Serie A 17/18 (5): JUVENTUS F.C 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:48

Oficjalnie:

Szczesny; Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah; Bentancur, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain

Ławka: Buffon, Pinsoglio, Lichtsteiner, Chiellini, Benatia, Howedes, Pjanic, Alex Sandro, Douglas Costa, Bernardeschi

Widzę oczami wyobraźni męczenie buły i hattrick Dybali :p


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:54

LukaszG / DLuGi pisze:Czy ktoś już szukał lub wie coś na temat dobrej transmisji on-line? :think: :whistle:
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
Spróbuj tutaj, ja wszystkie mecze LM oglądam na stremach, które zarzucają i nie mam na co narzekać.

Nie mogę przeżyć, co odwaliły te parówy z ES, puszczanie drugorzędnego meczu w drugorzędnym, angielskim pucharze zamiast hitowych spotkań Serie A to jest jawna kpina. Jeszcze zrozumiem to Atletico z Realem i BVB, ale WBA vs rezerwy City? Szanujmy się. Na ich facebookowym profilu pod każdym postem imba, ale nawet nie raczyli odpowiedzieć.
Pomijam już fakt, że puszczenia jakiegoś meczu Serie A wymagałaby zwykła społeczna sprawiedliwość, bo wczoraj na ich kanałach też leciała tylko Bundesliga, La Liga i to Carasrara Cup, więc mogli poświęcić któryś z dzisiejszych meczy na pokazanie Juve, ew. Lazio z Napoli.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:57

Ja nie rozumiem, czym się przejmujecie? Ja oglądam mecze Juve i innych zespołów z Włoch na ESPN, bo nie zamierzam słuchać intelektualnych kalek

Howedes zdrów? Ogromnie ciekaw jestem tego co zaprezentuje w barwach Starej Damy


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
radosny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2016
Posty: 18
Rejestracja: 18 października 2016

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 20:31

annihilator1988 pisze:Ja nie rozumiem, czym się przejmujecie? Ja oglądam mecze Juve i innych zespołów z Włoch na ESPN, bo nie zamierzam słuchać intelektualnych kalek
Tym, że ludzie wykupili pakiety Eleven dla ligi włoskiej, zwabieni m.in. reklamami dodawanymi w formie newsów na stronach włoskich klubów, a zaczyna to wyglądać jak niedawno w canale plus. I tu nawet nie o Juventus się rozchodzi, bo większym skandalem jest całkowite ominięcie hitu (jak pokazal poczatek sezonu) tej kolejki w Italii, czyli Napoli z Lazio. W zamian pokazują np. mecz polrezerwowego City.
Analogicznie C+ nie pokazaloby dajmy na to Arsenalu w gazie z Liverpoolem w gazie bo kupiło prawa do Pucharu Włoch i do ramówki na siłę wrzucają jakiś pucharowy-rezerwowy Inter z Cagliari. Dla mnie niepojęte.

Sam się skusilem na wykup rocznego pakietu, ale jak to ma tak wyglądać, że mecze dalej ogladam na ruskich streamach to dziękuję.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 20:36

Wszystko fajnie (szczególnie Rugani, Bentancur, Szczęsny), ale według mnie Sturaro na prawej obronie to zły pomysł. Chociaż chciałbym się mylić i niech Stefano stanie się chociaż w połowie tak przydatnym zapchajdziurą jak Padoin.

Swoją drogą, mimo, że Fiorentina to Max wystawia duże rezerwy, ale to chyba dlatego, że gramy u siebie a nasz trener już zauważył, że na wyjazdach jest nam znacznie trudniej niż przed własną publicznością.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 20:38

Gandalf8 pisze:Wszystko fajnie (szczególnie Rugani, Bentancur, Szczęsny), ale według mnie Sturaro na prawej obronie to zły pomysł. Chociaż chciałbym się mylić i niech Stefano stanie się chociaż w połowie tak przydatnym zapchajdziurą jak Padoin.

Swoją drogą, mimo, że Fiorentina to Max wystawia duże rezerwy, ale to chyba dlatego, że gramy u siebie a nasz trener już zauważył, że na wyjazdach jest nam znacznie trudniej niż przed własną publicznością.
Atak na ten moment to akurat wychodzi najmocniejszy, także nie takie znowu rezerwy.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 20:42

AdiJuve pisze:
Gandalf8 pisze:Wszystko fajnie (szczególnie Rugani, Bentancur, Szczęsny), ale według mnie Sturaro na prawej obronie to zły pomysł. Chociaż chciałbym się mylić i niech Stefano stanie się chociaż w połowie tak przydatnym zapchajdziurą jak Padoin.

Swoją drogą, mimo, że Fiorentina to Max wystawia duże rezerwy, ale to chyba dlatego, że gramy u siebie a nasz trener już zauważył, że na wyjazdach jest nam znacznie trudniej niż przed własną publicznością.
Atak na ten moment to akurat wychodzi najmocniejszy, także nie takie znowu rezerwy.
Chodziło mi o "skład" a nie "atak" :)
Bramkarz rezerwowy.
Obrona rezerwowa (według Maxa cała, bo u niego Kielon i Benatia są wyżej niż Barza i Rugani).
Pomoc rezerowa (Bentancur wiadomo a Matuidi ostatnio dużo gra z musi, czyli przez kontuzje Khediry i Marchisio).
Atak to obecnie podstawowy skład, tutaj się zgadzam.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 20:45

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:32

Gonzalo "Bad Timing" Higuain. Nieważne czy odgrywa z pierwszej, czy podaje po holowaniu - albo tempo za wcześnie, albo dwa tempa za późno. Piłkarze Fiorentiny czytają dziś chłopa jak książkę. W sumie nic dziwnego, bo każda próba do bólu przewidywalna.

Asa > Mario w ofensywie i '=' w obronie, bo Fioletowi w ogóle nie atakują. Mój ból tyłka, bo do Chorwata na skrzydle nigdy się nie przekonam. Gdzieś tam sobie drepcze na boku (pod grą pierwszy raz zauważyłem go w okolicy 25 minuty). Po otrzymaniu piłki najczęściej odgrywa do tyłu.

Ninja Bentancur. W fazie ataku prawie nie uczestniczy, bo wzdłuż i wszerz popyla Matuidi. W defensywie - jest. Podaje, też.

Rugani zafundował Barzy kartonik. Młody musi wyciągnąć głowę z <piasku>, bo okres ochronny w tym sezonie się skończył. Za to Sturaro (jeszcze) bez babola.

Wiatr przestał wiać w żagle Cuadrado w okolicy 20 minuty. Dybala próbuje zejść na lewą nogę, ale na razie bez błysku.


Cuadrado -> Costa, Pjanic -> Bentancur i Higuain -> Berna. Mandzu na żądło, bo nie mogę patrzeć na 90 mln.

Eleven miało nosa, bo ludzie by posnęli przed TV. Po pierwszej połowie brak strzału w światło bramki... Z OBU STRON :facepalm2:
Ostatnio zmieniony 20 września 2017, 21:33 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:33

Totalna ofensywna impotencja. Brawo Gonzalo :bravo: Kolejny mecz w którym jest najgorszy na boisku.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:33

Dybala dziś chce wygrać mecz sam.
Mandzykić i Higuain nieobecni.
Nieobecność naszego rozgrywającego aż razi w oczy.
W 46 Costa za Gonzalo .


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:33

Mecz pod kontrolą, bramka wydaje się kwestią czasu, mimo że w pierwszej połowie nie stworzyliśmy sobie dogodnej sytuacji. Trzeba trochę przyspieszyć te nasze akcje w drugiej połowie i powinniśmy coś strzelić.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:34

Fiorentina nawet raz nam nie zagroziła. Ale my również, mimo dużej przewagi, nie potrafimy stworzyć nic z przodu...

Mandżur i Cuadrado dzisiaj jałowi, Higuain to przechodzi sam siebie z ostatnich dni.

Bentancur mi się podoba. Sturaro też fajnie gra na tym PO (jak na 2 raz w życiu).


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:34

Tak to jest, jak w jednym meczu odbiera się kreatywność na lewej flance, i na środku w postaci Pjanicia. No prawej zamiast kreatywności jest lekki chaos w postaci Kudro :D no nic, oby wszedł Pjanić, Berna, Costa w drugiej połowie to coś się ustrzeli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 21:34

No nie stwarzamy żadnego zagrożenia, nie było ani jednej ciekawej akcji bramkowej a Pioli odrobił lekcje. Cuadrado bezużyteczny a sam Dybala tego nie pociągnie, na temat Igły ni będę się wypowiadał bo przez niego gramy w dziesięciu.


Obrazek
Zablokowany