LM 17/18 (gr. D) [1]: FC Barcelona 3-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
xavi79

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2015
Posty: 9
Rejestracja: 03 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 01:58

nawet wujek google nie odpowie nam co się wydarzy we wtorek na camp nou :P
Ja mam przeczucie że na tym etapie sezonu może być " lightowy mecz " , czyli dużo goli. < na wiosnę już tyle się nie strzeli bo 2 linia i obrona inaczej już chodzi > .
Właściwie to my w końcu napotkamy prawdziwego przeciwnika ( nie licząc superpucharów z Realem )
Remis i my i Wy bierzecie w ciemno bo po co teraz nadwyrężać wakacyjne jeszcze mięśnie.
Mój typ to 2-2 .( 1-1 ) jakoś remisowo mi wychodzi.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 07:42

Witam wszystkich serdecznie w ten piękny, deszczowy poniedziałek. Najnowsze przecieki odnośnie składu są takie, że prawą flankę stworzy De Sciglio i Sturaro. To tyle ode mnie. :papa:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 07:58

Vincitore pisze:Witam wszystkich serdecznie w ten piękny, deszczowy poniedziałek. Najnowsze przecieki odnośnie składu są takie, że prawą flankę stworzy De Sciglio i Sturaro. To tyle ode mnie. :papa:
Nawet nie strasz :prochno: jak nie mam nic przeciwko żadnemu z tych graczy i nie przeszkadza mi ich obecność w składzie, a nawet uważam, że dołożą w trakcie sezonu swoją cegiełkę, to wystawienie ich w pierwszym składzie na takie spotkanie przyprawia me o dreszcze.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 08:12

Rakitic w końcu zagra czy nie ? Niby jakiegoś urazu doznał na meczu reprezentacji.


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 08:18

Swider10 pisze:Rakitic w końcu zagra czy nie ? Niby jakiegoś urazu doznał na meczu reprezentacji.
Ok, nie bylo pytania, grał w sobotę nie sprawdziłem :facepalm:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 08:39

Vincitore pisze:Witam wszystkich serdecznie w ten piękny, deszczowy poniedziałek. Najnowsze przecieki odnośnie składu są takie, że prawą flankę stworzy De Sciglio i Sturaro. To tyle ode mnie. :papa:
w sobotnim meczu patrząc na skład, były 2 wyraźnie niepasujące elementy.
Sturaro i Asa.
Obaj nie należą do wirtuozów techniki, to chociaż zaangażowaniem, charakterem powinni brylować, a nawet na tle włoskiego średniaka, wyglądają najzwyczajniej słabo.

O ile sturaro w środku można jeszcze zrozumieć, to na skrzydle gość jest beznadziejny. Brak elementarnych umiejętności piłkarskich.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 08:50

Vincitore pisze:Witam wszystkich serdecznie w ten piękny, deszczowy poniedziałek. Najnowsze przecieki odnośnie składu są takie, że prawą flankę stworzy De Sciglio i Sturaro. To tyle ode mnie. :papa:
Pan dzwonił? :D

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie boku Sturaro - De Siciglio. Od razu można tam wywiesić baner "aquí estaciona".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 09:27

Łomatkokochana. Mogący zagrać na prawej flance Costa i Bernardeschi, łącznie warci jakieś ~80 milionów &#8364;, usiądą na ławce, by swój popis mógł dać siermiężny Sturaro, będący najsłabszym elementem poprzedniego meczu? Przecież to jakaś abstrakcja :confused: Na dodatek tenże Sturaro, jeśli zagra, to tylko dlatego, żeby asekurować De Sciglio, który wystąpi bo nie zgłosiliśmy do rozgrywek o wiele lepszego Lichtsteinera :o

