LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:12

FINO Ala FINE

Myślę, że potrzebujemy przebudowy ale to może emocje.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:12

juveman7 pisze:od przegranej z Borussią zacząłem kibicować Juve, jak to Del Piero strzelił z pięty kontaktowego

dzieckiem byłem
gdybym wiedział w co się pakuje......
:facepalm:
96 z Ajaxem. Później męczarnie 97 i 98 mój pierwszy Mundial we Francji (miałem koszulkę Danone), który utwierdził mnie w tym, że to będzie Juventus.

Teraz to już nie ta sama dyscyplina sportu...


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:12

Lucas87 pisze:Dzięki Panu Bogu, że chociaż Morata nie wbił jeszcze gola tym parodystom...Ile zapewnień, że team silniejszy od tego z 2003...
to prawda
najpierw zobaczyłem Lemine z jego boskim wąsem

potem Morata
niemal byłem pewien że nas dobije
chyba żal mu było i nas oszczędził


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:13

Dunio333 pisze:
Tak czytam te komentarze tego typu i się cieszę sam do siebie, że jestem takim kibicem. Zawsze będę z Juventusem na tym forum czy poza nim, będę kupował koszulki choćby był tam rekord przegranych finałów, ale jeżeli będzie herb biorę ją. Mam włączone Tv patrzę jak Real się cieszy, ale nadal mam założoną koszulkę Juve. Czekamy do sierpnia i od nowa. Od 2004 Juventus i tylko Juventus. :koszulka:
I tacy kibice to dopiero prawdziwy skarb! Szacunek!

Wiecie co, pewnie od jutra zaczną się w moim otoczeniu podśmiechujki z Juve, ale mam to gdzieś! Nie będę miał problemu z tym, żeby przyznać im rację, że Real był lepszy, bo był, i że Juve przegrało 5 finał z rzędu, bo przegrał, ale koszulki Juve nie zdejmę!


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:13

Dobra pierwsza połowa, druga już nasza. A parę osób pisała, ze Krystyna będzie płakać 😁


supersonics_L

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2009
Posty: 8
Rejestracja: 23 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:14

Boli. Boli przegrany 5 finał, ale piłkarzy (przynajmniej niektórych, a na pewno jednego) boli to po tysiąckroć bardziej niż nas.

Jak większość z Was nie wiem co się stało w drugiej połowie. Z szatni wyszedł zupełnie inny zespół. Czy gdyby nie fuksiarski gol Casemiro by się udało coś ugrać? Może tak, może nie. Raczej nie, bo gra się nie poprawiała, niestety. Najbardziej zabrakło agresji w drugiej lini. Nie może być tak że najbardziej walecznym zawodnikiem w tej formacji jest Mandzukić.

Ramosa mam dość. Symulant przedni i cham boiskowy też przedni.

Higuain. Nie byłem zwolennikiem jego przyjścia, bo uważałem że to za dużo pieniędzy i dalej tak uważam. Za 90 mln euro powinien był zrobić różnicę właśnie w takich meczach. Nie robi.

Pjanić. Czy jego zejście przypadkiem nie było spowodowane urazem? Tuż przed zmianą utykał, miał jakieś problemy z nogą.

Allegri? Może czas na rozstanie? Może czas spróbować czegoś nowego? Może to byłoby dobre i dla Nas i dla samego Maxa.

A niektórym z Nas przydałby się zimny prysznic. Jutro ochłoniecie Panowie/Panie i jednak docenicie sezon. Jakby nie patrzeć to: mistrzostwo kraju, puchar kraju i finał LM.

A i jeszcze jedna rzecz. Kiedy Mandzu strzelił tego fenomenalnego gola przez myśl mi przeszła myśl żeby to się nie skończyło jak w finale z Borussią. Tam tez fantastycznego gola strzelił Alex. Niestety, skończyło się podobnie (choć wtedy w drugiej połowie graliśmy w piłkę, nie to co dziś...)
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2017, 23:18 przez supersonics_L, łącznie zmieniany 1 raz.


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:16

juveman7 pisze:od przegranej z Borussią zacząłem kibicować Juve, jak to Del Piero strzelił z pięty kontaktowego

dzieckiem byłem
gdybym wiedział w co się pakuje......
:facepalm:
Mam tak samo jak Ty.

Pierwsze 2 bramki zmiana kierunku lotu piłki przez naszych. Ten drugi wybitnie, piłka pewnie na aut wyszłaby - tutaj mamy te detale.


Z Juventusem od 1997 roku.
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:17

Wolf05 pisze:Dobra pierwsza połowa, druga już nasza. A parę osób pisała, ze Krystyna będzie płakać 😁
Gratulacje! Królewskim trzeba oddac co królewskie. Juventus to niestety biedny klubik, ale dla mnie największy na świecie i zawsze taki będzie. Forza JUVE!!! :juve: :juve: :juve: :juve:


FORZA JUVE!!!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:17

najlepszy komentarz po meczu
absolutne mistrzostwo
4 sekundy

posłuchajcie tylko 4 sekundy



...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:17

No najbardziej szkoda tej odbitej piłki przez Khedirę, bo nieźle ona zmieniła kierunek. Ale cóż takie życie.

Na pocieszenie

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=8rCoDSjNQYE


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:17

Wolf05 pisze:Dobra pierwsza połowa, druga już nasza. A parę osób pisała, ze Krystyna będzie płakać 😁
Jak widać mylili się! Gratulacje i do następnego pojedynku!


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:17

Żal, smutek, rozczarowanie, złość, nienawiść i chyba jednak nadzieja. Takie emocję mną szargają teraz.

Do zobaczenia w nowym sezonie.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:18

To bardzo ciężki moment dla wszystkich, to miał być ten dzień...

Od sierpnia zaczynamy od początku, Gigi ma jeszcze jedną szansę na LM ;)

To mój piąty przegrany finał, mimo to nadal wierzę w Starą Damę i nigdy, przenigdy jej nie opuszczę.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Feeps

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 321
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:21

Eh, tak zwyczajnie i po ludzku - po prostu brak mi słów. Gratuluacje dla Realu, dla nas za brak walki w 2 połowie nie wiem co może przypaść. Może kiedyś dorośniemy do wygrania LM, czekam w dalszym ciągu. #FinoAllaFine


Nie ma nic piękniejszego niż Juve
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 23:23

Piłka nożna to całe moje życie. Od 13 lat kibicuje Juventusowi. Zawsze byłem na dobre i na złe, ale ta porażka przelała czarę goryczy. Nie potrafię kibicować innemu klubowi, także definitywnie kończę z piłką nożną. Nic mnie bardziej nie zabolało niż ta porażka w finale. Nie potrafię dłużej kibicować Juve. Dzięki wam wszystkim.


Zablokowany