Serie A 16/17 (38): Bologna 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 13:01

Luzuj Mrozzi :C

Kean pierwszym graczem urodzonym w 2000 roku który zdobył bramkę w jednej z 5 najmocniejszych lig :ok: Co za piły Pjanic wczoraj rzucał :whistle: Miralem jest właśnie tym gościem na którego najbardziej liczę w finale.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 14:10

Poprostu pisze:Co za piły Pjanic wczoraj rzucał :whistle: Miralem jest właśnie tym gościem na którego najbardziej liczę w finale.
Właśnie chciałem to samo napisać. Grał krótko, ale kilka passów wymierzonych na centymetry, jak Pirlo za najlepszych lat. Takiego Pjacnia lubię. Jego dyspozycja będzie bardzo istotna w sobotę.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2017, 08:52

jak na złość w tym meczu mogłem obejrzeć tylko 1. połowę i było 0:0, dopiero w drugiej działo się, czyli odwrotnie jak zazwyczaj, liczyłem, ze nasi w pierwszej połowie zabija mecz jakimiś dwoma golami i to w drugiej będzie piknik, ale i tak nie można mówić o jakichś większych emocjach związanych z tym meczem.

z drugiej strony dobrze, że się udało, bo w końcowym rozrachunku okazałoby się, ze mamy tylko 1 pkt przewagi nad Romą;)


Zablokowany