LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 11:22

alessandro1977 pisze:Nie zrozum mnie źle bo nie próbuję na siłę tutaj nikomu umniejszać. Wbrew pozorom i tak najbardziej liczę na Igłę bo on będzie wyjątkowo zmotywowany w tym meczu, dodatkowe środki nie będą potrzebne. Pozbyli się go na rzecz Benzemy, traktowali go mizernie w tym Realu więc wierzę mocno w to i życzyłbym sobie aby to on załatwił Real.
zważywszy, że Higuain nie zdobył LM, tym bardziej z Realem. Wtedy można byłoby powiedzieć z 100% przekonaniem, że ten transfer to był strzał w dziesiątkę :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 11:26

Zdaje się, że Real wygrał LM zaraz po tym jak Igła odszedł.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 12:33

alessandro1977 pisze:Zdaje się, że Real wygrał LM zaraz po tym jak Igła odszedł.
Dokładnie. Przyszedł Ancelotti, odszedł Gonzalo i wówczas sięgnęli po trofeum.

Swoją drogą w Juventusie jest tylko dwóch piłkarzy, którzy w przeszłości wygrywali LM. Alves i Khedira.

Wygramy to, musimy. Przed meczem z Barceloną nie do końca wierzyłem, że się uda. W ogóle tamta historia była zupełnie inna. Kopciuszek, na którego nikt nie stawiał pojawił się w wielkim finale. Widać było tremę i strach w oczach zawodników. Teraz jest zupełnie inaczej, jesteśmy walcem, który idzie pewnie po swoje. W międzyczasie wyeliminowywaliśmy dwie najlepsze ofensywy na świecie, tracąc zaledwie jedną bramkę w czterech meczach. Nie oszukujmy się, ta bramka została wpuszczona w momencie, gdy zawodnicy byli już rozluźnieni, a awans był przypieczętowany.

Wydaje mi się, że kibice na tym forum nawet sobie nie zdają sprawy, jak mocny jest ten Juventus. Przez ponad 20 letnią posuchę w Europie, to dość normalne, że podchodzimy do tego z lekką zadrą i dystansem.

Wygrywając LM:
-Pokonywaliśmy poprzednich triumfatorów
-W 1/2 mierzyliśmy się z francuskimi klubami

W dodatku nikt nie wygrał tych rozgrywek 2 razy pod rząd, nie mamy kontuzji w zespole, a wielu zawodników złapało świetną formę. Jak nie teraz, to kiedy? :think:


Obrazek
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 12:33

alessandro1977 pisze:Nie zrozum mnie źle bo nie próbuję na siłę tutaj nikomu umniejszać. Wbrew pozorom i tak najbardziej liczę na Igłę bo on będzie wyjątkowo zmotywowany w tym meczu, dodatkowe środki nie będą potrzebne. Pozbyli się go na rzecz Benzemy, traktowali go mizernie w tym Realu więc wierzę mocno w to i życzyłbym sobie aby to on załatwił Real.
Sory ale piszesz bzdury. Jakie traktowali go mizernie? Chłop zagrał 190 meczy w barwach Realu, jednak poleciał on, a nie Bezema, bo najzwyczajniej w świecie przegrał tą rywalizację i spalał się totalnie w najważniejszych meczach (nawet Benzema przy swojej chimeryczności nie jest aż tak irytujący jak Higuain gdy grał u nas).


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 12:41

pablo1503 pisze:Swoją drogą w Juventusie jest tylko dwóch piłkarzy, którzy w przeszłości wygrywali LM. Alves i Khedira.
Mandzukic?


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 12:50

szczypek pisze:
pablo1503 pisze:Swoją drogą w Juventusie jest tylko dwóch piłkarzy, którzy w przeszłości wygrywali LM. Alves i Khedira.
Mandzukic?
Racje. Nawet strzelił w finale. Zupełnie wyleciał mi z głowy.


Obrazek
Loczeno

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 48
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 13:09

leniup pisze:Skąd taki wniosek? Jak czytam realmadryt.pl to sprawiają wrażenie, że jednak najbardziej zależy im na obronie trofeum. No, chyba, że czegoś nie widać i oni rzeczywiście wolą rywalizować z Barcą, a finał to taki dodatek. Choć... oni mogą sobie pozwolić na pełną koncentrację na teraz, bo sezon im się kończy w niedzielę. 2 tygodnie przygotowywań do meczu w Cardiff.
Ogólnie zdania wśród kibiców są podzielone (U Was chyba 95% ludzi by wolało LM bo ligę macie rok w rok i raz nią stracić by krzywdy nie zrobiło), ale chyba jednak większość po jednym mistrzostwie Realu w ciągu ostatnich ośmiu lat (sic!) ma większą ochotę na ligę. Wybierać nie można, ale obrona LM nikomu się nie udała i ewentualną porażkę z Juve większość by zrozumiała (choć i tak znaleźliby się tacy, którzy po niej zwolnili by Zizou i sprzedali Ronaldo z Ramosem), ale niewygranie ligi w takim sezonie jak ten gdy Real jest tak blisko nie wybaczyłby chyba sobie nikt.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 13:21

