LM 17/18 (gr. D) [3]: JUVENTUS F.C 2-1 Sporting Lizbona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:22

Poprostu pisze:Najświeższy przewidywany skład :
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Ten sam syf z tyłu i ten sam beton z przodu. No zacieram ręce :roll:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:26

Poprostu pisze:Dzisiaj rano na ostatnim treningu przed meczem było testowane głównie ustawienie 433 z Khedira, Matuidim i Miralemem na środku.
Czyli z przodu na prawej Dybala, na lewej Mandżu, a z przodu Igła? Chociaż nie wiem czy nie lepiej by to wyglądało w zestawieniu Douglas - Dybala - Mandżu. Plus ciekawe jak zdrowie Niemca, czy jest gotowy na 100%.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:37

kubinho 10 pisze:
Poprostu pisze:Dzisiaj rano na ostatnim treningu przed meczem było testowane głównie ustawienie 433 z Khedira, Matuidim i Miralemem na środku.
Czyli z przodu na prawej Dybala, na lewej Mandżu, a z przodu Igła? Chociaż nie wiem czy nie lepiej by to wyglądało w zestawieniu Douglas - Dybala - Mandżu. Plus ciekawe jak zdrowie Niemca, czy jest gotowy na 100%.
Tak jak Panie piszesz, Dybala, Igla i Mandzu z przodu. Jeżeli już się bawimy w co byśmy chcieli to ja bym wolał Berna-Dybala-Costa ale to tylko sfera marzeń.

E: Nasza młodzież dostaje już 0-3.
Ostatnio zmieniony 18 października 2017, 16:44 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:42

Mimo, że mentalnie jestem przygotowany na duet Benatia-Chiellini, bo się tego właśnie spodziewam, to jednak jak zobaczę znowu Ruganiego na ławce, to mnie jasna krew zaleje :angry: . Nikt mi nie powie, że młody gra jeszcze gorzej niż reszta naszych obrońców, którzy są w wybitnej formie. Który byłby to już mecz na ławce, piąty?

Atak po znowu po staremu, ale z drugiej strony jak dla mnie na ten moment zarówno Costa i Berna rozczarowują, tylko że jak nie będą dostawać szans to nigdy nie zaczną grać na miarę oczekiwań. Poczekam jednak na oficjalne składy, choć ostatnio dziwnie te prognozy się sprawdzają.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:59

Nicram_93 pisze:Mimo, że mentalnie jestem przygotowany na duet Benatia-Chiellini, bo się tego właśnie spodziewam, to jednak jak zobaczę znowu Ruganiego na ławce, to mnie jasna krew zaleje :angry: . Nikt mi nie powie, że młody gra jeszcze gorzej niż reszta naszych obrońców, którzy są w wybitnej formie. Który byłby to już mecz na ławce, piąty?

Atak po znowu po staremu, ale z drugiej strony jak dla mnie na ten moment zarówno Costa i Berna rozczarowują, tylko że jak nie będą dostawać szans to nigdy nie zaczną grać na miarę oczekiwań. Poczekam jednak na oficjalne składy, choć ostatnio dziwnie te prognozy się sprawdzają.
Kiedy ostatnio Rugani wyszedł w podstawowym składzie? Także i tym razem nie mam wątpliwości, iż Daniele obejrzy dzisiejsze spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych. Jedyna nadzieja na jego występ, to wystawienie Barzagliego na prawej zamiast Sturaro i w takim wypadku Rugani mógłby zaliczyć z 10-15 minut zmieniając kogoś z dwójki Chiellini-Benatia. Szczerze mówiąc, to jeśli Barza przedłuży jeszcze o rok swój kontrakt z Juve, to będąc na miejscu Daniele poprosiłbym o możliwość odejścia, bo inaczej zmarnuje sobie tylko karierę siedząc na rezerwie w Turynie, a przypominam, że ma już ukończone 23 lata i potrzebuje regularnej gry, aby stać się defensorem światowej klasy (a przynajmniej na miarę jego talentu).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 17:37

jackop pisze:
Poprostu pisze:Najświeższy przewidywany skład :
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Ten sam syf z tyłu i ten sam beton z przodu. No zacieram ręce :roll:
Jeśli faktycznie dalej będzie ten sam syf i beton, to raczej nie dlatego, że zagra ten czy tamten. Max stosuje rotację, ale obraz gry jest ten sam. To nie kwestia personaliów.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 17:38

