LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:48

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć ten poziom różnicy między połowami? Ktoś ich przekupił? To jest niewiarygodne. To nie tak, że Real wszedł na wyższy poziom, nie - to Juve zeszło 3 poziomy niżej.

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mi przykro.

Dybala nigdy nie osiągnie poziomu, jaki się mu wróżyło jeszcze 2 lata temu. Można powiedzieć, że to tylko jeden mecz, ale właśnie po takich meczach poznaje się mistrzów. On nim nie jest. Nie zapominajmy też, nie jest to 19 latek. Może osiągnąć poziom świetnego napastnika, ale żadnego cracka. Nigdy nie będzie Suarez czy Lewandowskim. Nie wspominając już o Messim.

Szkoda, nadejdzie kolejny sezon i kolejna szansa.

Ronaldo podpisał pakt z diabłem. G... gra przez 2 lata, a strzela prawie 100 bramek.

Cuadrado nie ma psychiki, może być co najwyżej rezerwowym.

Lemina jako wzmocnienie z ławki? Wiemy czego brakuje tej drużynie.


Obrazek
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:49

A nie mowilem, ze ta Juve ma mentalny problem z finalami. Druga polowq to dramat i zasluzona przegrana. Zaorac.


La fidanzata d'Italia
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:49

Pierwsza połowa super, ale druga teagiczna, nawet nie powalczyli przez minutę. Porażkę można przełknąć, ale nie w takim stylu, 130mln w ataku nawet nie potrafili jednej składnej akcji zrobić. Dybala zagrał tragicznie, na driugie 45min z Higuain ainem nie wyszli, Alves b. słabo, Sandro w defensywie tez słabo. Wszystkie 3 bramki po bezmyslnych stratach z przodu, później wyszly braki w ustawieniu i bramki leciały.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:49

Wojtek pisze:.....
Nie stresuj się, ja mam 40 i który to mój przegrany finał. Szlag mnie trafi a ja się tego zwycięstwa nie doczekam. Ronaldo co finał to robi różnicę a nasze podstawowe <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jak zwykle w nim nie istnieją. Igła to może sobie z Crotone postrzelać, gdzie był Dybala, który zarabia 7,5 mln ?
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2017, 22:50 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:50

Dwie jakże różne połowy. Jest mi wstyd po tym finale. W poważnym meczu dać sobie strzelić 4 bramki? Nie ma złości, bo przegraliśmy to po fatalnej grze w drugiej połowie. Jest tylko wstyd i niechlubna statystyka.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:50

Co takiego sie wydarzylo w szatni, ze zupelnie oddalismy druga polowe naszym rywalom? Czy to samo co w finale z 2005r.?


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:50

W porownaniu z finalem z Barcelona - regres. Od 50 minuty gracze w bialo-czarnych strojach oddali pole gry Krolewskim. Higuain od 1,5 miesiaca jest nieprzydatny (koles kosztowal 90 baniek, a w najwazniejszych rozgrywkach strzela gole z jakimis pacholkami drugiego sortu). Cuadrado pokazal, jaki jest inteligentny na boisku - tak napisalem kierujac sie slowami MIelcarskiego, ze cos odwalil, ale chlopak nic Ramolowi nie zrobil. Po prostu pedalstwo ze strony Hiszpana. Wstyd mi za kopaczy bez ambicji i woli walki. Skladam dymisje z tego forum i to samo polecam Maxowi (co to za zmiany: kreatywny Pjanic schodzi, a wchodzi bez formy i defensywny Markiz. Schodzi mogacy cokolwiek stworzyc Dybała, a wchodzi Lemina, ktory powinien kopac w II-lidze polskiej ::/: )...

DNA Frajerów!
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2017, 23:04 przez BlackJacky, łącznie zmieniany 1 raz.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:51

Cóż mój kolejny finał i kolejna porażka:
3:1 Borussia
1:0 Real
0:0 (3:2) Milan
3:1 Barcelona
1:4 Real

Mecz miał dwa oblicza: 1 połowa kapitalnie, 2 połowa totalny dramat. Nie wiem co się stało.

Niebawem mercato, kolejny sezon i kolejne nadzieje.


Z Juventusem od 1997 roku.
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:51

Cóż. .. Dwie różne połowy, dwie różne drużyny.

Potrzebujemy dryblerów na flankach. Potrzebujemy takiego Costy :whistle:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:52

kubraczek pisze:Przez wiele miesięcy dawali z siebie wszystko. Wielokrotnie robili więcej niż moglibyśmy się tego spodziewać.
Że co? Wygrywanie w śmiesznie słabej Italii to jest ich zasrany obowiązek! Dawali z siebie wszystko? No dobre sobie bo na palcach 1 ręki policzę dobre występy w Serie A. Ten sezon był żałosny. Brak stylu, czekanie na Mityczną Wiosnę zakończone kosmicznymi wynikami jak porażka z Romą, remisy z Atalantą i Torino.

Odbębnili swoje i tyle. O czym my w ogóle rozmawiamy w obliczu takiej kompromitacji? :angry:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:52

-10- pisze:Cóż mój kolejny finał i kolejna porażka:
3:1 Borussia
1:0 Real
0:0 (3:2) Milan
3:1 Barcelona
1:4 Real

Mecz miał dwa oblicza: 1 połowa kapitalnie, 2 połowa totalny dramat. Nie wiem co się stało.

Niebawem mercato, kolejny sezon i kolejne nadzieje.
Nam paraliżuje jaja w finale, nigdy nie strzeliliśmy w nich więcej niż jednej bramki(!).


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:53

2 połowa to jakaś parodia. Oddanie inicjatywy zupełnie jak w pierwszej połowie sezonu serie A przy 1:0. To musiało się skończyć bramką.
Higuain poza zgraniem do Mandzukicia spratolił dosłownie KAŻDĄ akcję.
Dybala też pratycznie nie istniał. Połowa drużyny grała jak z kupą w gaciach.
Ramos zasłużył na Oscara a "CUARDARO" powinien walczyć w UFC bo nawet lekkim dotknięciem potrafi powalić rywala który umiera w konwulsjach.
Czuje się jakbym oglądał powtórkę z przed 2 lat...


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:53

a na juch sarri? kogo jeszcze ta ogórkowa liga obchodzi? Ale nas zerżnęli w dupsko bez mydła...buffon też dziś wyglądał jak papier toaletowy...szkoda tylko jego, bo miałby kompletną karierę, ale nie przy tych parodystach...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Dunio333

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2014
Posty: 197
Rejestracja: 15 września 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:53

Czytam czytam i z większością się zgadzam. Co się stało między pierwszą, a drugą połową? Szkoda Buffona, ale co zrobić. Nie wiem co tu komentować, ale jest zdeka źle. Mimo wszystko tak jak w 2006 roku. FORZA Juve!


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 22:53

kapusniaczek pisze:to co zagrali w drugiej połowie to parodia, nauczka przede wszystkim dla maxia. strasznie zawiódł mnie higuain, nic kompletnie nic nie grał. myslałem, ze wreszcie się przełamie w finale, jednak się pomyliłem.
s
A co Higuain miał zrobić? Miał jakąś sytuację? Nikt mu nie wypracował to nic nie zrobił, zaliczył fenomenalną asystę i co jak co ale gol Mandzukica był przedniej urody czego nie można powiedzieć o dwóch farfoclach Realu.

Wygrali zasłużenie. Taka jest piłka, że ktoś musi przegrać. Żal, wielki żal i co tu więcej napisać. Szkoda


FORZA JUVE!!!
Zablokowany