LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 13:26

To jest trochę żałosne, że niektórzy tutaj podśmiechują się z for RM czy FCB za poziom i podejście do innych barw, a sami sobą reprezentują biedę...umysłową, gdy mają tylko okazję. Przeczytałem wszystkie wypowiedzi w tym temacie i uważam, że użytkownik Biały Wilk ani razu nie zachował się prowokacyjnie. Zresztą przy całej otoczce spotkania, prosiłbym o wywiady z przeciwnikiem, treściwe rozmowy, a nie sranie jeden na drugiego.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 14:57

Zaraz, a gdzie Wy tutaj spiny widzicie ? Wyrażenie własnego zdania na temat traktowania zawodników w Realu to spina ? W takim przypadku trzeba też hejtować Khedire, że śmiał co nieco powiedzieć. Nie róbcie z siebie świętych i nie moralizujcie poprzez tego co się pisze w innych wątkach bo taki Inter nie zasługuje na najmniejszy szacunek i wiek tutaj ani wykształcenie nie mają nic do rzeczy. A co do cabriniego to wywołuje on skrajne emocje. Ja akurat go lubię bo chłopak wali prosto z mostu bez owijania w bawełnę i nie bawi się jak co niektórzy tutaj w sztuczną kurtuazję :ok:
Dokładnie tak jak ja... osobiście to wolałbym dostać dożywotniego bana niż okazać choć odrobinę szacunku tym pyrom z Mediolanu. I ta niechęć do interu w najmniejszym stopniu nie przeszkadza wykonywać mi zawodu jaki lubię i utrzymywać dobrych relacji z ludźmi. Za przeproszeniem to wuja o mnie wiecie i nie macie prawa oceniać mojej osoby na podstawie tego co czasami napiszę na tym nieskazitelnie kulturalnym forum. Ja też na temat niektórych tutaj co do mnie pieją mam swoje zdanie ale zachowuję je dla siebie. Kiedyś słuszną wizytówkę tutaj jednemu z modów wystawił jeden z userów to od razu wyleciał mimo, że miał całkowitą rację.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 15:13

alessandro1977 pisze:Zaraz, a gdzie Wy tutaj spiny widzicie ?
40letni facet nazywający innego chłoptasiem za wyrażanie własnego zdania :bravo:

Szkoda, że normalni użytkownicy kibicujący innym drużynom nie mogą tu normalnie podyskutować. Za takie prowokacje jak te alessandro powinny być kartki.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 16:02

Naciśnij niebieska karteczkę, Twoje marzenie z pewnością się spełni ;)


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 maja 2017, 17:41

CavAllano pisze:Jestem jednym z tych, którzy czekają na to trofeum od '96. Wykańcza mnie to oczekiwanie, bo ile można dostawać po pysku i się podnosić. Czas najwyższy na ten puchar. Nie obchodzi mnie styl, nie obchodzą mnie okoliczności - puchar ma wrócić z chłopakami do Turynu. Nie można dopuścić, by Real obronił to trofeum i zdobył trzecie w 4 lata. Bez przesady. Zatrzymaliśmy MSN, zatrzymaliśmy najskuteczniejszych w Europie Młodych z Monaco, czas na Królewskich.

Ten Juventus od samego początku zdaje się iść po swoje. Jak swego czasu Bayern czy Barcelona w 2015. Niech nas nie zawiodą, dadzą popis, bo zasługują na ten puchar. Na ten puchar zasługuje każdy z tych kibiców, którzy z łzami przebijali się przez okres post Calciopoli. Na ten puchar zasługuje najwybitniejszy bramkarz w historii futbolu. Niech podniesie tego Uszata, a potem dostanie Złotą Piłkę.

