Pre-Season 17/18 : JUVENTUS 1-2 Barcelona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 01:57

Dobra, kończę łychę i idę spać.


Spodziewałem się przegranej, tak po prostu. Murawa tragedia. Piłkarze na hajllajfie. Wynik odzwierciedlił przebieg meczu. Jestem spokojny, szykujemy formę na koniec sierpnia. Tak jak zawsze od x lat.


CiaoAmerica.


Obrazek
kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 01:57

CavAllano pisze: Cuadrado to sie kopie w czolo i traci wszystko
Cuadrado w tym meczu to dno dna. Kolejny żenujący występ Kolumbijczyka.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 01:58

wtulazel pisze: Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to co się dzieje wokół meczu w kontekście nowych kibiców.
Moim skromnym zdaniem gra odbywa się o tych, którzy ten mecz widzieli w TV/internecie lub też przeczytają o nim w doniesieniach prasowych.

Liczyłem na 2:2, ale druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy mnie debit WSz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 01:58

Polak w Juve. Dziękuję, dobranoc.


calma calma
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:00

No dobra zobaczymy co bedzie z PSG i Roma.
Max nigdy w zyciu nie mial takiej ofensywy i juz mi sie widzi ze oni sami musza sie ogarnac..
MDS co sie chlop zaklrecil to myslalem ze dostanie darmowa wejsciowke do Disneylandu. Wiecej sie spodziewalem po wejsciu naszej MOCY, a tu gimnazjum barcy robilo co chcialo.. No cóż.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:01

No dobra zobaczymy co bedzie z PSG i Roma.
Max nigdy w zyciu nie mial takiej ofensywy i juz mi sie widzi ze oni sami musza sie ogarnac..
MDS co sie chlop zaklrecil to myslalem ze dostanie darmowa wejsciowke do Disneylandu. Wiecej sie spodziewalem po wejsciu naszej MOCY, a tu gimnazjum barcy robilo co chcialo.. No cóż.
Jedynie Dybala mial 5 minut i oczywiscie widmo.


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:01

Mysle, ze tylko 1 wniosek można wyciagnac z tego meczu.
Jak ktoś myslal (a wiele takich glosow widziałem na forum), ze teraz przesuniemy ciezar gry i będziemy grac ofensywę 24/7 to chyba powinien przejrzeć na oczy. Taktyka się nie zmieni nawet jeśli kupimy Messiego.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:01

LordJuve pisze:
wtulazel pisze: Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to co się dzieje wokół meczu w kontekście nowych kibiców.
Moim skromnym zdaniem gra odbywa się o tych, którzy ten mecz widzieli w TV/internecie lub też przeczytają o nim w doniesieniach prasowych.

Liczyłem na 2:2, ale druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy mnie debit WSz.
Tak bo ten mecz zadecyduje o marketingowym wizerunku Juve. Przegraliśmy i już nie mamy już czego szukać w USA. Nawet zwycięstwo w LM nic nam nie da bo przegraliśmy mecz o pietruchę :facepalm:


Juve per sempre sara...!!!!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:06

wtulazel pisze: Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to co się dzieje wokół meczu w kontekście nowych kibiców.
Moim skromnym zdaniem gra odbywa się o tych, którzy ten mecz widzieli w TV/internecie lub też przeczytają o nim w doniesieniach prasowych.

Liczyłem na 2:2, ale druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy mnie debit WSz.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:09

Druga połowa już lepsza. Szczęsny jest świetny, bardzo się cieszę, że mogę oglądać Polaka w Juve i to na wysokim poziomie. Dobra gra też Costy, widać, że ma to coś, wystarczy poczekać na zgranie i lewą stronę mamy kosmiczną.

Całkowicie inaczej wygląda prawa strona: Lichy i Cuadrado to się nadają do polskiej okręgówki, De Sciglio dziś przeciętny, ale akurat jemu trzeba dać czas, bo jest z zespołem od kilku dni zaledwie.

Wnioski po tym meczu: czekam na Berne i pomocnika topa, mile widziany też PO, Mandragora to nie SO, z Betancura będą ludzie.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:12

jurson09 pisze:
LordJuve pisze:
wtulazel pisze: Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to co się dzieje wokół meczu w kontekście nowych kibiców.
Moim skromnym zdaniem gra odbywa się o tych, którzy ten mecz widzieli w TV/internecie lub też przeczytają o nim w doniesieniach prasowych.

Liczyłem na 2:2, ale druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy mnie debit WSz.
Tak bo ten mecz zadecyduje o marketingowym wizerunku Juve. Przegraliśmy i już nie mamy już czego szukać w USA. Nawet zwycięstwo w LM nic nam nie da bo przegraliśmy mecz o pietruchę.
Kto ostatnio wygrał Super Bowl?? Która drużyna wygrała lige Baseball i ile masz ich koszuek???


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:12

jurson09 pisze:
LordJuve pisze:
wtulazel pisze: Moim skromnym zdaniem ważniejsze jest to co się dzieje wokół meczu w kontekście nowych kibiców.
Moim skromnym zdaniem gra odbywa się o tych, którzy ten mecz widzieli w TV/internecie lub też przeczytają o nim w doniesieniach prasowych.

Liczyłem na 2:2, ale druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy mnie debit WSz.
Tak bo ten mecz zadecyduje o marketingowym wizerunku Juve. Przegraliśmy i już nie mamy już czego szukać w USA. Nawet zwycięstwo w LM nic nam nie da bo przegraliśmy mecz o pietruchę.
Kto ostatnio wygrał Super Bowl?? Która drużyna wygrała lige Baseball i ile masz ich koszuek???

Tu chodzi o glupia sympatie, ktora sie zdobywa grająć na innym kontynencie. Czemu kibicujesz Juve?? Bo kiedys obejrzałeś JEDEN mecz i już ci zostało.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2017, 02:18 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:15

Fajnie, ze Wojtek mial sie okazje wykazac. Niby nic, ale pierwszy mecz w nowych barwach i taki wystep - super.

Lichtsteiner to powinien byc dawno spakowany. Nie ma znaczenia, czy to mecz o pietruche, czy tez w LM, on zawsze gra podobnie. Na poczatki Juventusu Conte byl git, ale teraz ten zespol go przerasta.


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:18

Super Bowl to nie wiem bo nie interesuje mnie NFL, ale NHL wygrały Pingwiny a MLB Cubsi :whistle: Jak ktoś się interesuje baseballem to właśnie gra chyba najgorętsza obecnie drużyna w lidze ;)

Mecz do zapomnienia, jak każdy sparing. Fajnie, że Wojtek zagrał pewnie. Przydałby się jeszcze ogarnięty pomocnik a i obrońcą by nie pogardził.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 02:21

CavAllano pisze:Fajnie, ze Wojtek mial sie okazje wykazac. Niby nic, ale pierwszy mecz w nowych barwach i taki wystep - super.

Lichtsteiner to powinien byc dawno spakowany. Nie ma znaczenia, czy to mecz o pietruche, czy tez w LM, on zawsze gra podobnie. Na poczatki Juventusu Conte byl git, ale teraz ten zespol go przerasta.
Tylko jego?? A nasze skrzydła śmierci Lemina- Sturaro. Kużwa wiedza ze sa do bani i miec tyle czasu na poprawe to ja tylko widze zjazd w dół... A mogło być 15 za Lemine....


Zablokowany