LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 328
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:55

Nie było magicznych interwencji Buffona i szóstego zmysłu Bonucciego i Kielona. Nie było świetnych podań Pjanicia i geniuszu Dybali. Jeden błysk Mandżukicia to za mało. Niestety...Real wygrał zasłużenie. Wyszumieliśmy się w pierwszej połowie a w drugiej punktowali nas jak jakiegoś leszcza.
Ramos to buc i strasznie przyaktorzył przy Cudadrado. Ale co istotniejsze- mamy słabszą ławkę rezerwowych i na już, teraz potrzebny nam lewoskrzydłowy i ktoś do środka. Pjanić nie ogarnął. Nikt dzisiaj w barwach Juve nie ogarniał.
Mamy dobry zespół. Przy dobrych wiatrach potrafiący wbić się do finału CL. Czyli potrzeba jeszcze czegoś by w końcu przełamać tą złą passę. Boże.
Ja jak przez mgłę pamiętam finał a Ajaxem... pierwsze łzy były z Borussią Dortmund i tym cholernym Rickenem. Ile można?!
Jedyny pozytyw tego wszystkiego to Buffon. Gość nie zakończy kariery . On musi w końcu wznieść ten puchar! Oby w przyszłym sezonie.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:57

Jak to mawiał śp. Paweł Zarzeczny - "kogo obchodzi kto był drugi? zawsze pyta się kto wygrał"
W piłke gra się właśnie po to żeby wygrywać, a nie cieszyć się drugim miejscem. Dziś ludzie będą słyszeć odpowiedź, że wygrał Real i bardzo dobrze bo w pełni na to zasłużył, pozdrawiam.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:57

może nasi dostali jakieś pogróżki w szatni?
Naprawde? :prochno:

Bylismy po prostu pilkarsko slabsi w II polowie. Tyle i az tyle. Mentalnie i pilkarsko poleglismy.


La fidanzata d'Italia
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:58

Jak na moje oko to cos sie stalo w szatni w przerwie. Na druga polowe wyszlismy z ZUPELNIE innym nastawieniem, jakby nam sie nie chcialo. Nie rozumiem tego.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:01

PietroBosman pisze:Teraz potrzebny nam lewoskrzydłowy i ktoś do środka.
Lewoskrzydłowy? A kogo mamy na prawym? To raczej Lewoskrzydłowy - no grający na tej pozycji - dzisiaj nie zawiódł - zaś prawoskrzydłowy - Jak już to potrzebujemy obu, nie da się chodzić dobrze w jednym bucie.

Po dzisiejszym meczu to gdyby ktoś za Dybale dawał te mityczne 80 baniek - to czym prędzej na lotnisko z nim! Nie wiem ale to jest przereklamowana wersja Giovinco.

Wściekły jestem!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:02

Nie, Buffon tego nie wygra, tak jak Ibra. tylko inaczej. Ibra szukał klubu z którym wygra LM, a Buffon wierzył że wygra z Juve. Juve tej LM nie wygra chyba nigdy. A Zlatan z ManU tez ma marne szanse, chociaż patrząc na ten sezon, to w przyszłym ManU ma duże szanse na wygranie LM a Juve ma duże szanse na bycie uczestnikiem finału


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:03

To mój 6 finał i 5 przegrany...w 2 polowie wyszła bezjajeczna drużyna ... najbardziej szkoda Buffona... a Ci co piszą, że to koniec Gigiego, czy winią go za rykoszet powinni wziąć rozbieg i porządnie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> się w głowe o coś twardego, choć wątpie by coś pomogło... zabrakło moim zdaniem 2 linii... szkoda, 1 połowa wlała w serca optymizm. Brawa dla Realu byli BEZAPELACYJNIE lepsi... pozostają dziś łzy i wiara, że się uda...


Juve, storia di un grande amore
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:04

Ale wygadujecie głupoty . Przy 2-1 Juventus wróciłby do gry, ale zaraz padła bramka na 3-1 i siadło. Proste tzw zabity mecz. Nie fart przy golu Casemiro rykoszet Khediry i to był kluczowy moment meczu. Tak to przy 1-1 po przerwie mogło byc różnie. Mamy drużynę i sklad przy wzmocnieniach nadal na pierwsza czwórkę Europy i nie jest to juz tak nierealne zagrać znowu w finale... forza juve. Pamiętajcie to jest sport


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:04

dawid91 pisze:
Lucas87 pisze:Dzięki Panu Bogu, że chociaż Morata nie wbił jeszcze gola tym parodystom...Ile zapewnień, że team silniejszy od tego z 2003...
Ta, parodystą to jest Lucas87, allesandro1977, Vimes, szczypek i jeszcze kilku by się znalazło. Wstyd pany
Akurat z taką oceną to bym się bardzo wstrzymał, bo wymienieni panowie pochodzą z różnych stronnictw (jedni wróżyli wielki sezon Juventusu, inni byli dość sceptyczni). Wrzucanie szczypka i allesandro do jednego worka to hmm trochę gwałt na logice.
Ciężko mi jeszcze podsumować finał, jestem w takim szoku, że muszę to jeszcze przemyśleć.


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:06

Wiecie co? Myślałem, że bardziej zaboli.

Po prostu zajmę się teraz życiem. Własnym. Rodziną, firmą itd. A piłka? No fajna, czasem mecz obejrzę, czasem wynik sprawdzę, ale chyba co nie ma chodzić rok strutym, to jednak jest TYLKO gra..


Forza Juventus.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:06

Trzeba walczyć o swoje i tyle. Za rok


FORZA JUVE!!!
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:06

Mam wrazenie, że alessandro to b niezrównważona emocjnalnie osoba....


Juve, storia di un grande amore
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:12

Fino alla Fine.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:12

Panowie, prawda jest taka, że całe to długie oczekiwanie, sytuacja Buffona oraz akcja z It's Time wywołała zbyt duży optymizm na tym forum.

Tymczasem Real Zidane'a to najlepszy Real od lat. Drużyna kompletna, nie zlepek indywidualności, jak zazwyczaj. Byli zdecydowanym faworytem tego finału i zasłużenie wygrali.

Tam James Rodriguez nie załapał się do kadry. U nas Lemina wszedł za Dybalę...

Nasze ewentualne zwycięstwo, choć "romantyczne", byłoby mimo wszystko niespodzianką.

Czekamy dalej. Plus taki, źe jak się w końcu doczekamy, będzie smakować wyjątkowo ;)
;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2017, 00:13

w 2003 na old traford Del Piero został i oglądał jak Milan cieszy się ze zwycięstwa.
kto z Was oglądał jak real podnosi puchar ?
ja walnąłem pilotem o ścianę i poszedłem w...


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Zablokowany