Niech chłopaki uczynią z nas świadków najpiękniejszych wydarzeń w historii klubu i zdobędą triplettę. Niech godnie pożegnają herb. :pray:

#itstime
Ja w sumie od 97, nic dodać, nic ująć. Odliczam.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 19:11

Jeszcze tylko jeden mecz, którym możemy się zapisać w historii. Jeszcze jeden piąty z rzędu a siódmy w historii przegrany finał CL i sezon będzie naprawdę wspaniały! :prochno:


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 19:41

Myślę sobie, jakiś inter(n)ista się zalogował i próbuje trolować, ale "paczem" a tu 2005 rok!
O co chodzi? To jakaś zorganizowana akcja? Performens ?
Takich ludzi powinni banować, już po pierwszym poście, czepiając się braku przecinka, czy polskiego znaku w dowolnym słowie :prochno:


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 21:45

Teraz to nic nie zostaje, jak tylko odliczanie do 3 czerwca. Nasi staną przed szansą zrobienia czegoś wielkiego, po raz kolejny w ciągu dwóch lat.
Jak tak pomyślę o tych wcześniejszych przegranych finałach, to nachodzi jedno wielkie pytanie - kiedy do jasnej ciasnej jak nie w tym roku?!
Drużyna jest nabuzowana i pewna siebie, a to już cos znaczy, wiedzą na co ich stać. Wierzę, że Allegri to taktycznie rozegra i wyłączymy z gry Ronaldo.

IT'S TIME!

Jestem ciekaw aktywności użytkowników na forum przy ewentualnej wygranej, coś czuję że przy wygraniu uszatego będzie większa aktywnośc niż choćby w 2012 roku :prochno:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 21:52

Mati1990 pisze:Jestem ciekaw aktywności użytkowników na forum przy ewentualnej wygranej, coś czuję że przy wygraniu uszatego będzie większa aktywnośc niż choćby w 2012 roku :prochno:
Następnego dnia możliwe, ale po meczu raczej nie będzie tu ruchu - większość w pubach, kinach do późna ;)


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:08

Vanquish pisze:
Mati1990 pisze:Jestem ciekaw aktywności użytkowników na forum przy ewentualnej wygranej, coś czuję że przy wygraniu uszatego będzie większa aktywnośc niż choćby w 2012 roku :prochno:
Następnego dnia możliwe, ale po meczu raczej nie będzie tu ruchu - większość w pubach, kinach do późna ;)
W izbach wytrzeźwień :prochno:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:12

pumex pisze:ten tekst
Swietne :prochno:
Mati1990 pisze:Jestem ciekaw aktywności użytkowników na forum przy ewentualnej wygranej
Obawiam sie, ze serwety moga nie wytrzymac, co w tym sezonie jest nagminne.

Aha, Wy nie zagladajcie do ogrodka Realu (ten po kontuzji, tamten kiepska forma etc.), tylko patrzcie na Juve - u nas niestety bieda taka, ze nie ma kto wejsc z lawki do ofensywy, zeby ewentulnie odwrocic losy meczu.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2017, 22:48

Ja tam wolę oglądać taki mecz w samotności tak zrobię, będę przy tym polewał sobie jak alkoholik co by nie wykorkować z nerwów :prochno:


Obrazek
mawlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2006
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 13:19

Orientujecie sie w jaki sposob z Juventus Membership jestem w stanie zaaplikowac na ostatnia dystrybucja biletow dla kibicow Juve? Bo nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat poza tym ze pojutrze bedziemy mieli jeszcze szanse zaaplikowac.


mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 15:04

mawlo pisze:Orientujecie sie w jaki sposob z Juventus Membership jestem w stanie zaaplikowac na ostatnia dystrybucja biletow dla kibicow Juve? Bo nigdzie nie moge znalezc informacji na ten temat poza tym ze pojutrze bedziemy mieli jeszcze szanse zaaplikowac.
Juz niestety nie mozesz. Odbywało się to na tej stronie:

http://2017cardiff.it/

ale pierwszeństwo mieli karnetowcy i oni wykupili wszystkie bilety. Dostępne są opcje tylko z hotelem i samolotem.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2017, 15:47 przez mleko, łącznie zmieniany 1 raz.


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2017, 15:24

Obawiam się tego meczu ze względu na presję jaka ciąży na drużynie. Zobaczcie co się dzieje, nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo... Forza :)


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Zablokowany