Serie A 17/18 (9): Udinese 2-6 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:01

MRN pisze:
pablo1503 pisze: Tydzień temu Pique dostał czerwień, a Barcelona później zdołała dołożyć kolejne bramki. Zobaczymy co zrobi Juventus w analogicznej sytuacji.
Barcelonie na ogół nie robi to różnicy czy grają w 10 czy w 11, u nas ta różnica zawsze jest widoczna i rozpaczliwa gra w obronie. Obawiam się drugiej połowy bo będą nas gnietli bez głosu sprzeciwu z naszej strony. Sędzia jeszcze skorzysta z VAR gdy okaże się, że może chodzić o karniaka dla Udine :hellyes:
Ta czerwona zrobi duza roznica bo ostatnio co mecz zaczynamy w oslabieniu bo jakis pilkarz zostal w szatni . Wiec grajac w 9 to juz bedzie bardzo ciezko. :angry:


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:02

Można psioczyć na naszych jak na to zasługują, ale dzisiejsza sytuacja z MM to farsa zwykła. 2 błędy sędziego w jednej sytuacji i decyzja o sporej wadze. Póki co VAR jest wykorzystywany dziwnie i już nie pierwszy raz nie tylko nie przynosi sprawiedliwości, ale staje się narzędziem anty-Juve.


Arrivederci Mauro e David :(
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:04

Rozumiem te żale, ale czy nikt nie widział tej pięknej akcji na 1:2?! W końcu szybka klepka, wyjście spod pressingu przeciwnika, rozciągnięcie gry do boku, wrzutka i pewne wykończenie. TAKIE AKCJE POWINNY BYĆ NA PORZĄDKU DZIENNYM W WYKONANIU JUVE! :bravo:
Szkoda, że sędzia to zepsuł, ale myślę, że jeszcze coś wciśniemy. :ok:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:05

@Sila Spokoju
Nasi trenerzy i Zarząd zawsze siedzą cicho jak sędziowie popełniają karygodne błędy przeciwko Juve albo wypowiadają się, że ciężko było ocenić sytuację i nie będą oceniać pracy arbitrów itp. Natomiast ludzie związani z Interem, Romą czy Napoli atakują sędziów w mediach i dzięki temu wywierają na nich presję (np. bodajże w tamtym sezonie "płakali", że nie dyktują oczywistych karnych i po takich wypowiedziach sytuacja zmieniła się na ich korzyść).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:05

Dobra, ja już się nie będę pastwił nad arbitrem i skupię się na naszych. Rozumiem, że gramy w 10 i prowadzimy, ale nieumiejętność wyjścia z jakąkolwiek kontrą razi niesamowicie po oczach. Przecież skoro już oddajemy pole to takie sytuacje jak ta po różnym, że mamy szansę wyjść z szybkim atakiem powinny być bezlitośnie wykorzystywane. A u nas jak to u nas. Lichtsteiner albo wywala piłkę na oślep albo leci jak pijany zając i podaje nie w tempo do wesołego Kolumbijczyka, tem wwycofuje do obrony itd... Jak już raz się udało im podbiec pod pole karne to okazało się, że nie ma do kogo grać bo Higuain biega w okolicach środka boiska... i kontra skończyła się na Buffonie oddającym piłkę Udine. Zero schematów, zero zrozumienia i zgrania między zawodnikami. A najlepsze, że to są zawodnicy, którzy grają ze sobą od przeszło dwóch lat.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:06

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:50

Trzeba przyznać, że wybitnie siadły nam stałe fragmenty gry.

'Pastuch' Khedira odpowiedział na krytykę. Dziękuję dobranoc :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:51

Nareszcie zobaczyłem prawdziwy Juventus :bravo:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:51

Która pała nazwała Samiego pastuchem ? :rotfl:


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:51

Defensywny pomocnik strzela w ciągu jednego meczu tyle samo goli co snajper za 90mln przez cały sezon. Może by tak dać Khedire do ataku, a Higuaina do pomocy?
Kiedy ostatni raz strzeliliśmy tyle bramek nie licząc sparingów? Do głowy przychodzi mi tylko spotkanie z Parmą wygrane 7-0 3 lata temu.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:52

Nie wierzyłem, że wygramy. Brawo Juve. Brawo Daniele, że pomimo słabego meczu strzelił bardzo ważna bramkę na 2-3 i później zaliczył asystę na 2-4. Dybala mógłby sobie trochę na ławie posiedzieć. Pjanic ogólnie też słabo.


P.S. Berna zagrał pól minuty :ok:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:52

Świetny mecz. Zaznaczam, że dzięki czynnikom zewnętrznym (brak karnego, czerwona kartka) niezależnym od trenera w końcu ten zespół pokazał charakter. Pijanic, Khedira, Higuain, Chiellini najlepsi na boisku.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:52

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pokaz charakteru, jakiego dawno nie widziałem. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. :hellyes:


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:52

annihilator1988 pisze:Matjedi kontuzjowany, czyli ten pastuch Khedira znów w pierwszej jedenastce :facepalm:
Pokazałeś klasę :bravo:


Chcą nas w tym sezonie zniszczyć VAR-em, ale nie z tą drużyną takie numery.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2017, 19:52

Ten mecz to może być prawdziwie odrodzenie Juventusu, trzymam kciuki, żeby wzmocniło nas to mentalnie :hellyes:


Zablokowany