Serie A 17/18 (11): A.C Milan 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:04

dawid91 pisze:
Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować. Dobrze, że nie popełniamy błędów w obronie tak jak było to do tej pory. Powoli, powoli staję się coraz spokojniejszy, kiedy łapiemy rywali na swojej połówce. Mam nadzieję, że nie będę musiał tych słów odszczekiwać po II części spotkania.

Rugani bardzo dobrze się zachował w ostatniej minucie. Temu chłopakowi potrzebne są takie interwencje by w końcu wyszedł z tego psychicznego dołka. Inaczej czeka go piwnica Bonucciego.
Jak nie popełniamy? A sytuacja z ostatnich minut? Trochę za szybko pozbywamy się piłki, powinniśmy starać się dłużej ją wyprowadzać. Licze na jeszcze jednego gola Gonzalo.
Pisałem o tym. To jest tak naprawdę jedna sytuacja, którą zawaliliśmy


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:05

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:53

Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować.
I to jest to czego oczekuję. W końcu Juventus zaczyna być cyniczny jak zwykle. Rywal potrafił sobie stworzyć jedną groźną sytuację. Kasowaliśmy wszystko w zarodku a w przodzie wiadomo, że coś ukłujemy.

:bravo: :bravo: :bravo:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:53

Ten uczuć, kiedy widzisz bezpłciowość Mandzukicia otrzymującego piłkę na 100tkę.

Cyniczny Juventus: Reaktywacja. Soundtrack - Fap, fap by @Bukol87.

Milan wyglądał dziś jak zlepek 3 drużyn. Taki zespół All Star spadkowiczów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:54

Brawo Gonzalo. :bravo: :bravo: Oby to był wielki powrót. Druga połowa znacznie lepsza ale i tak te placki z Mediolanu mogły strzelić.
Czy tylko mi się wydaje, że siedliśmy trochę fizycznie w drugiej połowie?
Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:55

Sila Spokoju pisze:Po raz czwarty zagrałem w tym sezonie na naszą wygraną. Do tej pory 2x przegrałem i raz wygrałem (Atalanta, Lazio, Udinese). Mogły być 3 porażki. Ciekawe jak będzie z czwartym meczem.

Jakieś mam dziwne przeczucie, że dziś nie stracimy bramki. Liczę na 0:2 i bramki Higuaina :think:
No i Gonzalo zrobił to co przeczuwałem. Dzięki gruby :ok:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:56

Brawo Juve :bravo:

imo bardziej istotne od dwóch goli do przodu to sam fakt, że jesteśmy na 0 z tyłu.

Igła dziś MOM, ale cała drużyna zagrała ok. Asa w podstawie chyba przestaje dziwić, mam nadzieję, że Sandro znajdzie formę choć na drugą połowę sezonu.
Nie chce mi się dziś pisać więcej, idę chlać za sukces.

Bonu -> :ahsisi: :C


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:57

Na co oni wydali te 200mln? :prochno: Szkoda, że Bonucci nie grał ;)
Kolejny dobry mecz, Milan w zasadzie nam nie zagroził.


#AllegriOut
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:58

Bukol87 pisze:
Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować.
I to jest to czego oczekuję. W końcu Juventus zaczyna być cyniczny jak zwykle. Rywal potrafił sobie stworzyć jedną groźną sytuację. Kasowaliśmy wszystko w zarodku a w przodzie wiadomo, że coś ukłujemy.

:bravo: :bravo: :bravo:
Powiem szczerze, że druga połowa to była namiastka formy, organizacji gry w obronie, przejścia do ataka i skuteczności z wiosny zeszłego roku. BRAWO. Allegri musi jeszcze bardziej wpajać to co dzisiaj zaprezentowali w 2 połowie.


Higuain , siechy chichy, koleś to klasa światowa, i wraca do formy fizycznej a szczególnie strzeleckiej, bo oba gola były typowe ala HIGUAIN.

Milan to parodia obecnego futbolu w Europie. A Fassone i spółka wyglądają jakby byli upośledzeni.

