LM 17/18 (gr. D) [2]: JUVENTUS F.C 2-0 Olympiakos

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 13:35

szczypek pisze:
pumex pisze:Zero od początku do końca składnej akcji zespołowej.
Ta, a pierwsza bramka to padła z przypadku.
A powiedz mi Szczypku taką rzecz - co ma pierwsza bramka z 69-tej minuty do mojego posta pisanego w przerwie meczu?


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 13:46

pumex pisze:
szczypek pisze:
pumex pisze:Zero od początku do końca składnej akcji zespołowej.
Ta, a pierwsza bramka to padła z przypadku.
A powiedz mi Szczypku taką rzecz - co ma pierwsza bramka z 69-tej minuty do mojego posta pisanego w przerwie meczu?
Że nie sprawdziłem godziny wysłania Twojej wiadomości, a zasugerowałem się tym, że została napisana po poście Vanquish-a i przyjąłem, że po meczu?

A i wyszło żeś niecierpliwy i krytyka w przerwie była niepotrzebna :smile:


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 18:01

Nje kłuććie sje. Czemu Makiavel musi zawsze wbić szpilę Mandzukiciowi? Ktoś jest w stanie mi powiedzieć za co on go tak nie lubi?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 18:46

szczypek pisze:
Irytował mnie Chiellini. Ile mu tych dalekich podań wyszło wczoraj? Dwa? Na sześć czy siedem prób. Pomysły zacne, ale jak nie idzie, to chyba nie ma sensu powtarzać pewnych rzeczy do skutku.
to tak jak z wczorajszymi wrzutkami w pole karne :prochno:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 19:00

RSelevan pisze:Nje kłuććie sje. Czemu Makiavel musi zawsze wbić szpilę Mandzukiciowi? Ktoś jest w stanie mi powiedzieć za co on go tak nie lubi?
Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, ale za jej publiczne objawienie z pewnością dostanę kartę, a po co mi to ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 10:02

Slabe spotkanie dobrze ze sie udalo wcisnac dwa gole i dalej liczymy sie w walke o awansu.
Barcelona pokazala z Sportingiem ze nie jest az taka mocna i potwierdzila ze to my bardzo slabo wypadlismy w spotkanie na Camp No.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:11

juvemaroko pisze: Barcelona pokazala z Sportingiem ze nie jest az taka mocna i potwierdzila ze to my bardzo slabo wypadlismy w spotkanie na Camp No.
Właśnie, oglądał ktoś ten mecz? To Barca taka słaba, czy Sporting się postawił?


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:15

DonPatch pisze:
juvemaroko pisze: Barcelona pokazala z Sportingiem ze nie jest az taka mocna i potwierdzila ze to my bardzo slabo wypadlismy w spotkanie na Camp No.
Właśnie, oglądał ktoś ten mecz? To Barca taka słaba, czy Sporting się postawił?
Wydaje mi się, że wśród kibiców Juve raczej próżno szukać takich osobników, chociaż niektórzy oglądali Superpuchar Hiszpanii zamiast Supercoppa Italia :facepalm2:

Ja dzisiaj tylko czytałem, że Valverde wprowadza w Barcelonie futbol efektywny, a nie efektowny, czyli dopuszcza mecze, w których jego drużyna będzie "cierpieć" (skąd my to znamy?). Być może to tylko wytłumaczenie słabszego występu, a może i Barca zacznie trochę oszczędzać siły i przestanie klepać ogórków 6 czy 7 bramkami.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 września 2017, 15:58

DonPatch pisze:
juvemaroko pisze: Barcelona pokazala z Sportingiem ze nie jest az taka mocna i potwierdzila ze to my bardzo slabo wypadlismy w spotkanie na Camp No.
Właśnie, oglądał ktoś ten mecz? To Barca taka słaba, czy Sporting się postawił?
Ogladalem bo nie mialem transmisji Juve.
Sporting dobrze gralo i moglo spokojnie strzelic gola. Messi nie byl w wysokiej dyspozycji i juz bylo widac duwo problemow w ataku goscie.
Dla porownanie dodam ze na multitransmiscja na Beinsport Francja zapytali sie komentator spotkanie Juve to wygra to szybko i bez wahania powiedzial ze napewno. Zas komentator meczu w Lizbonie odpowiedzial ze Barcelona nie musi to spotkanie wygrac bo sporting dobrze gra.


Zablokowany