Serie A 17/18 (7): Atalanta 2-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2017, 22:11

Nie wiem co ma grający od lat na skrzydle Costa do pozycji Dybali, który najlepiej czuje się w środku.


Wczoraj przeczytałem dużo głupich komentarzy, także na FB, typu "katastrofa" itd. Katastrofa to by była, gdybyśmy zremisowali na wyjeździe ze Crotone czy Benevento, a nie z czwartą drużyną ostatniego sezonu. Ktoś tutaj też napisał, że Atalanta zajmuje zaledwie 11. miejsce. Nie ma to jak oceniać siłę drużyny po pozycji w lidze po 7 kolejkach :ok:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 02 października 2017, 23:05

Jak dla mnie to my przegraliśmy 3pkt i traktuję ten mecz jako porażkę. Wypuściliśmy dwu bramkową przewagę na własne życzenie. Zobaczymy co będzie dalej, bo Napoli jest w sporym gazie. No ale wierzę w chłopaków i Maxa :hellyes:
Co do Dybali to strzela bramki i asystuje, owszem.. ale jego postawa w meczach mnie nie przekonuje.


Norbi 24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2006
Posty: 25
Rejestracja: 24 listopada 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 00:25

Wspominając o karnym Dybali, widzieliście całą sytuacje? Na "konkurencyjnej stronie" było to zdjęcie.
Pomijam to, że sędzia nie widział za wcześnie wbiegających zawodników Atalanty. Bardziej mnie intryguje jakim cudem nikt z naszych nie biegł na dobitke :D
Obrazek


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 07:16

Bo byli pewni, że będący w super formie Dybala strzeli z zamkniętymi oczami :prochno:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 19:08

Lepszy remis niż kontrowersyjna wygrana i szczekanie naszych przeciwników.

Cieszę się,że Napoli ma te dwa punkty więcej,bo to zmusi nasz zespół do większego wysiłku.A kiedy nasi się bardziej zmobilizują to po prostu rozniosą te ligę.

Mamy 19 z 21 punków podczas gdy :
* Marchisio i Khedira są cały czas kontuzjowani
* dołączył do nich Pjanić czyli mózg zespołu
*wyraźny brak formy Higuaina
* praktycznie nie mamy klasowego PO
*Alex Sandro gra poniżej swoich umiejętności
* Costa i Berna powoli wchodzą do zespołu

Co będzie jak wszystko zatrybi jak jak należy?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2017, 20:30

Myślę, że niewiele osób robi z tej przegranej tragedię pod kątem całego sezonu bo faktycznie potencjał naszej kadry jest sporo przed innymi i jak zaczniemy w końcu grać swoje to powinniśmy całą resztę ligi zostawić w tyle jak ostatnimi czasy co roku. Ale, mieliśmy Atalantę praktycznie na deskach po 2 bramkach i zamiast ich dobić albo dowieźć tą wygraną odpuściliśmy i w efekcie oddaliśmy im ten 1 pkt. Tego szkoda.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 11:05

Ja tak czytam te komentarze i potwierdza się pewna reguła. Zauważyłem, że trener drużyny, które graja z nami dobre mecze szykowany jest przez JP na kolejnego trenera Juve :prochno:
Było tak z Montellą, Piolim, Sousą, Benitezem, Sarrim a teraz kolejnym kandydatem po ostatnim meczu ligowym jest Gasperini :lol:
Po Superpucharze kandydatem był Inzaghi ale tutaj osobiście muszę się zgodzić bo to młody trener, osłabiają mu regularnie drużynę a ten lepi kolejny ciekawy zespół z tego co ma a do tego Lazio naprawdę ładnie dla oka gra. Jeżeli Max miałby któregoś dnia odejść to nie miałbym nic przeciwko temu aby to on objął u nas stery.
Ostatnio zmieniony 04 października 2017, 11:30 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 11:29

MRN pisze:Ja tak czytam te komentarze i potwierdza się pewna reguła. Zauważyłem, że trener drużyny, które graja z nami dobre mecze szykowany jest przez JP na kolejnego trenera Juve :prochno:
Było tak z Montellą, Piolim, Sosą, Beniteze, Sarrim a teraz kolejnym kandydatem po ostatnim meczu ligowym jest Gasperni :lol:
Po Superpucharze kandydatem był Inzaghi ale tutaj osobiście muszę się zgodzić bo to młody trener, osłabiają mu regularnie drużynę a ten lepi kolejny ciekawy zespół z tego co ma a do tego Lazio naprawdę ładnie dla oka gra. Jeżeli Max miałby któregoś dnia odejść to nie miałbym nic przeciwko temu aby to on objął u nas stery.
Popieram Twoje zdanie na temat Inazghiego, jeżeli ktoś miałby zastąpić Maxa, to z Serie A widziałbym jego oraz Sarriego, z tym że tego ostatniego na naszej ławce to raczej nie zobaczymy ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 11:34

Inzaghi utrzymuje ten poziom od dłuższego czasu a do tego nigdy niepochlebnie nie wypowiada się o Juve. Jest młody i zdaje sobie sprawę z tego, że może zgłosić się po niego Juve i nie będzie miał takiego powitania jakie miał Max. Zastanawia mnie autorytet jakim cieszy się Inzaghi. Młody trener, bez sukcesów jeszcze ale widać na każdym kroku, że zawodnicy Lazio stoją za nim. Sarriego nie chciałbym ale niby dlaczego na pewno do nas nie trafi ?


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 11:58

MRN pisze:Inzaghi utrzymuje ten poziom od dłuższego czasu a do tego nigdy niepochlebnie nie wypowiada się o Juve. Jest młody i zdaje sobie sprawę z tego, że może zgłosić się po niego Juve i nie będzie miał takiego powitania jakie miał Max. Zastanawia mnie autorytet jakim cieszy się Inzaghi. Młody trener, bez sukcesów jeszcze ale widać na każdym kroku, że zawodnicy Lazio stoją za nim. Sarriego nie chciałbym ale niby dlaczego na pewno do nas nie trafi ?
Bo to rodowity Neapolitańczyk.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2017, 12:52

Myślę, że nie odmówiłby Juve gdyby miał okazję ;)


Obrazek
Zablokowany