 3pkt są i to się liczy najbardziej, trzeba się skupić na Sportingu,więc siłą rzeczy z Milanem nie można było zagrać na pełnych obrotach gdyż trzeba pełnych sił na LM, gdzie wygrana da praktycznie awans. Dalej brakuje świeżości u piłkarzy, pytanie kiedy przyjdzie.


Zablokowany