Pojawiają się jakieś delikatne pogłoski o Ruganim i Khedirze zamiast Matuidiego w 4231.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 18:09

Poprostu pisze:Pojawiają się jakieś delikatne pogłoski o Ruganim i Khedirze zamiast Matuidiego w 4231.
Hehe, coś za coś. O ile Ruganiego też chciałbym zobaczyć w pierwszym składzie, o tyle Matuidi jak dla mnie jest nie do ruszenia. Choć inna sprawa, że akurat Francuz gra całkiem sporo i czasem możnaby mu dać odpocząć. Zresztą koniec końców i tak pewnie Rugani siadze na ławie i Matuidi wyjdzie w podstawie.

Ja osobiście najbardziej życzyłbym sobie jednego z dwójki Higuain-Mandzukic na ławce i Costę lub Bernę w trójce z Dybałą i Cuadrado. Ale to też się pewnie nie stanie :prochno:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:26

Biczys szanujcie tego Mandzukicia, chłop ma w ostatnich meczach takie otwierające podania, że palce lizać.


calma calma
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:42

Pluto pisze:Biczys szanujcie tego Mandzukicia, chłop ma w ostatnich meczach takie otwierające podania, że palce lizać.
Nie wiem, czy to na poważnie, czy nie wyczułem ironii, ale zaznaczam, że ja Mandżukicia bardzo szanuję i nie miałbym nic przeciwko temu, żeby zagrał zamiast Pipity na "9". Po prostu chciałbym zobaczyć trio Cuadrado - Dybala - Costa/Berna.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:45

I ten Sturaro Boziuniu :angry: stawiam 1-0 dla Juve po bramce Mandzukicia ;)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Norbi 24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2006
Posty: 25
Rejestracja: 24 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:50

Z tt Juve: Juventus XI: Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzkuic; Higuain

Juventus subs: Szczęsny, Barzagli, Asamoah, Matuidi, Bentancur, Bernardeschi, Douglas Costa

Czyli wracamy do starego składu, oby zwycięskiego :) Jedyny minus, że znowu nawet na ławce nie ma Ruganiego.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:53

Ruganiego nawet nie ma na ławce :think: sam Barzagli na rezerwowego PO i ŚO to trochę mało.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 19:54

Norbi 24 pisze:Z tt Juve: Juventus XI: Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzkuic; Higuain

Juventus subs: Szczęsny, Barzagli, Asamoah, Matuidi, Bentancur, Bernardeschi, Douglas Costa

Czyli wracamy do starego składu, oby zwycięskiego :) Jedyny minus, że znowu nawet na ławce nie ma Ruganiego.
Nigdy nie zrozumiem o co Maksowi chodzi z Daniele. Chłopak już dawno powinien trafić po skrzydła Sarriego który go uwielbia.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 20:02

Poprostu pisze:
Norbi 24 pisze:Z tt Juve: Juventus XI: Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzkuic; Higuain

Juventus subs: Szczęsny, Barzagli, Asamoah, Matuidi, Bentancur, Bernardeschi, Douglas Costa

Czyli wracamy do starego składu, oby zwycięskiego :) Jedyny minus, że znowu nawet na ławce nie ma Ruganiego.
Nigdy nie zrozumiem o co Maksowi chodzi z Daniele. Chłopak już dawno powinien trafić po skrzydła Sarriego który go uwielbia.
Albo Sarri powinien trafić do nas :smile: tak czy inaczej chłopak nie zasługuje na takie traktowanie. Brak minut może poskutkować brakiem powołania na ewentualny mundial. Niech dziś Benatia walnie babola i wygramy 3-1 :smile:


Zablokowany