Serie A 17/18 (9): Udinese 2-6 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:58

Zbieram szczenę z podłogi. To był świetny mecz, jestem pod mega wrażeniem naszych stałych fragmentów, które przecież od wielu lat (nie licząc bezpośrednich strzałów z wolnych) były naszą bolączką. Jeśli to się podtrzyma i nie jest jednorazowym wyskokiem to czapki z głów dla Allegriego.
Ach ten kwadratowy Khedira czy jak to tam było :whistle:


#AllegriOut
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:58

Bukol87 pisze:Podsumowując komentarze przedmeczowe na forum juvepoland (coś mnie niestety skłoniło do tego by je przeczytać):
- Khedira to pastuch
- Allegri amator
- Przerżniemy lub co najwyżej zremisujemy
- Nie mamy żadnych wariantów ofensywnych
- To spotkanie jest kolejnym w drodze do totalnej zapaści
- Podtrzymywanie od lat tego stanu agonii to wina Marotty i zarządu
- Rugani powinien grać, bo tak
- Fakt, że dziennikarze jawnie nie wyśmiewają Allegriego jako trenera na konferencjach to jedynie kurtuazja z ich strony


Tezy powyżej postawili: zakompleksiony 16-latek z trądzikiem, który w chwili pisania siedział przed monitorem w zapoconych kalesonach; 30-letni magazynier, który miał zły tydzień w robocie; 25-letni pracownik korpo z 2-letnim stażem w Football Managerze

Krótki komentarz ode mnie: jesteście niepodrabialni!
Bierzemy na warsztat sektę Juvepoland.

Na zielono zaznaczyłem powyżej tezy, które się sprawdziły.
Na czerwono przewidywania, które potwierdzają wasz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.

Dziękuję, dobranoc.
Nicram_93 pisze:Bukol masz swoje zdanie, szanuję to. Ale Ty też uszanuj zdanie innych, a nie obrażaj wszystkich po kolei i wyzywaj nie wiadomo od kogo.
Mógłbyś mi powiedzieć za co mam sznować ludzi, którzy notorycznie obrażają mój klub, występujących w nim piłkarzy i trenera? Możesz wyjaśnić?
Ostatnio zmieniony 22 października 2017, 20:00 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:58

rammstein pisze:Pragnę zauważyć najwięcej bramek w lidze że wszystkich a nie graliśmy jeszcze z żadnym z beniaminkow w odróżnieniu od Napoli na przykład
Ale defensywę na poziomie Bologny. :smile:


calma calma
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:59

Zmiana stylu gry bez Mandżukicia, Khedira na koksie, bardzo poprawnie Cuadrado... no no no. Jednak dla mnie wielkie brawa dla Gonzalo, grał za dwóch! Na minus Dybala i cudowne 30 sekund Federico.


:allegri: na śmietnik
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:59

Po pierwszej połowie, patrząc na wynik i czerwo, nie żałowałem, że oglądam Legię. Ale teraz wchodzę, patrzę - SZOK. Przegapiło mnie prawdopodobnie przednie widowisko. :placze:


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:00

Poprostu pisze:
Push3k pisze:
juvemaroko pisze:Czy przy drugiego gola Udinesse i czwartego Juve nie bylo spalonego?
1. Był.
2. Nie wiem.

1. Nie, nie było.
2. Przy naszej bramce był.
Ogladalem na Beinsport Spain i Hiszpanski komentator sugerowal ze bylo spalonego przy drugiego gola Udinese. Niestety nie widzialem powtorkach.
Przy naszym 4 ego gola moim zdaniem bylo spalonego.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:02

Na Eleven była powtórka z linią spalonego przy golu Udinese, jesli dobrze ją postawili to zdecydowanie był spalony. Arbiter robił co mógł ale jednak kupon nie wszedł. :ahsisi: :mad2:


calma calma
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:03

Poprostu pisze:
Push3k pisze:
juvemaroko pisze:Czy przy drugiego gola Udinesse i czwartego Juve nie bylo spalonego?
1. Był.
2. Nie wiem.

