LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:29

Fawek pisze:
jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
Jest możliwość obejrzenia meczu na telefonie, na NIELEGALNYCH ( :P ) streamach, chociaż słyszałem, że dzisiejszy mecz będzie transmitowany też na sport.tvp.pl, oraz gdzieś legalnie na YouTube...

Życzę wszystkim niezapomnianych emocji, niech wygra lepszy. :)

Kolego wielkie wielkie dzięki za info. W życiu nie wpadłbym na tak prosty sposób tylko szukałbym pirackich streamów. Kurde wysłali mnie do pracy podczas meczu, ale telefon naładowany i jazda.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:36

Agrik pisze:
Fawek pisze:
jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
Jest możliwość obejrzenia meczu na telefonie, na NIELEGALNYCH ( :P ) streamach, chociaż słyszałem, że dzisiejszy mecz będzie transmitowany też na sport.tvp.pl, oraz gdzieś legalnie na YouTube...

Życzę wszystkim niezapomnianych emocji, niech wygra lepszy. :)

Kolego wielkie wielkie dzięki za info. W życiu nie wpadłbym na tak prosty sposób tylko szukałbym pirackich streamów. Kurde wysłali mnie do pracy podczas meczu, ale telefon naładowany i jazda.
Słuchajcie, jest też acestream. Jak macie transmisje na arenavision to tam są odnośniki do apki desktopowej i do androida, nie wiem tylko jak się obecnie ma sprawa możliwości instalacji apki androidowej.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:41

Tej, a co z Ruganim? Widzę, że trenuje normalnie z chłopakami. Miał być niedostępny do końca sezonu.

Nie sprawdzałem dokładnych statystyk, ale wydaje mi się, że sporo goli strzelamy w pierwszych 20 minutach. Liczę na szybkie 2-0, a potem... męczenie buły do końca meczu. :prochno:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:48

Też liczę na jakieś 2:0. 1:0 w pierwszej połowie po jakimś trudnym golu i na 2 po kontrze jak się Real rzuci do ataku.

Zresztą ja za niedługo wychodzę. Trzymajcie się. It's time!


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:52

Panowie i Panie! Sobie i Wam życzę niezapomnianego wieczoru aby było co wspominać latami ! Dzisiaj 2-0

Forza Juventus !

THE TIME IS NOW


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:54

ja jestem jakoś dziwnie spokojny o końcowy rezultat, napewno bardziej bałem sie 2 lata temu meczu z kosmiczną wtedy Barcą. nie gadam że real jest słaby, po prostu mamy teraz taki skład, który może wygrać z każdym i baaaardzo wierze w zwycięstwo, to na co czekamy tyle lat ;)

dziś jechałem z pracy i całą drogę puszczałem mp3 związane z naszym wspaniałym klubem;) It's time, Forza Juve


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:56

Ja również wychodzę, bo nosi od rana i jeszcze nic nie jadłem. Cholera, oby to był ten dzień, śniło mi się 1:2, ale że przeważnie marudzę to podejrzewam że to jednak dobry omen. Damy radę, idziemy po swoje! FJ!


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:08

A ja wychodzę za godzinę:) Trzeba zostawić swój ślad w tym (oby) historycznym temacie. Z jednej strony - jako dzieciak - pamiętam zdobycie uszatka, z drugiej - cztery przegrane:( Dość!!! To ma być jeden z najpiękniejszych dni w moim (oraz Waszym) życiu. FORZA JUVE!!!


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:11

Żeby wygrać LM trzeba wygrywać z najlepszymi. Przed losowaniem ćwierćfinałów było mi obojetne kogo wylosujemy bo wiedziałem że trzeba pokonać njlepszych i że jesteśmy w stanie to zrobić. Nie ma co się martić chłopaki dadzą radę.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:14

Jestem od rana w Warszawie, oczywiście w stosownym stoju (koszulka Juve). Niesamowite jest to, ile ludzi mnie zatrzymuje, wita się i życzy powiedzenia. Nawet kibice Realu są znosni. Co do meczu - czekam 21 lat, dziś to się skończy.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:31

w 2003 roku narodziła się moja miłość do tego klubu.
w 2006 roku pękło mi serce.
w 2010 roku nie mogłem uwierzyć co dzieje się z moją drużyną..
w 2012 roku odzyskałem wiarę.
w 2015 roku przebyłem piękną podróż niestety, skończyła się ona ogromnym smutkiem.
w 2017 roku.. "The time is now"

Panowie, nie ma się co rozpisywać. Czuję, tak jak większość z was że to jest ten idealny moment. To jest ten ostatni akord którego brakuje w utworze o "Starej Damie". Czekamy już zbyt długo i zbyt wiele złych rzeczy wydarzyło się przez ten czas. Wierzę, że ten zespół jest w stanie to zrobić. Mam ten mecz w głowie już od dawna ale od wczorajszego poranka kiedy zamknę na chwilę oczy widzę sytuacje których jeszcze nie było ale możliwe, że się wydarzą. Widzę Daniego Alvesa strzelającego bramkę oraz Pjanicia mierzącego z rzutu wolnego w okienko. Na końcu jest Gigi całujący trofeum i wznoszący je ku górze. Życzę sobie i wam wszystkim abyśmy zobaczyli te obrazki dziś wieczorem. Bo dziś wieczorem, jest ten moment. O 20.45 wszyscy będziemy w Cardiff razem z naszymi zawodnikami i trenerami. Może nie fizycznie ale na pewno duchowo. Już za parę godzin wykrzyczmy razem "Campioni d'Europa!"

Fino alla fine! FORZA JUVE!!!

Do zobaczenia po drugiej stronie!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:31

A ja z kolei lajtowo spędzam dzisiaj dzień przed meczem nad wodą, zero stresu, emocje rezerwuje sobie na wieczór. Wygramy to dzisiaj. It's time!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:32

TO JUŻ DZIŚ! ♥ Jak pewnie większość dzisiejszej nocy nie mogłem spać, a z każdą godziną nerwy coraz większe! NIECH WYGRA LEPSZY! VAMOS! ♥


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:38

Samego meczu ofkoz nie mogę się doczekać ale stresu co do przebiegu i końcowego wyniku nie czuję. Finałów z Milanem i Barcą bałem się - bo zacząłem kibicować od pietki Alexa z BVB - a teraz "calma, calma". Wygrają uszatego. #ItsTime


Obrazek
[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 15:40

czesc,orientuje sie ktos kiedy jest powrotny samolot Juventusu do Turynu z Cardif? mieszkam w Bristolu obok i w razie ...... chetnie bym odwiedzil naszych wznoszacych puchar z autukaru do samolotu,nie bedzie mnie w Turynie w niedziele,a to jedyna szansa :)


Zablokowany