Hej Bonucci, boli ? będzie boleć jeszcze bardziej.
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 20:00 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:58

Dzisiaj oglądaliśmy typowy Juventus z zeszłego sezonu, czyli nudny, usypiający i zabójczo skuteczny, a więc strzelamy i potem bronimy tylko wyniku cały mecz. Tylko niestety nasza obrona duża słabsza w tym sezonie, więc tym razem nie wiadomo czy to na spokojnie dowieziemy, dzisiaj się udało, choć były momenty, że mieliśmy szczęście. Max powinien być zadowolony, w końcu o taki styl mu chodziło ;) . Ważne, że są 3 pkty, ale nudy straszne w naszym wykonaniu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:00

Wreszcie 0 z tyłu i wreszcie ta obrona zagrała na jako takim poziomie. Nawet Asamoah zaliczył bardzo udaną asyste. Rugani pokazał że to on powinien być żelaznym partnerem Chielliniego na środku obrony i mam nadzieje że Allegri nie będzie już więcej rotował między Daniele, Benatią i Barzaglim tylko pozwoli zgrywać się duetowi Włochów. Jeszcze słówko o Dybali - niby miał udział przy obu golach, ale z jego gra dzisiaj była bardzo kiepska. Ktoś musi potrząsnąć tym chłopakiem, bo potrzebujemy go w formie jak na początku sezonu.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:00

Wzięli kredyt, wydali dwieście baniek i wyglądają gorzej niż rok temu.
Z graczami typu Kucka mieli przynajmniej wolę walki a taki Calhanoglu spuści głowę i tyle z niego pożytku. Milan się skończył, nawet jeśli kiedyś przypadkiem zaplątają się do tej LM, nic już z tego nie będzie. Balans między poziomem Romy i Torino.

U nas bez zmian, boki obrony leżą i kwiczą. Asa znowu z trudniejszym rywalem pęka na pół, Stefan najgorszy zaraz po nim.
Rugani miał jakiś czysty odbiór? :think:


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:04

O ile pierwsza połowa mnie niepokoiła to w drugiej już nie odczuwałem żadnych emocji. Nie wiem jak to się stało, że zagraliśmy na zero z tyłu ale regularnie większe placki od Milanu nam ładowali. Sandro za Ase wszedł ale niewiele pokazał a najbardziej to szokuje mnie Dybala...gwiazdorek, drugi Messi jest tragiczny a potem pulta się, że Max go zmienia. Jestem usatysfakcjonowany tym wynikiem ale szkoda, że Bonu nie grał to wynik byłby bardziej okazały :prochno:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:08

Poprostu pisze:Brawo Gonzalo. :bravo: :bravo: Oby to był wielki powrót. Druga połowa znacznie lepsza ale i tak te placki z Mediolanu mogły strzelić.
Czy tylko mi się wydaje, że siedliśmy trochę fizycznie w drugiej połowie?
Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:
siedlismy fizycznie?
nie, za 3 dni Sporting, to się nazywa szanowanie sił.
Lubie ten Cyniczny Juventus

aka #BukolTeam


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 20:11

Robaku pisze:
Poprostu pisze:Brawo Gonzalo. :bravo: :bravo: Oby to był wielki powrót. Druga połowa znacznie lepsza ale i tak te placki z Mediolanu mogły strzelić.
Czy tylko mi się wydaje, że siedliśmy trochę fizycznie w drugiej połowie?
Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak tak zaawansowany technicznie piłkarz jak Dybala może mieć takie problemy z przyjęciem piłki? :think:
siedlismy fizycznie?
nie, za 3 dni Sporting, to się nazywa szanowanie sił.
Lubie ten Cyniczny Juventus

aka #BukolTeam
#samehere

Zawsze powtarzałem, że wyniki 4:1. 6:2 są fajne, ale wolę 2 i zero z tyłu i by rywalom odebrać chęć do grania, mam nadzieję na więcej takiego Juve.


Zablokowany