1. Nie, nie było.
2. Przy naszej bramce był.
1.
Minimalny, ale sędzia w sumie miał prawo się pomylić, nawet ci za kamerami.
2. Masz może jakiś obrazek do tego?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:05

Pluto pisze:Na Eleven była powtórka z linią spalonego przy golu Udinese, jesli dobrze ją postawili to zdecydowanie był spalony. Arbiter robił co mógł ale jednak kupon nie wszedł. :ahsisi: :mad2:
Na Bein też i w sumie żałuje, że nie robiłem screenów, bo obrazek, który mam jest trochę nieprecyzyjny.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:05

Bukol87 pisze:Mógłbyś mi powiedzieć za co mam sznować ludzi, którzy notorycznie obrażają mój klub, występujących w nim piłkarzy i trenera? Możesz wyjaśnić?
Kto tu notorycznie obraża ten klub? Cytaty proszę, a nie wypociny, którymi tak zręcznie nasz obdarowujesz
Bukol87 pisze:Na zielono zaznaczyłem powyżej tezy, które się sprawdziły.Na czerwono przewidywania, które potwierdzają wasz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.Dziękuję, dobranoc.
Powtarzam kolejny raz, takie teksty do znajomych 31-letni januszu.

Pierwszy od dawna mecz, gdzie Juventus pokazał charakter. Pisałem przed spotkaniem, że obrona jest słaba, to należy atakować i wrócili do tego. Mam nadzieje, że nie porzucą tego sposobu myślenia po 45 minutach

Edit
Nie ma i nie będzie, skoro pierwszy ktoś wyzywa rozmówcę. Zresztą to tylko imię, w którym nie ma nic obraźliwego. Januszu

Btw, znasz znaczenie słowa "notorycznie". Ja prosiłem o cytaty notorycznego umniejszania, a nie pojedyncze wpisy, powstałe wskutek rozczarowania grą drużyny
Ostatnio zmieniony 22 października 2017, 20:19 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 4 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:05

rammstein pisze:Pragnę zauważyć najwięcej bramek w lidze że wszystkich a nie graliśmy jeszcze z żadnym z beniaminkow w odróżnieniu od Napoli na przykład
Tak samo jak nie graliśmy z nikim z czolowki(w odróżnieniu od Napoli), no chyba ze ktos zaliczy do niej Lazio.

Zmienilem zdanie na temat Ruganiego, niech on gra z ogorkami w SerieA, bo przynajmniej jest zabawanie i dalo się to ogladac. Od LM jednak jak najdalej, najlepiej na trybunach.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:07

annihilator1988 pisze:Mógłbyś mi powiedzieć za co mam sznować ludzi, którzy notorycznie obrażają mój klub, występujących w nim piłkarzy i trenera? Możesz wyjaśnić?


Pastuch Khedira i Allegri bez pojęcia o trenowaniu to nie jest obraza?

PS: Rozumiem, że wyzywanie od januszy kartek na tym forum nie ma?
Ostatnio zmieniony 22 października 2017, 20:09 przez Bukol87, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:08

Mroczny wieczór dla pumeksów,małych, itp. Ten mecz jest potwierdzeniem tego, że seriea możemy przegrać jedynie, przez nasze głowy. Khedira włączył dziś tryb Yaya Toure, sprzed kilku sezonów.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:08

Push3k pisze:
Poprostu pisze:
Push3k pisze: 1. Był.
2. Nie wiem.

1. Nie, nie było.
2. Przy naszej bramce był.
1.
Minimalny, ale sędzia w sumie miał prawo się pomylić, nawet ci za kamerami.
2. Masz może jakiś obrazek do tego?
Czy ja wiem, czy taki minimalny? Zwroc uwage, w ktorym miejscu jest glowa napastnika Udinese. I ona jest już zdecydownie wystaje poza linię spalonego. Pierwsza lepsza powtórka VAR by to zweryfikowała.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 20:11

Nie będę świrował i przyznam, że po bramce na 2:2 morale mi spadły do minimum. Na szczęście pokazaliśmy dzisiaj dlaczego to akurat my jesteśmy najlepszą drużyną we Włoszech. To co dzisiaj zagrał Khedira to poezja po prostu. &#128512;


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Zablokowany