<chwila refleksji>

Nie, media oszalały. To nie może być prawdą.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 10:21

pumex pisze:Łomatkokochana. Mogący zagrać na prawej flance Costa i Bernardeschi, łącznie warci jakieś ~80 milionów &#8364;, usiądą na ławce, by swój popis mógł dać siermiężny Sturaro, będący najsłabszym elementem poprzedniego meczu? Przecież to jakaś abstrakcja :confused: Na dodatek tenże Sturaro, jeśli zagra, to tylko dlatego, żeby asekurować De Sciglio, który wystąpi bo nie zgłosiliśmy do rozgrywek o wiele lepszego Lichtsteinera :o

<chwila refleksji>

Nie, media oszalały. To nie może być prawdą.
Naprawdę nie zrozumiem wystawienia Sturaro na skrzydle. Chyba nie po to ściągaliśmy latem Coste i Berne, żeby na skrzydle występował ten pień. Rozumiem, że Hoewedes nie przepracował z nami okresu przygotowawczego, ale po co wystawiać MDS, którego potem i tak będzie musiał asekurować Sturaro, co blokuje możliwość wystawienia na prawej flance ofensywnie usposobionego piłkarza. Nie rozumiem i mam nadzieję, że to plota :confused:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 10:25

Dajcie spokój, ktoś chyba nie wytrzeźwiał po weekendzie skoro takie pierdoły wypisuje. Vincitore , nie stresuj z samego rana tymi doniesieniami.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 11:01

Naprawdę liczę, że to żart.

Mam zasadę, że nie oceniam przed pierwszym gwizdkiem, ale tutaj naprawdę ciężko podejść do tego ze spokojem.

Ofensywny przeciwnik i już kupa w gaciach. Jeżeli wychodzisz na mecz i Twoją pierwszą myślą nie jest zwycięstwo, a po prostu ominięcie porażki, to coś jest nie tak. 80 baniek na skrzydłowych, a my gramy Mandżukiciem i Sturaro. Ja pierdyle. :facepalm: Tak sobie może grać Celtic, a nie Juventus. Dwa finały LM w ciągu trzech lat, a Max wychodzi stawiać autobus. Duma mnie rozpiera.

Wstępna grafika pokazuje dlaczego przegrywamy finały.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 11:10

De Sciglio debiut przeciwko Barcie w 1 składzie to może się skończyć tragicznie :stop:
Kurde dać Barze na prawą i Berne na skrzydło.
Ze Sturaro to byłoby bardziej 4-3-3 bo pewnie sam Włoch częściej by wspomagał środek niż skrzydła a tam byśmy oglądali prędzej Dybale.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 11:23

Przecież jeśli przewidywany skład okaże się trafny, to będzie istny sabotaż Maxa.
W takim klubie jak Juve nawet nie powinno być takich wirtuozów jak Sturaro czy MDS (wiem, trener w niego wierzy, bla bla) a tutaj wychodzimy na pierwszy ważny mecz sezonu rezerwami.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 11:42

Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, to znaczy, że przyjeżdżamy tam z nastawieniem na ugranie remisu. Allegri to pragmatyk, to jest dopiero pierwsza kolejka grupowej fazy LM. Tu nikt nie będzie grał na noże. To prawdopodobnie nie będzie mecz, o którym opowiemy naszym wnukom. Ot tak, jeden z meczy, który trzeba zagrać, by zrobić swoje i zdobyć min. 9 pkt by wyjść z grupy.


Jeśli nie stracimy jutro gola to będę w szoku. Pozytywnym.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 12:09

koki90 pisze:Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, to znaczy, że przyjeżdżamy tam z nastawieniem na ugranie remisu. Allegri to pragmatyk, to jest dopiero pierwsza kolejka grupowej fazy LM. Tu nikt nie będzie grał na noże. To prawdopodobnie nie będzie mecz, o którym opowiemy naszym wnukom. Ot tak, jeden z meczy, który trzeba zagrać, by zrobić swoje i zdobyć min. 9 pkt by wyjść z grupy.


Jeśli nie stracimy jutro gola to będę w szoku. Pozytywnym.
Myślę, że z MDS na prawej obronie to może być mission impossible :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany