LM 17/18 (gr. D) [3]: JUVENTUS F.C 2-1 Sporting Lizbona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 11:54

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 3 kolejki fazy gr. LM 17/18:
JUVENTUS F.C - Sporting Lizbona


Czas:

18.10.2017 (środa), godzina 20:45


Miejsce:
Turyn - Juventus Stadium (41 254)

Mecz na żywo:
Nie ma :ok: :bravo: ... tylko on-line.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 12:13

Liga Mistrzów czyli można się spodziewać pewnego "miszcza" na boisku czyt. Sturaro na PO :angry:

Z dobrych wieści Pjanić w końcu wraca i wreszcie jakoś ten środek pola będzie wyglądał. Pewnie będzie bicie głową w mur jak z Olympiakosem, ale wygramy to, a Dybala strzeli bramkę (oczywiście nie z karnego).

Mecz typu must win. 2-0 :hellyes:


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 12:43

----------------------Buffon-----------------------

----------Benatia---Rugani---Chiellini---------

Cuadrado--Pjanić--Khedira-Matuidi---Sandro

-------------Dybala- Mandzukić---------------

Tak bym to widział ;) Kto za :lol: ?


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 12:46

Szczęsny na bramce:D to może być jeden z ostatnich meczów, w których móglby zagrać w LM, ze Sportingiem i w dodatku u siebie


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 14:36

Piotr Juvefan pisze:----------------------Buffon-----------------------

----------Benatia---Rugani---Chiellini---------

Cuadrado--Pjanić--Khedira-Matuidi---Sandro

-------------Dybala- Mandzukić---------------

Tak bym to widział ;) Kto za :lol: ?
Nie ma szans na taki skład :) . Chciałbym się mylić, ale Rugani raczej znów zacznie na ławce, a na środku zobaczymy duet Benatia-Chiellini. Na prawej obronie będziemy cieszyć oko grą Sturaro lub Barzagliego, a Max raczej w tak krótkim czasie nie zdecyduje się posadzić Higuaina na ławce po raz kolejny. Nawet gdyby Max się zdecydował na ustawienie 3-5-2 to na pewno w obronie pewniakami byliby Barzagli z Chiellinim i wtedy tylko pytanie kto trzeci do nich, ale raczej wątpię, żeby Max wyszedł ustawieniem 3-5-2.

Co do Wojtka, to rzeczywiście jest to jedna z niewielu szans na jego występ w LM, ale raczej spodziewam się Buffona, któremu na tych rozgrywkach w tym sezonie najbardziej zależy, Szczęsny prędzej zagra w najbliższy weekend z Udinese, ewentualnie za tydzień ze SPAL. Wojtek najprędzej w LM zagra dopiero w ostatniej kolejce z Olympiakosem, jeśli sprawa awansu byłaby do tego czasu rozstrzygnięta.

Wraca Pjanić, więc mam nadzieję, że te 3 pkt wyrwiemy w środę, musimy je zdobyć, tym bardziej że gramy u siebie. Nie spodziewam się fajerwerków w grze, ale powinniśmy wygrać :hellyes:

Po raz kolejny nie obejrzymy Juve w LM w telewizji, to jest po prostu kryminał, a miałem nadzieję, że odkąd przyszedł Wojtek będzie trochę inaczej :mad2:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 17:04

Nicram_93 pisze:Po raz kolejny nie obejrzymy Juve w LM w telewizji, to jest po prostu kryminał, a miałem nadzieję, że odkąd przyszedł Wojtek będzie trochę inaczej :mad2:
Co z tego, jak Szczęsny prawie nie gra i każda osoba, która decyduje o wyborze spotkań doskonale o tym wie.
Jest to o tyle znamienne, że Buffon w najlepszej formie to nie jest i może przydałby mu się jakiś impuls w postaci posadzenia na ławce.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 18:41

Trzeba koniecznie dwa razy klepnąć Sporting bo inaczej pojedziemy na mecz o awans do Grecji dokładnie między Interem i Napoli w lidze.


calma calma
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 18:54

Poważnie nie będzie meczu w TV?! :hellyes: Srogo :rotfl:


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 18:59

Ostatnio mecz można było obejrzeć w aplikacji Canal+Sport Online, gdzie transmisja odbywała się po prostu bez komentatora. W chwili obecnej niestety, ale tego meczu w rozpisce nawet nie ma także jeżeli jakimś cudem nie zostanie dopisany to będziemy zmuszeni oglądać na daremnych streamach :mad2:


Obrazek
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 19:00

Nie ma meczu w TV, tzn. w ogóle czy stream? :prochno:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 19:11

Nicram_93 pisze: Co do Wojtka, to rzeczywiście jest to jedna z niewielu szans na jego występ w LM, ale raczej spodziewam
To, że mu zależy to oczywista sprawa, ale Gigi miał już swoje "do 3 razy sztuka"
Dużo większe szanse na tryumf w LM mamy z Wojtkiem.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 19:26

panlider pisze:
Nicram_93 pisze:Po raz kolejny nie obejrzymy Juve w LM w telewizji, to jest po prostu kryminał, a miałem nadzieję, że odkąd przyszedł Wojtek będzie trochę inaczej :mad2:
Co z tego, jak Szczęsny prawie nie gra i każda osoba, która decyduje o wyborze spotkań doskonale o tym wie.
Jest to o tyle znamienne, że Buffon w najlepszej formie to nie jest i może przydałby mu się jakiś impuls w postaci posadzenia na ławce.
Wiesz wiem, że Wojtek i tak na ławce, ale denerwuje mnie to, że drugie spotkanie naszej grupy leci w tv, gdzie póki co wygląda na to, że Olympiakos o nic w tej grupie nie gra, natomiast my gramy ze Sportingiem teoretycznie o drugie miejsce w grupie, czyli o awans, a tego jednak nie pokazują, ale co się dziwić jak lepiej puścić znowu Barcelonę, choćby grała nie wiem z jakim "ogórem" (bez obrazy dla Olympiakosu) i w meczu teoretycznie o nic.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 19:36

Nicram_93 pisze:Wiesz wiem, że Wojtek i tak na ławce, ale denerwuje mnie to, że drugie spotkanie naszej grupy leci w tv, gdzie póki co wygląda na to, że Olympiakos o nic w tej grupie nie gra, natomiast my gramy ze Sportingiem teoretycznie o drugie miejsce w grupie, czyli o awans, a tego jednak nie pokazują, ale co się dziwić jak lepiej puścić znowu Barcelonę, choćby grała nie wiem z jakim "ogórem" (bez obrazy dla Olympiakosu) i w meczu teoretycznie o nic.
Ten mecz Barcelony z ogórem "o nic" prawdopodobnie dostarczy kibicom (tym bardziej zagorzałym i tym niedzielnym) więcej pozytywnych doznań niż 10 spotkań z udziałem Juventusu.

Naprawdę dziwicie się, że w tv rezygnują z pokazywania tego dziadostwa w wykonaniu Juve? Mnie to przestaje dziwić...


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 21:12

Mehehehe pisze:Nie ma meczu w TV, tzn. w ogóle czy stream? :prochno:
Multiliga na nc+ pozostaje jak poprzednio ;)


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2017, 22:08

pumex pisze:
Nicram_93 pisze:Wiesz wiem, że Wojtek i tak na ławce, ale denerwuje mnie to, że drugie spotkanie naszej grupy leci w tv, gdzie póki co wygląda na to, że Olympiakos o nic w tej grupie nie gra, natomiast my gramy ze Sportingiem teoretycznie o drugie miejsce w grupie, czyli o awans, a tego jednak nie pokazują, ale co się dziwić jak lepiej puścić znowu Barcelonę, choćby grała nie wiem z jakim "ogórem" (bez obrazy dla Olympiakosu) i w meczu teoretycznie o nic.
Ten mecz Barcelony z ogórem "o nic" prawdopodobnie dostarczy kibicom (tym bardziej zagorzałym i tym niedzielnym) więcej pozytywnych doznań niż 10 spotkań z udziałem Juventusu.

Naprawdę dziwicie się, że w tv rezygnują z pokazywania tego dziadostwa w wykonaniu Juve? Mnie to przestaje dziwić...
Mnie też nie, rozumiem Kurskiego. Chwali się tą Ligą Mistrzów w TVP, to chce dać ludziom rozrywkę.
Wyobrażacie sobie, jakby puścili w TVP joga bonito w wykonaniu Juve?
Przecież na następny dzień tematem numer 1 nie byłby strajk rezydentów, czy inny czarny protest, ale manifestacje Januszy i Andrzejów w całym kraju, że PiS to nawet piłkę nożną potrafi zniszczyć...


Zablokowany