Biały Wilk pisze:Sory ale piszesz bzdury. Jakie traktowali go mizernie?
Traktowanie zawodników w Realu zawsze było dalekie od ideału. Już o tym rozprawialiśmy tutaj ale wywiadu udzielił kiedyś Khedira, który na pytanie o różnice pomiędzy klubami wspomniał o tym jak traktuje się zawodników w Realu a jak w Juve. W Realu piłkarz jest produktem marketingowym, który potrzebny jest dopóki dopóty jest medialny. W Juve jest jedna wielka rodzina, wsparcie na każdym kroku bez wzgęldu na to czy masz 30 lat czy 20, bez względu na to czy nazywasz się Buffon czy też Neto. Nie wiem czy to takie bzdury bo kto jak kto ale Sami nigdy nie miał powodu aby coś nadmiernie koloryzować. Profesjonalista na każdej płaszczyźnie. Coś w tym musi być a nie da się ukryć, że Real już nie jedno nazwisko stłamsił.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 13:44

trochę poszperałem i zauważyłem, że w XXI w. zawsze jak włoska drużyna grała w finale i go wygrywała zawsze grał w składzie Brazylijczyk. W 2015 r. w finale nie mielismy żadnego zawodnika z Brazylii. w tym roku Alves i Sandro to talizmany :) w finale Pucharu Włoch Sandro 2 asysty - Alves 1 gol :)


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 14:36

No to zaczne od tego ze nie mamy szczęścia do tych finałów LM ,ale z drugiej strony Real jakos nam lezy oby teraz wygrac i:)


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 14:40

Ja postrzegam Alvesa jak talizman. Widzialem bardzo ciekawa statystyke, wedlug ktorej jest w absolutnum czubie zawodnikow z najwieksza iloscia pucharow na koncie. Ten gosc ma puchary w DNA. Zwrocil moja uwage fakt, ze w swojej karierze wygral bodaj 27 na 30 finalow. :shock: Tym bardziej godny podziwu jest jego glod odnoszenia kolejnych zwyciestw.

Ponoc Carvajal i Bale beda gotowi na final.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 14:55

Ilość trofeów, które zdobył Alves jest zachwycająca, zresztą nie tylko on, bo mamy kilku takich zawodników (Buffon, Khedira czy Mandzukic), jednak to właśnie Brazylijczyk jeśli chodzi o finały wyrasta na "mentora", więc mam nadzieję, że będzie też naszym talizmanem ;) przeciwko Realowi Madryt rozegrał w sumie 42 spotkania z czego wygrał 22, zremisował 7 i przegrał 13 (z czego 4 grając jeszcze w Sevilli), więc to także całkiem dobry bilans ;)


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 15:45

alessandro1977 pisze:Traktowanie zawodników w Realu zawsze było dalekie od ideału. Już o tym rozprawialiśmy tutaj ale wywiadu udzielił kiedyś Khedira, który na pytanie o różnice pomiędzy klubami wspomniał o tym jak traktuje się zawodników w Realu a jak w Juve. W Realu piłkarz jest produktem marketingowym, który potrzebny jest dopóki dopóty jest medialny. W Juve jest jedna wielka rodzina, wsparcie na każdym kroku bez wzgęldu na to czy masz 30 lat czy 20, bez względu na to czy nazywasz się Buffon czy też Neto. Nie wiem czy to takie bzdury bo kto jak kto ale Sami nigdy nie miał powodu aby coś nadmiernie koloryzować. Profesjonalista na każdej płaszczyźnie. Coś w tym musi być a nie da się ukryć, że Real już nie jedno nazwisko stłamsił.
To tak bardzo ogólnikowe pieprzenie jak tylko może być. Tak w ogóle Real jest fu, ble i najgorszy z najgorszych! Czemu taki Zizou (wcześniej, bo teraz wiadomo), Figo, Ronaldo, Beckham, Carlos, Morientes i masa innych piłkarzy tak się nie wypowiada o Realu. Ba, nawet takie legendy jak Raul czy Casillas, które faktycznie z lekkim niesmakiem zostały pożegnane i wciąż tak samo dobrze wypowiadają się o Realu i tym jak traktuje zawodników? Zawodnicy narzekający na były klub zawsze się znajdą, zauważ jednak, że są to najczęściej zawodnicy, którzy albo nie sprawdzili się do końca, albo nie sprawdzili się w ogóle. Są jednak też tacy, którzy się nie sprawdzili, a też nie mówią o złym traktowaniu - vide Robinho. Tyle ode mnie eot. ;)


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 16:17

CavAllano pisze:Ponoc Carvajal i Bale beda gotowi na final.
Wśród moich znajomych-kibiców Realu z tego pierwszego się cieszą, z drugiego wręcz przeciwnie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2017, 16:21

Biały Wilk pisze:To tak bardzo ogólnikowe pieprzenie jak tylko może być. Tak w ogóle Real jest fu, ble i najgorszy z najgorszych!
Znajdziesz choć jedno z danie w którym cokolwiek takiego zasugerowałem ? Zluzuj majty chłoptasiu.


Obrazek
Zablokowany