Serie A 17/18 (10): JUVENTUS F.C 4-1 SPAL 2013

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 21:51

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:33

Jak widać przy dobrym dośrodkowaniu nie koniecznie potrzeba Mandzukicia ;)

Gonzalo podjarał się tym golem, jakby już czuł w gaciach kartę IF z jego nazwiskiem.

W końcu wrócił Marchisio.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:37

Druga połowa już dużo, dużo przyjemniejsza pod względem kreowania gry. 4-ta bramka palce lizać, o takie akcje walczyłem ;)

Mówcie co chcecie, ale gra z Bentancurem na boisku, a z Pjaniciem, to dwa różne światy - zupełnie inaczej funkcjonujący środek pola, zupełnie inne, niejednostajne tempo akcji. Strasznie dużo ten zespół traci bez Bośniaka.

W przekroju całego meczu dobry występ Costy i Igły. Piłka od Marchisio do Gonzalo genialna, cholernie szkoda tego spalonego (wg mnie powinni puszczać takie akcje).


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:38

Dobrze, że tyle strzelamy, bo nasza gra w obronie to jedna wielka katastrofa. Trzeba coś zrobić z tą defensywą, bo jak tak dalej będzie to mimo ofensywy, za wiele w tym sezonie nie ugramy, zwłaszcza w LM.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:38

Niestety ale nasi lubia grac z nozem pod gardle gdyby pilka odbila sie od obroncow Juve byloby 2-2 i duzo nerwow.
Dobrze ze Marchisio wrocil oraz ze 4 z przodu zdobyla po golu.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:39

Licht nadaje się już tylko do tarcia chrzanu. Jest cienki jak polsilver, 100 razy wole oglądać De Sciglio - oby się nie łamał.

Mecz fajny, ale kupa w gaciach była na początku drugiej połowy - standardowo w tym sezonie.

Duży plus dla naszych skrzydłowych Berna- bramka a Costa - 2 asysty.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:40

Juventus was zweryfikował :lol: Macie co chcieliście.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:42

Wojtek pisze:Liczę na 5:1 i gola Igły...
Aj, prawie się udało, bez sensu ten VAR, Igła strzela gola, stadion skanduje jego nazwisko, wszystko jasne, a tu nagle sędzia odbiera gola...

Szkoda tego straconego gola, dawać ten Milan!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:43

Już smęciłem pod nosem, że można skończyć beznadziejny mecz z dwoma golami ale sędzia zachował równowagę w przyrodzie. To jak się piłka odbija od Higuaina, jak ten próbuje się z nią w podwórkowym stylu przepchnąć między rywalami... Obawiam się, że to już nie jest zwykły spadek formy, to się nadaje do Archiwum X.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:44

Nie wiem co to jest u nas z tyłu ale nie można tego nazwać obroną, to jakiś dramat co oni tam wyprawiają. Mówcie co chcecie i hejtujcie mnie ale boję się sobotniego meczu z Milanem tym bardziej, że ostatnimi czasy nie idzie nam z nimi a wiadomo, że na nas wyjdą z piana w ryju. Nasza gwiazdeczka z dychą dziś bramka i jeden wielki shit, jak zawsze ostatnio ale wyszczekany jest wybitnie w stosunku do trenera kiedy ten go zmienia. Znowu tracimy czujność na początku drugiej połowy i omal nie skończyło się to bramką. Nie wiem co z tą obroną, ta formacja bardzo mnie martwi.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:48

MRN pisze:Nie wiem co to jest u nas z tyłu ale nie można tego nazwać obroną, to jakiś dramat co oni tam wyprawiają. Mówcie co chcecie i hejtujcie mnie ale boję się sobotniego meczu z Milanem tym bardziej, że ostatnimi czasy nie idzie nam z nimi a wiadomo, że na nas wyjdą z piana w ryju. Nasza gwiazdeczka z dychą dziś bramka i jeden wielki shit, jak zawsze ostatnio ale wyszczekany jest wybitnie w stosunku do trenera kiedy ten go zmienia. Znowu tracimy czujność na początku drugiej połowy i omal nie skończyło się to bramką. Nie wiem co z tą obroną, ta formacja bardzo mnie martwi.
Masz racje z taka gra w obronie moze byc ciezko zachowac czystego konta zarowno w Milanie jak i w Lizbonie.
Allegri musi znalesc optymalna formacja ktora bedzie bronic skutecznie.
W tym sezonie nasz najsilniejsze punkt znacznie oslabl


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:48

Hed pisze:Licht nadaje się już tylko do tarcia chrzanu. Jest cienki jak polsilver, 100 razy wole oglądać De Sciglio - oby się nie łamał.
Liczę na to, że Mattia okaże się wartością dodaną dla tej drużyny, ale z takimi deklaracjami zalecam ostrożność - tak na dobrą sprawę De Sciglio jeszcze u nas nie pograł, żeby za nim tęsknić ;) Co nie zmienia faktu, że Licht z dnia na dzień koroduje coraz bardziej, na jeden niezły jego mecz przypada jakieś 5 słabych.

Drugi z rzędu mecz, w którym strzelamy 4 bramki, a mimo to są jakieś emocje, bo znowu pajacujemy w obronie. Perspektyw na treściwe wzmocnienia tej formacji w styczniu nie ma, także lepiej, żeby Allegri wyrzeźbił coś z materiału, który ma do dyspozycji, bo inaczej będziemy mieli ogromne problemy, żeby cokolwiek ugrać w tym sezonie.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:48

VAR zabija futbol. Ja przykładowo, po pokazaniu "kwadracika" tracę emocjonowanie się pojedynkiem. Jestem zniechęcony i zniesmaczony. Dodatkowo VAR uwstecznia sędziów i robi z nich półgłówków. Problem tak drobiazgowych "spalonych" nie powinien być w ogóle rozpatrywany, bo jeśli sędzia tego nie zauważył to znaczy to, że była to mała różnica. I w końcu po coś (czyli od podejmowania decyzji) on tam biega. Tyle na ten temat.
Szkoda Higuaina.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 22:52

Warto zauwazyc ze od 1952 roku po raz pierwsze druzyne zdobyla w 10 spotkanie az 31 goli.
Ostatnio cala czolowka serii A duzo strzela to zonacza ze cos ruszylo i sie zmienilo w nastawienie druzyn.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 października 2017, 23:04

hellspawn pisze:VAR zabija futbol..
Zabija futbol to korupcja, wypaczanie wyników i błędy sędziowskie.

Var nie zabił NFL,NBA,NHL,MLB i Tenisa, więc tymbardziej nie zabije piłki nożnej.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Zablokowany