Serie A 17/18 (11): A.C Milan 0-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:56

Nie narzekajcie w przerwie. Poczekajmy na II połowę ;)

Odnośnie Asy i Lichego to się z wami zgodzę. Ich czas w Juve dobiegł końca. Mam nadzieję, że pożegnamy ich po sezonie, a w ich miejsce przyjdą piłkarze, którzy będą zasługiwać na grę w tym składzie.
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 18:57 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:56

LukaszG / DLuGi pisze:Czy my potrafimy podawać piłkę tylko w poprzek boiska i do tyłu, a wszelkie akcje muszą być przeprowadzane bokami? Czemu my nie gramy do przodu przez środek i nie oddajemy strzałów z dystansu..
eeee bramka padla wlasnie po akcji przez srodek.... :ahsisi:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:56

Oglądałem tylko 20 minut końcowe 1 połowy. Czy Asa gra cały mecz tak ? On jest głupi czy tylko tak wygląda ? Kryje Suso, każdy głupi wie, że koleś ZAWSZE ścina na lewa nogę a murzyn z Ghany za każdym razem jest spóźniony.do tego podania do przeciwnika, błędy, ZERO jakości z przodu. Trzeba pożegnać go jak najszybciej. Nie mamy prawej strony obrony, nie mamy zmiennika dla Sandro.



No cóż, gramy kupę ale Milan jeszcze większą gra. Ten klub spadł na psy.


Choć jestem ogólnie po stronie bukola to wydaje mi się, że pomimo wyników pewien okres się skończył w Juve i następnego lata trzeba odświeżyć szatnię, szczególnie w obronie (ŚO, prawa strona, zmiennik dla Sandro) oraz kołcza. Lubię Allegriego, ale robi się z niego mięka faja, pomimo, że na konferencjach jak i podczas meczu udaje, że wszystko ma pod kontrolą.

Tu nie chodzi już o to, że przygotowanie fizyczne jest tak skonstruowane, że w lutym marcu wystrzelimy. Nie, ta drużyna poza indywidualnościami,które dają nam punkty i jakoś to ciągną, jest rozbita, brak schematów, brak zaangażowania, brak po prostu wizji trenera. Jakiejkolwiek. Mam wrażenie, że równie dobrze mógłby tą drużynę trenować pumex albo bukol po AWF-ie. Piłka rzucona i grajcie, do Dybali albo Higuaina.

Chcę się mylić i po cichu liczę na niespodziankę po merrychristmas ale... mam złe przeczucie.
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 18:59 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:57

Teraz dzieje się ważna rzecz - przemawia Max. Czy padnie kultowe już "calma ragazzi, calma"?

Pierwsza połowa 'takałoo' - z przodu mega problem z wykreowaniem czegokolwiek, z tyłu niby poprawnie, ale tylko furze szczęścia zawdzięczamy to, że prowadzimy.

Mimo wszystko w tym meczu wygraną biorę w ciemno, niezależnie od jego przebiegu. Trzy punkty potrzebne jak powietrze.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:57

Podoba mi sie dzisiaj gra Ruganiego i Higuaina. Chyba nasze dwa najlepsze ogniwa w tym meczu. Asamoah do zmiany, Cuadrado pare razy ladnie przytrzymal i kiwnal, ale w obronie gra kiepsko (blad w sytuacji gdy byl rzekomo ciagniety za koszulke). Mandzukic pomaga, ale przez to, ze Asamoah sobie nie radzi jego gra w przodzie jest zupelnie bezplciowa.

Nie wiem, co myslec o Dybali. Niby kilka razy ladnie rozciagnal, zaliczyl asyste, ale kazdy wie, ze stac go na wiecej. Niemniej Argentynczyk w moich oczach calkiem na plus. Chiellini popelnil jeden powazny blad - w ostatniej sytuacji w trakcie pierwszej polowy, gdy uratowal nas Buffon. Bezsensowny ruch do przodu, gdy za plecami mial Kalinicia. On chcial zlapac go na spalonego? Jak obok bylo jeszcze naszych dwoch graczy?


