Serie A 17/18 (2): Genoa 2-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:26

Volto pisze:
Kamex22 pisze:
Cieszy wejście Bentancura, bo myślałem, że będzie jak z Ruganim w pierwszym sezonie czyli pierwszy mecz około grudnia. Kto by pomyślał, że szybciej oficjalnie zadebiutuje niż Berna.
Jesteś pewien tego oficjalnego debiutu???
Chodziło o Serie A :P Nie no tak szczerze to mój błąd. Wyrzuciłem już Superpuchar z pamięci, więc jakoś o nim nie pomyślałem.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:30

Jeden błysk Cuadrado nie zmienia obrazu fatalnego meczu. Sandro to samo.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:31

Łukasz pisze:Pierwsza bramka z kolei po akcji zoną Kielona.
A to możliwe, pierwsza bramkę zobaczyłem na powtórce, bo jeszcze szukałem gdzie tu w okolicznym supermarkecie znajdę fajny tani keczup :prochno: #skarpetywsandalach


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:33

Nie byłem do Matuidiego przekonany ale gość sprawia że muszę zjadać własne słowa. Kolejny świetny występ, dynamika świetna, jest wszędzie, gra świetnie.

Dybala klasa - gość wjechał w ten numer "10" z przytupem, forma wspaniała i sypie bramkami i świetnymi występami.

Bentancur też przez te 10 minut pokazał że będą z niego ludzie, fajnie pracował w odbiorze, nieustępliwy, dobrze się ustawia. Widać że ma wielkie boiskowe IQ a to mega cenię u piłkarzy. Pokazał też świetne podanie. Będziemy mieć z niego pociechę szczególnie, że chyba Allegri też widzi że jest tutaj duży potencjał.

Nie rozumiem krytyki Allegriego, przecież wszystkie zmiany były świetne i były reakcją na sytuację na boisku. Costa z Berną jeszcze nie raz wejdą ale mecz się tak ułożył że wszystkie zmiany to były świetne decyzje, taktyczne, będace reakcją na sytuację na boisku. Ale ajk zwykle Max hejtorom pozamyka usta bo udowania że jest wybitnym szkoleniowcem, a tyle co tutaj dostaje negatywnych opinii to się w głowie nie mieści. Akurat za ten mecz Max powinien dostać notę 10/10 ale oczywiście będzie jęczenie że Costa i Berna nie zagrali.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:33

Higuain dzisiaj beznadziejny. Mnóstwo strat, podania nie w tempo, piłka nie raz mu odskakiwała w prostych syuacjach i kilka niecelnych strzałów (jedna setka zmarnowana)
Może się cieszyć, że Alex Sandro zagrał jeszcze gorzej, to tak dużo osób na niego nie psioczy :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:39

Sandro gra za karę, że taką padlinę prezentuje ? Cuadrado dno, Rugani lipa a Igła beznadziejny. Dybala godny tej 10 na koszulce bo marketingowo oraz piłkarsko to nasz skarb, oby na wiele lat. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski bo obrona to najgorsza nasza formacja póki co.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:53

Z jednej strony to ten sam beton co do tej pory. Jedziemy na trudny teren, ze świeżą lekcja w pamięci i znowu dajemy się zaskoczyć. A kiedy udaje się wyjść na prowadzenia to zaczyna się rozpaczliwa defensywa.
Z drugiej tym razem odrabiamy z nawiązką.
Dybla znowu mnóstwo głupich strat ale jeśli będzie dokładał po dwa czy trzy gole to mogę to przełknąć. :)
Cuadrado do gola trzeci raz z rzędu najsłabszy na boisku...
Rugani znowu niepewnie, może skończą się głupoty, że to nasz najlepszy obrońca. :P
Pozycja w drużynie MDS - :ahsisi:.
Poczynania na rynku Marotty - :facepalm:.
Igła nadals zuka formy.
Tydzien temu wszyscy przepychali Higuaina, dzisiaj Mandzukicia. :co?:

Bentancur w fazie ofensywnej, z piłką przy nodze. Wow, wielkie wow. Przez tą chwilę zapewniał nam większą płynność i dynamikę niż Pjanić.

