Pre-Season 17/18: A.S Roma 1-1 (k:4-5) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 31 lipca 2017, 12:10

CavAllano pisze: Podobały mi się zmiany Costy i Bernardeschiego
Przecież on w sumie nie pokazał nic. Raz dał się sfaulować, raz fajnie popracował w defensywie i w sumie to chyba tyle.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2017, 12:21

Łukasz pisze:
CavAllano pisze: Podobały mi się zmiany Costy i Bernardeschiego
Przecież on w sumie nie pokazał nic. Raz dał się sfaulować, raz fajnie popracował w defensywie i w sumie to chyba tyle.
A czy od razu musiał zdobyć bramkę czy zanotować asystę, by podobał mi się jego występ? Uważam, że kilka razy bardzo dobrze się zastawił, dobrze się pokazał przy akcji, po której uderzył koło słupka. Do tego faktycznie ten powrót do defensywy. Może nic szczególnego, ale przy pierwszych występach patrzy się także na takie niuanse.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2017, 12:43

Sprzedać Berne, bo się nie spłaca...40 milionów a on dalej bez bramki, żenada...................... :prochno: :prochno: :prochno: :prochno: :prochno: :prochno:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 31 lipca 2017, 13:08

CavAllano pisze:A czy od razu musiał zdobyć bramkę czy zanotować asystę, by podobał mi się jego występ?
Nie, ale nie przesadzajmy, występ jak występ, kompletnie nic nadzwyczajnego, pachnie mi to niepotrzebnym pchaniem teorii o tym, żeśmy dobry deal zrobili.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 lipca 2017, 13:13

Dla mnie, w sparingach może nawet strzelać po 5 goli do własnej bramki z połowy boiska. Nabijanie goli czy astyst z ogórkami typu Udinese, również nie istotne. Czekam na możliwość oceny postawy nowych w L.M. Ten mecz bez najmniejszego znaczenia.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Zablokowany