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:58

Jesli w przerwie Max zaleci naszym: "calma, calma, gramy na dowiezienie 1:0", to jestesmy pozamiatani. Milanowi powialo w zagle pod koniec I-szej polowy i pewnie na II-ga wyjda na pelnej. Strzelic druga i ostudzic te i zapedy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:58

Dlaczego gramy jakbyśmy grali w Monachium czy Madrycie? To przecież tylko Milan po serii żenujących wyników.
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 19:00 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:59

pumex pisze:Pierwsza połowa 'takałoo' - z przodu mega problem z wykreowaniem czegokolwiek, z tyłu niby poprawnie, ale tylko furze szczęścia zawdzięczamy to, że prowadzimy.
Ale u nas od początku sezonu jest problem z kreowaniem akcji, a jakoś 31 bramek po 10 kolejkach udało się strzelić. Czy jak zaczniemy kreować akcje to tych bramek będzie jeszcze więcej :think: ?
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 18:59 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:59

Rugani teraz nawet dal rade


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 18:59

Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować. Dobrze, że nie popełniamy błędów w obronie tak jak było to do tej pory. Powoli, powoli staję się coraz spokojniejszy, kiedy łapiemy rywali na swojej połówce. Mam nadzieję, że nie będę musiał tych słów odszczekiwać po II części spotkania.

Rugani bardzo dobrze się zachował w ostatniej minucie. Temu chłopakowi potrzebne są takie interwencje by w końcu wyszedł z tego psychicznego dołka. Inaczej czeka go piwnica Bonucciego.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:02

Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować. Dobrze, że nie popełniamy błędów w obronie tak jak było to do tej pory. Powoli, powoli staję się coraz spokojniejszy, kiedy łapiemy rywali na swojej połówce. Mam nadzieję, że nie będę musiał tych słów odszczekiwać po II części spotkania.
Stary jestem za Twoją teorią i Twoim nastawieniem na futbol, szczególnie jeśli chodzi o JUVENTUS ale błędy są i były w tym meczu, na bokach obrony a to też chyba obrona nie ? Tyle, że Milan nie potrafi tego wykorzystać bo są frajerami od prawie dekady.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:03

Cabrini_idol pisze:
Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować. Dobrze, że nie popełniamy błędów w obronie tak jak było to do tej pory. Powoli, powoli staję się coraz spokojniejszy, kiedy łapiemy rywali na swojej połówce. Mam nadzieję, że nie będę musiał tych słów odszczekiwać po II części spotkania.
Stary jestem za Twoją teorią i Twoim nastawieniem na futbol, szczególnie jeśli chodzi o JUVENTUS ale błędy są i były w tym meczu, na bokach obrony a to też chyba obrona nie ? Tyle, że Milan nie potrafi tego wykorzystać bo są frajerami od prawie dekady.
Drobne błedy będą zawsze. Tego nie da się uniknąć. Chodzi głównie o to jak się reaguje na błąd kolegi. Tak naprawdę Milan stworzył sobie jedną sytuację, która była trochę przypadkowa.
Ostatnio zmieniony 28 października 2017, 19:03 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:03

Bukol87 pisze:Teraz spróbować w niskim pressingu utrzymać wynik i ewentualnie coś skontrować. Dobrze, że nie popełniamy błędów w obronie tak jak było to do tej pory. Powoli, powoli staję się coraz spokojniejszy, kiedy łapiemy rywali na swojej połówce. Mam nadzieję, że nie będę musiał tych słów odszczekiwać po II części spotkania.

Rugani bardzo dobrze się zachował w ostatniej minucie. Temu chłopakowi potrzebne są takie interwencje by w końcu wyszedł z tego psychicznego dołka. Inaczej czeka go piwnica Bonucciego.
Jak nie popełniamy? A sytuacja z ostatnich minut? Trochę za szybko pozbywamy się piłki, powinniśmy starać się dłużej ją wyprowadzać. Licze na jeszcze jednego gola Gonzalo.


FORZA JUVE!!!
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:03

mnie to zastanawia, co Turcy widzą w Asie, że wracają po niego jak bumerang co 2-3 miesiąće. Czytalem w tym tygodniu jakąś wypowiedzieć z Turcji, że oferta na zimę za Kwadwo jest już przygotowana


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2017, 19:04

No właśnie zastanawiam się jak Bukol sklasyfikował zagranie Cuadrado, który wyrżnął na dupę obserwowany ze zdziwieniem przez Stefana z miną "WTF??!!! miałeś mnie zaasekurować ziąąąą" :prochno:

Nie popełniamy błędów :rotfl:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zablokowany