Serie A 17/18 (2): Genoa 2-4 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:29

Allegri to jednak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i beton. Po to się kupuje nowych lepszych żeby grali od razu. To jest sabotaż i marnowanie wydanych pieniędzy skoro ten cymbał nie daje im grać.


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:42

pewnie jeszcze nie gotowi :roll:


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:49

Da ktoś jakiś nie ścinający stream?


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:52

Allegri musi cos zmienic w srodek pola zeby miec lepsza jakosc z przodu.
Jesli gra obronna bedzie tak wygladac jak dzis to bedzie ciezko wywalczyc kolejnego scudetto i grac wiosna w LM.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:53

Nie mam pretensji do liniowego, że nie zobaczył spalonego, bo był cholernie trudny do wykrycia. Coś w stylu (nie)podniosę chorągiewkę i może trafię z decyzją. Natomiast nie rozumiem, jakim cudem sędzie nie zauważył spalonego, skoro patrzył na powtórkę zapisu wideo! Jaja.

Nowy sezon, stare Juve. Nudne, wolne i bez pomysłu. Jeżeli ta drużyna jest odzwierciedleniem Maxa, to ten musi być strasznie nudnym i flegmatycznym człowiekiem.

Dybala na kapitalny początek sezonu. Widać w nim spory luz. Trzeci oficjalny mecz sezonu i piąta bramka. :hellyes:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:54

Świetny jest ten system. Może jeszcze to trochę za długo trwa, ale na pewno będzie lepiej. Grunt, że wyników nie będzie można naginać w jedną stronę. Są kontrowersja, jest wideo i wszystko z głowy :ok:


Fatalnie zaczął nam się ten mecz, ale jakoś w kościach czułem, że damy radę jeszcze przed przerwą wyrównać ;)


P.S. Na Dybale psioczyłem w tamtym sezonie bo grał kał, ale w tym jest jak na razie świetny :hellyes:


P.S. 2 Merdacze się cieszyli po 2:0, a teraz mają ból żopy :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:56

Szczęsny pisze:pewnie jeszcze nie gotowi :roll:
a to oni zaczeli grać w piłkę dopiero po transferze czy jak?

Khedira do zmiany, Costa już nie raz pokazał, że potrafi ożywić grę Juve - czekam na jego wejście. Zmiany i jestem spokojny o wynik.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

Gotti pisze:Allegri to jednak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i beton. Po to się kupuje nowych lepszych żeby grali od razu. To jest sabotaż i marnowanie wydanych pieniędzy skoro ten cymbał nie daje im grać.
Niech Max przestanie sabotować naszą grę i wymieni Cuadrado za jednego z dwójki Berna , Costa.

Ps. Hattrick Dybali loading... :ahsisi:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

10 fajnie stymuluje Pawełka. Ma chłopiec fajny początek sezonu.

2 bramki stracone... trzeba przyznać że kuriozalne ale słabo ta nasza defensywa wygląda. Sandro kompletnie bez formy - te jego wrzutki. Czekam na Matuidiego bo Khedira nadaje się juz tylko na gre w pucharze Włoch, no i gdzie jest kutfa Costa, obojętne czy za Cuadrado czy Mandzura bo obydwaj dzisiaj strasznie słabo.

Wygramy to?


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

B fajny mecz, drużyna pokazuje charakter i goni wynik pięknie, 1 bramka po ping pongu, druga spalony trudno, 1 sezon var wiec takie kwiaty jeszcze beda sie zdazały... (Marciniak wczoraj :D) Gonzalo w 2 połowie coś ugryzie, Costa za Cuadrado i Genoa się rozleci.
Hed pisze:10 fajnie stymuluje Pawełka. Ma chłopiec fajny początek sezonu.

2 bramki stracone... trzeba przyznać że kuriozalne ale słabo ta nasza defensywa wygląda. Sandro kompletnie bez formy - te jego wrzutki. Czekam na Matuidiego bo Khedira nadaje się juz tylko na gre w pucharze Włoch, no i gdzie jest kutfa Costa, obojętne czy za Cuadrado czy Mandzura bo obydwaj dzisiaj strasznie słabo.

Wygramy to?
Słabo ponieważ ?
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2017, 18:58 przez mibor, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

Nasza obrona dziurawa, objezdzali nas jak chcieli w polu karnym. Kuriozalne bledy i nie pisze jedynie o akcjach bramkowych.

VAR taki dobry - karnego Genui dal, ale spalonego w tej samej akcji juz jednak nie dostrzegl. :facepalm:

Dobic ich w drugiej polowie. Dybala niech ma trojeczke. Dzisiaj pierwsza bramke zdobyl prawa noga. :ok:


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

Sila Spokoju pisze:Świetny jest ten system. Może jeszcze to trochę za długo trwa, ale na pewno będzie lepiej. Grunt, że wyników nie będzie można naginać w jedną stronę. Są kontrowersja, jest wideo i wszystko z głowy :ok:
Akurat karny dla Genui pokazał, że kontrowersje są dalej. O ile wątpliwości do faulu mieć nie można to na późniejszej powtórce było widać, że faulowany piłkarz był na pozycji spalonej. Także karnego być nie powinno.

Co do meczu to Cuadrado jest totalnie bez formy. Sandro też.

PS Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć SENSOWNIE żółtą kartkę dla Pjanica?


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:57

Mieliśmy ogromnego pecha, najpierw samobój, potem VAR, który nas oszukał, bo tam był spalony. Mimo to świetny comeback i kapitalny Dybala, a ten karny wykonany perfekcyjnie, jak Vidal z Milanem.

Wygramy to.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:58

Co za dziwny mecz. W sumie nie mam żalu o brak użycia VARu przy karnym dla Genoi, bo chyba nikt tego nie zauważył, a to chyba ma być o tym informacja przekazana jak najszybciej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2017, 18:59

Fascynuje mnie postać Khediry. Jak można być mistrzem świata, dysponując dynamiką garu niezbyt świeżego bigosu z baru "Pod Cyckami" gdzieś w Oławie?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany