Serie A 17/18 (5): JUVENTUS F.C 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:14

Ruganiego to muszą przypilnować na siłowni, wczoraj Simeone go raz przestawił jak tyczke na treningu.Ogólnie w kwestii ustawienia nie można mieć większych pretensji,w kwestii gry 1 na 1 też jakoś bardzo się czepiać nie można,ale już brak siły jak u Barzy o Chiellinim nie wspominając to spory problem. Szybkościowo też szału nie ma, wg mnie Barzagli dalej mimo wieku jest szybszy od Ruganiego. Ale musi grać i zbierać doświadczenie by w przyszłości błędów nie popełniać.
Bentancur wczoraj fajnie zaczął,potem się schował,widać było po nim,że chce przede wszystkim być tam gdzie trener mu nakreślił i nie angażował się w akcje ofensywne pod polem Violi jakoś bardzo,ale ogólnie jak nabierze trochę doświadczenia i się ogra to całkiem ciekawy zawodnik może być.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2560
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:20

@Bukol87
Z drugiej strony, to właśnie po to jest forum, aby wymieniać swoje przemyślenia odnośnie składów, dyspozycji zawodników jak i całej drużyny. Odnośnie decyzji personalnych trenera, to czasami bywają one dziwne (szczególnie w tamtym sezonie, gdy np. rzeczony Rugani grał dobre dwa mecze po czym siadał na ławce na miesiąc, więc wiadomo było, że wchodząc po takiej przerwie znów będzie niepewny i nieograny oraz przydarzą mu się jakieś błędy). Abstrahując od tego i wracając do wczorajszego spotkania, to miejmy nadzieję, że Howedes czuje się już lepiej i wkrótce powróci do swojej reprezentacyjnej formy oraz okaże się strzałem w 10, bo szczególnie patrząc przez pryzmat LM, to będziemy potrzebować Niemca do łatania dziury na prawej obronie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:27

AdiJuve pisze: Bentancur wczoraj fajnie zaczął,potem się schował,widać było po nim,że chce przede wszystkim być tam gdzie trener mu nakreślił i nie angażował się w akcje ofensywne pod polem Violi jakoś bardzo,ale ogólnie jak nabierze trochę doświadczenia i się ogra to całkiem ciekawy zawodnik może być.
Pozwolę sobie jeszcze na jeden komentarz. Z Bentancurem mam jeden problem. Nie jest to ani klasyczna "8", ani "6". Typowy regista na pozycji nr "6" również. Ani box-to-box, ani typowy defensywny pomocnik.

I nie chodzi mi o to, że jest to jego wada, bo równie dobrze w przyszłości można będzie to traktować jako wielki atut. Jednak na ten moment nie potrafię go zdefiniować na boisku. Piłka go słucha i jest dobry technicznie, ale jeszcze nie potrafi zagrać czegoś extra. Niby ma dobre warunki fizyczne, ale jest wątły i często trudno było mu się utrzymać na nogach. Widać, że ma dobry krosik z podbicia, ale wczoraj zagrał takie trzy sztosy, że chowałem głowę pod poduszkę. Podsumowując, potencjał jest, ale trzeba chłopa jeszcze długo szlifować. Ogólnie na duży plus. Są już jednak tacy goście jak Mały, którzy twierdzą "hola, hola dajcie se na wstrzymanie, bo Pogba w jego wieku był lepszy (WTF?)" i tacy, którzy widzą w nim nowego Zidana. Polecam jednak coś po środku.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 16:44

Tak na szybko w temacie Howedesa: https://www.football-italia.net/110210/ ... igh-injury.

Ciezko sie ogladalo ten mecz. Pilka do Grubego to pilka stracona. A niestrzelona setka Mandzukicia to jakis dramat, choc ogolnie gosc jest niezastapiony.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 17:07

Czy wy oglądaliście mecz że mówicie źle o Bentancurze? Przecież ten chłopak zagrał wczoraj piękny mecz, a jego ostatnie 10 minut i to naprawdę coś.

Chociaż jak ktoś wspomniał, to człowiek który nie ma specyfiki i przypomina mi.. Buquetsa z ciut lepszym podaniem na odległość.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2017, 21:38

Bukol87 pisze:
AdiJuve pisze: Bentancur wczoraj fajnie zaczął,potem się schował,widać było po nim,że chce przede wszystkim być tam gdzie trener mu nakreślił i nie angażował się w akcje ofensywne pod polem Violi jakoś bardzo,ale ogólnie jak nabierze trochę doświadczenia i się ogra to całkiem ciekawy zawodnik może być.
Pozwolę sobie jeszcze na jeden komentarz. Z Bentancurem mam jeden problem. Nie jest to ani klasyczna "8", ani "6". Typowy regista na pozycji nr "6" również. Ani box-to-box, ani typowy defensywny pomocnik.

I nie chodzi mi o to, że jest to jego wada, bo równie dobrze w przyszłości można będzie to traktować jako wielki atut. Jednak na ten moment nie potrafię go zdefiniować na boisku. Piłka go słucha i jest dobry technicznie, ale jeszcze nie potrafi zagrać czegoś extra. Niby ma dobre warunki fizyczne, ale jest wątły i często trudno było mu się utrzymać na nogach. Widać, że ma dobry krosik z podbicia, ale wczoraj zagrał takie trzy sztosy, że chowałem głowę pod poduszkę. Podsumowując, potencjał jest, ale trzeba chłopa jeszcze długo szlifować. Ogólnie na duży plus. Są już jednak tacy goście jak Mały, którzy twierdzą "hola, hola dajcie se na wstrzymanie, bo Pogba w jego wieku był lepszy (WTF?)" i tacy, którzy widzą w nim nowego Zidana. Polecam jednak coś po środku.
Odniosłem takie samo wrażenie. Trochę inne parametry fizyczne, ale młody Marchisio. Może da radę zrobić z niego box-to-boksa. Pewnie trochę u nas posiedzi, 50% z jego przyszłego transferu idzie na konto poprzedniego klubu ;)


Zablokowany