VAR, kocham cię. :D


calma calma
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 20:57

Z 2:0 do 4:2 i sa nadal narzzekania ... hehehehe :D

Wyzywanie Maxa od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i imbecyli pokazuje tylko dobitnie poziom niektórych userow tgo forum... brakuje mi wisienki na torcie w postacie sprzedaży Alexa Sandro, nie demonizowałbym i dramatyzował tak z naszą defensywą, nie by zagrali tak tragicznie jak większośc tu się rozpisuje. Zgodzę się, że rugani nie błyszczał dziś, Alex też nie powalił, ale podobała mi się gra z przodu, stwarzalismy naprawdę sporo sytuacji. Khedira totalnie bez formy, żelbetonowy kloc.... Matuidi świetna zmiana. Natomiast uważam, że jednym z najsłabszych na murawie był arbiter, często jego decyzje były dośc niezrozumiałe. Odnosze wrażenie, że niektórzy tu b by sie cieszyli gdyby Juve dziś przegrało aby mieć tylko racje... w swoim mongolskich teoriach... Brawa dla chłopaków za walkę i ambicje od 2:0 do 2:4 na spokoju !!!


Juve, storia di un grande amore
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:06

Ciekaw jestem czy ktos zauwazył ze dopiero drugi mecz w sezonie a już 2 słuszne rzuty karne przeciwko Juve i juz stracone 2 bramki. A hasła niedawne typu bez Bonucciego nic sie w obronie nie zmieni i bedzie nadal ok to mega śmieszne, Widac strate i dziury w obronie.
A te żółte koszulki to masakra.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:10

A co Ty chcesz od żółtych koszulek bo według mnie są świetne.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:19

To niezłe odrabianie strat :prochno: Jak dobrze, że oglądałem mecz z 4 letnim chrześniakiem bo inaczej początek by mnie wkurzył pięknie. Za to rośnie nowy Juventino ;) Dybala z "dychą" na plecach gra to co powinien :bravo:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:22

deszczowy pisze:
cerb pisze:Ciekaw jestem czy ktos zauwazył ze dopiero drugi mecz w sezonie a już 2 słuszne rzuty karne przeciwko Juve i juz stracone 2 bramki. A hasła niedawne typu bez Bonucciego nic sie w obronie nie zmieni i bedzie nadal ok to mega śmieszne, Widac strate i dziury w obronie.
Przytomna uwaga. Ci, którzy sądzili, że Rugani wejdzie w buty Bonucciego niby proboszcz w tyłek ministranta chyba się srodze przeliczyli.
Skoro tak lubicie oceniać po 2 meczach, to...
W tym sezonie z Genoą na wyjeździe, Ruganim i Lichtsteinerem w podstawowym składzie straciliśmy 2 bramki.
W zeszłym sezonie z Genoą na wyjeździe, Bonuccim i D.Alvesem w podstawowym składzie straciliśmy 3 bramki.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:31

deszczowy pisze:
cerb pisze:Ciekaw jestem czy ktos zauwazył ze dopiero drugi mecz w sezonie a już 2 słuszne rzuty karne przeciwko Juve i juz stracone 2 bramki. A hasła niedawne typu bez Bonucciego nic sie w obronie nie zmieni i bedzie nadal ok to mega śmieszne, Widac strate i dziury w obronie.
Przytomna uwaga. Ci, którzy sądzili, że Rugani wejdzie w buty Bonucciego niby proboszcz w tyłek ministranta chyba się srodze przeliczyli.

To dopiero drugi mecz Daniele jako podstawowego gracza. Spokojnie jeszcze sie rozegra. Bonu przy Daniele na początku przygody wyglądał jak kopacz z okręgówki dzień wcześniej walacy wino do upadłego.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:32

Crunny pisze: Skoro tak lubicie oceniać po 2 meczach, to...
Tournee w USA, Superpuchar i dwa mecze Serie A. Liczymy, przyjacielu, liczymy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 21:33

deszczowy pisze:
Crunny pisze: Skoro tak lubicie oceniać po 2 meczach, to...
W tym sezonie z Genoą na wyjeździe, Ruganim i Lichtsteinerem w podstawowym składzie straciliśmy 2 bramki.
W zeszłym sezonie z Genoą na wyjeździe, Bonuccim i D.Alvesem w podstawowym składzie straciliśmy 3 bramki

Tournee w USA, Superpuchar i dwa mecze Serie A. Liczymy, przyjacielu, liczymy.

deszczowy pisze:
cerb pisze:Ciekaw jestem czy ktos zauwazył ze dopiero drugi mecz w sezonie a już 2 słuszne rzuty karne przeciwko Juve i juz stracone 2 bramki. A hasła niedawne typu bez Bonucciego nic sie w obronie nie zmieni i bedzie nadal ok to mega śmieszne, Widac strate i dziury w obronie.

Przytomna uwaga. Ci, którzy sądzili, że Rugani wejdzie w buty Bonucciego niby proboszcz w tyłek ministranta chyba się srodze przeliczyli.


Czytamy, przyjacielu, czytamy.


Zablokowany