Serie A 17/18 (9): Udinese 2-6 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:11

Ej, ludziska, ale jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało, że Khedira walnął hattricka?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:12

jakku1 pisze:
Push3k pisze:
Poprostu pisze:

1. Nie, nie było.
2. Przy naszej bramce był.
1.
Minimalny, ale sędzia w sumie miał prawo się pomylić, nawet ci za kamerami.
2. Masz może jakiś obrazek do tego?
Czy ja wiem, czy taki minimalny? Zwroc uwage, w ktorym miejscu jest glowa napastnika Udinese. I ona jest już zdecydownie wystaje poza linię spalonego. Pierwsza lepsza powtórka VAR by to zweryfikowała.
przecież system VAR w sytuacjach na korzyść Juventusu jest wyłączony :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:13

jackop pisze:W zeszłym sezonie Allegri całkowicie stracił panowanie nad tym zespołem i nie odzyskał go do tej pory. Co za parodia :angry:
Czy nasza forumowa jęczydusza jest ukontentowana ;)?

Hat-trick Khediry :|. Nie sądziłem, że kiedykolwiek coś takiego zobaczę.

Zdobyliśmy 6 goli oddając 5 celnych strzałów na bramkę :prochno:.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:14

Ogólnie to kojarzyłem gębę tego arbitra (nie wiem jak się nazywa i chyba mnie nie to interesuje, bo już zawsze poznam go po twarzy) i coś mi zaświtało przed meczem, że będą jaja. Nie myliłem się, podwójny błąd przy kartce Mandżu, który swoją drogą zachował się jak szczyl, ale czego wymagać po gorącej bałkańskiej głowie, a do tego bramka Udine z ewidentnego spalonego. Dobrze, że nasi pokazali charakter i zmietli Udinese z powierzchni boiska. Oczywiście imponujący wynik nie może przesłonić naszej katastrofalnej gry obronnej, ale przyjemnie się oglądało kolejne bramki Juve. Może powinniśmy częściej grać w 10? :think:
Wielkie brawa dla Igły, zasuwał po całym boisku i walczył za 2, szkoda, że nie udało mu się nic strzelić, ale mam nadzieję, że ze Spal sobie w końcu poużywa ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:16

Wow :shock: , myślałem, że się skończy na 2:2 a tutaj takie piękne strzelanie :D

Takiego Khedire to aż chce się oglądać :bravo:
Na duży plus też Buffon, Chiellini, Higuain.
Pozytywnie też Cuadrado czy Pjanic, ale najwięcej na tym meczu zyskał Rugani - po 2 błędach skutkujących utratą goli, Daniele odrodził się jak feniks z popiołów i zaliczył gola oraz asystę. Takie mecze budują siłę mentalną zawodnika.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:19

Pozostaje podziękować sędziemu za błąd z Mandżukiciem,gdyby gwizdnął karnego pewnie zakończylibyśmy na 1:3 a tak zobaczyliśmy że ta drużyna potrafi powalczyć :)
W dalszym ciągu pozostają 2 punkty straty i to my musimy teraz być lepsi. W rewolucje stylu nie wierze ale po cichu liczę że ten mecz podniesie morale na tyle, że ta drużyna ruszy i zacznie grać na miarę swoich możliwości, bo jak uważam stać ją na to i jest kompletniejsza niż w poprzednich sezonach.

D.Costa będzie dla nas niesamowicie ważny w LM na wiosnę gdzie bardzo często bronimy głęboko, jest w stanie chwilę pobiegać z piłką i dać oddech obronie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:21

Antichrist pisze:Nie będę świrował i przyznam, że po bramce na 2:2 morale mi spadły do minimum.
U mnie to samo, już widziałem przed oczami Atalantę i Lazio i byłem pewien, że piłkarze czują się tak samo. Na szczęście w końcu pokazali jaja.
Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie takim mentalnym kopem dla naszej drużyny i w końcu zacznie to wszystko trybić :whistle:


#AllegriOut
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:23

deszczowy pisze:Ej, ludziska, ale jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało, że Khedira walnął hattricka?
Ano tak, że jest lepszym piłkarzem, aniżeli wypisuje tu 3/4 forumowych krzykaczy. Znalazł się w sytuacjach, w których nie musiał się odnaleźć i wykończył je niczym rasowy napadzior.

Pisałem już na fanpage'u - Higuain dziś był tytanem pracy i pokazał mi swoim zaangażowaniem, że bardzo zależy mu na JUVE. Jasny przekaz przy podaniu do Dybali, gdzie nie musiał tego robić, a jednak oddał mu gola (co prawda nie został uznany, ale...).

To może być mecz, który wpłynie na nasze morale, na mentalność. Mam nadzieję, że to pierwszy krok w dłuugim, ale zwycięskim marszu ku kolejnemu scudetto oraz, być może (choć jestem mocno sceptyczny) sukcesowi w Europie. Fino alla fine.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:26

deszczowy pisze:Ej, ludziska, ale jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało, że Khedira walnął hattricka?
Przy pierwszej bramce, to w sumie nie wiem skąd on się tam wziął. Normalnie to bym się go spodziewał 10 metrów w tyle i bardziej na środku, gdzie czekał by na podanie, a tak to pobiegł do przodu i strzelił bramkę jak rasowy napastnik. Obrońcy spóźnieni to pewnie postanowił pobiec, a Cuadrado ich (bo biegło dwóch) wypatrzył. Druga bramka to obrońcy pobiegli wszyscy do przodu, a jak piłka została cofnięta to akurat poleciała do Khediry. Przy trzeciej bramce to kunszt obrońców Udinese, którzy stali jak tyczki.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:31

Marchisio, jak dobry omen pojawił się na monitorach w trakcie spotkania i mecz pięknie zakończony. W jakość obrony będę powątpiewał do okienka zimowego, ale z takim potencjałem ofensywnym Juventus jest zobowiązany zakończyć każdy mecz w lidze, mając o tę jedną bramke więcej. Kolejny rywal SPAL i szansa, by umocnić dobre samopoczucie przez Milanem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 21:03

Marat87 pisze:No i jak odpowiedział Juventus, bo nie oglądałem?
Na szczęście odpowiedział tak jak powinien odpowiedzieć mistrz. Dziś widać było u chłopaków sportową złość. To co działo się na boisku poirytowało ich, że zacisnęli zęby i pokazali charakter mimo przeciwności.
Cóż, nie wierzyłem, że po tym co ostatnio gramy będziemy w stanie zniszczyć nawet takich ogórków...

Mam wrażenie, że sędzia zrozumiał swój błąd bo w drugiej części meczu kartkował zawodników Udine na potęgę tak jakby czekał tylko aby mieć pretekst do pokazania czerwa.

Zobaczycie jakie jaja z Milanem na SS będą :lol:
Tam VAR będzie tylko w jedną stronę.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 21:39

Obrazek

Niech ktoś przypomni, Premium jest nadal w rękach Berlu czy kupili ich Chińczycy? Mam już wątpliwości czy mecz sprzedali sędziowie, realizatorzy którzy czuwają także nad VAR czy jedni i drudzy. :facepalm:


calma calma
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 22:08

Kto postawil over 6,5 gola? :smile: Nalezala nam sie ta wygrana. Nie dlatego, ze zagralismy jakis kosmiczny futbol, nie dlatego, ze sztab po mistrzowsku rozpracowal przeciwnika, ale dlatego ze ten oszust i sprzedawczyk Doveri za wszelka cene probowal udupic Juventus. Koles powinien dostac sadowy zakaz zblizania sie do boisk pilkarskich.
Nie ogarniam Allegriego - jak trzeba gonic wynik, to on wpuszcza np. Sturaro czy innego Matuidiego. A jak nalezaloby dobrego wyniku bronic (prowadzac 4:2 i grajac w "10"), to on wpuszcza Coste. Nie wiem, moze teraz Wlosi tak beda grac :think:

PS. Czy jest mozliwosc cofniecia czerwa dla Mandzu? Np. przez jakas komisje, ktora to zweryfikuje?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 22:11

Wielkie brawa za reakcję zespołu. Zarówno na pierwszą jak i drugą straconą bramkę. Myślałem, że w drugiej połowie będzie rozpaczliwe bronienie wyniku, a tutaj nasi pokazali, że jednak im zależy :).

Co do VAR to sam system nie jest zły, chociaż pewnie jeszcze przez długi czas będzie to wyglądało sztucznie. Problem polega na tym, że jest to całkowicie subiektywnie stosowane narzędzie. Jeśli sędzia uzna, że chce skorzystać z VAR to skorzysta. Jeśli sędzia popełnił błąd, widzą to wszyscy ale nie chce obejrzeć powtórki to VAR nie spełnia swojej roli. Zdecydowanie lepiej byłoby gdyby każdy trener miał określoną liczbę powtórek których może zażądać (dokładnie tak jak działa to w siatkówce). Jak rozumiem to całym sensem VARu jest korygowanie błędów sędziowskich, a jak to robić jak sędzia stosuje go wedle własnego widzimisię? Wtedy tak naprawdę popełnia kolejne błędy...
MRN pisze:
Mam wrażenie, że sędzia zrozumiał swój błąd bo w drugiej części meczu kartkował zawodników Udine na potęgę tak jakby czekał tylko aby mieć pretekst do pokazania czerwa.
Piłkarze Udinese absolutnie przesadzali z faulami, więc kartki się im należały. Nie odczułem, żeby było to robione "na wyrost".


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 22:19

Tymczasem na Twitterze:

"Playing with Sturaro made this Juve team fully accustomed to being down to 10 men all the time, great tactics from Max."

:prochno: :prochno: :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany