Pre-Season 17/18: Tottenham 2-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2017, 21:43

CavAllano pisze:
Gandalf8 pisze:Tylko czy uważasz, że Cancelo pomoże nam w defensywie? Nie wątpię, że w ofensywie zagra lepiej od De Sciglio (Lichego nawet szkoda porównywać), ale wydaje mi się, że potrzebujemy kogoś kto ogarnie w defensywie, szczególnie przy ultra ofensywnym Alexie Sandro (a Max lubi grać asymetrycznymi stronami zarówno obrony jak i na skrzydłach) a kreowaniem akcji niech się zajmą pomocnicy i skrzydłowi + Dybala.
Cancelo w grze do przodu jest ponoć kapitalny, ale jest szansa, że i w defensywie się jeszcze ogarnie. Nikogo lepszego nie wyciągniemy, on jest młody i na pewno byłoby to lepsze rozwiązanie niż bezużyteczny Lichtsteiner.
Kapitalny to z tego co go widziałem na pewno nie, ale dużo lepszy od Lichego o beznadziejnym De Sciglio nie ma co nawet pisać w kontekście gry ofensywnej. A co do gry defensywnej to przecież De Sciglio gra co najwyżej poprawnie a Cancelo może jeszcze zrobić spory progres. Valencia w ostatnich latach to tragiczne miejsce do poprawy umiejętności. Nie ma szans by podstawowym obrońcom z prawej strony byl gracz,który nie daje gwarancji w defensywie a w ofensywie poprostu nie istnieje. Aczkolwiek jako zmiennika Sandro kosztem Asy bym widział De Sciglio.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2017, 21:52

http://www.football-italia.net/107256/a ... spurs-loss


wywiad z Allegrim odnośnie meczu.

Mówi, że zespół ostatnie dni ciężko trenował.


Obrazek
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2017, 23:07

Co by nie mówić to Bentancur prezentuje się co najmniej dobrze w tych meczach przedsezonowych.


Fino alla fine.
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 07:35

w strojach Legi grasz jak Legia :spiteful:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 13:03

LukaszJuve pisze:Co by nie mówić to Bentancur prezentuje się co najmniej dobrze w tych meczach przedsezonowych.
Wręcz rewelacyjnie bym powiedział.

Chłopak ma ogromną dojrzałość, świetnie pokazuje się do gry partnerom i kilka razy pokazał klasowe podania.

Mam nadzieję że w obliczu wysłania Mandragory do Crotone, młody Benek zostanie u nas.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 13:44

Adrian27th pisze:
LukaszJuve pisze:Co by nie mówić to Bentancur prezentuje się co najmniej dobrze w tych meczach przedsezonowych.
Wręcz rewelacyjnie bym powiedział.

Chłopak ma ogromną dojrzałość, świetnie pokazuje się do gry partnerom i kilka razy pokazał klasowe podania.

Mam nadzieję że w obliczu wysłania Mandragory do Crotone, młody Benek zostanie u nas.
Mając na uwadze, że tym transferem zablokowaliśmy sobie szansę na ściągnięcie sensownego prawego obrońcy, to byłoby co najmniej dziwnym ruchem, gdybyśmy go teraz wypożyczyli.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 14:31

Miło widzieć zawodników Juve poruszających się po boisku jak wagon z węglem.

Dobry prognostyk.


Gwiezdnik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 stycznia 2012
Posty: 4
Rejestracja: 21 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 15:26

JA ogladalem na zywo ten mecz i wcale sie nie zgadzam jakoby stroje wyglądały źle. Spotkałem sie raczej z pozytywną reakcją. Mi się osobiście, podobają


Zablokowany