LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 17:33

Wpiszę się i ja w ten miejmy nadzieję historyczny temat :) choć robię to niezmiernie rzadko.
Obejrzałem skrót który dał kolega wyżej i co z niego wynika? Przede wszystkim że pieprzenia Kołtonia to już wtedy nie dało się słuchać...
A na poważnie to musimy zagrać tak jak wtedy. Wszyscy na najwyższym możliwym poziomie nawet powyżej swoich możliwości. Potrzebujemy też kogoś takiego jak Nedved który niesamowicie ciągnął naszych w tamtym spotkaniu. Oby takim kimś był Dybala. Kogoś takiego jak Pitbull. Walczącego o każdą piłkę - tu nie mam wątpliwości Mario się w tej roli sprawdzi. I kogoś takiego jak Trezeguet - strzelić pierwszą bramkę z pół sytuacji gdy piłka spadnie akurat pod nogi choć nie będzie to łatwe - i tu Higuain tym razem nas też nie zawiedzie

Wierzę w naszych :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 17:36

Cały dzień byłem w Świeradowie i jakoś to było. Teraz wróciłem i mnie nosi, nic nie pomaga a finał obejrzę sam tak jak lubię najbardziej. Miałem odpuścić, napić się trochę bo niewiele mi trzeba i wynik obczaiłbym jutro. Ale trudno, niech będzie co ma być, okaże się czy podjąłem dobra decyzję decydując się na oglądanie tego finału. Ale błagam, ech...niech już będzie po meczu !
Litości, ileż można przegrywać te finały ?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 17:37

Higuain, Khedira - w sumie prawo byłego zawodnika Realu Madryt... Bardziej wiadomo na Higuaina liczę że się po raz kolejny spełni...

Najnowsze doniesienia mówią o BBC i Alvesie na prawym ataku - to dobre rozwiązanie i dodatkowo bardzo fair! W stosunku do Naszego Monolitu BBBC.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 17:54

W sezonie 2005/2006 Arsenal rozegrał maksymalną liczbę spotkań w LM i stracił w sumie 4 gole. Dziś możemy pobić ich rekord, jeśli zachowamy czyste konto.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:06

U mnie emocje już się nasilają, w sumie nie wiem nawet co sensownego mógłbym napisać. Wygrajmy to, kolejnej porażki w finale zwyczajnie nie zdzierżę. FORZA JUVE! ;)


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:13

Andrea Agnelli obiecał każdemu piłkarzowi Juve Ferrari za zwycięstwo.

Boże wygrajcie to dla Nas. Po Marzenia !

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS !


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:18

Agrik pisze:
Fawek pisze:
LukaszJuve pisze:jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
dzisiejszy mecz będzie transmitowany też na sport.tvp.pl, oraz gdzieś legalnie na YouTube...
Kolego wielkie wielkie dzięki za info. W życiu nie wpadłbym na tak prosty sposób tylko szukałbym pirackich streamów. Kurde wysłali mnie do pracy podczas meczu, ale telefon naładowany i jazda.
http://www.youtube.com/btsport
http://sport.tvp.pl/

Tylko zadbajcie o komórkowy transfer danych, kilka giga warto mieć, a na LTE powinno śmigać bez większych ścinek. :)

Ja będę oglądał w domu, sam, na Canal+. Cisza, spokój. :prochno:


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:18

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Najnowsze doniesienia mówią o BBC i Alvesie na prawym ataku - to dobre rozwiązanie i dodatkowo bardzo fair! W stosunku do Naszego Monolitu BBBC.
Dokładnie, poza tym warto mieć asa w rękawie w postaci Cuadrado.

Te chwile są piękne gdy oczekuje się tak ważnego mecz, mam nadzieje, że będą trwać również po ostatnim gwizdku sędziego.

Mamy wszystko by wygrać z Realem. Przez cały sezon zarzucano Juventusowi, że gra tylko 15 minut na wysokich obrotach, a później oszczędza siły na kolejne spotkanie - dzisiaj nie trzeba oszczędzać sił, zagramy na maksa!


FORZA JUVE!!!
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:19

Dalej to do mnie nie dociera ze jestesmy w finale, Jak zobacze Buffona podnoszacego puchar to sie porycze Jak dziecko


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:33

Wiara potrafi góry przenosić. A tej żadnemu kibicowi Juventusu dziś nie zabraknie...

1-0! Taktyczny majstersztyk... tak to widzę!
Fino Alla Fine!


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:42

Dla Gigiego niech wygrają ten puchar, tylko o tyle proszę. Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale na TVP Info była 3-minutowa wzmianka o dzisiejszym finale. Nagłówek był taki : "Juwentus Turyn kontra Real Madryt"


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:53

Pochlastam się przez to czekanie.


Obrazek
neotrance

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2005
Posty: 74
Rejestracja: 13 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 18:57

Śledzę tą stronę na dobre i na złe od końca 2004 roku. Kibicuję od półfinału z Realem poprzez serie B i takie mecze jak remisy 2-2 z Catanią. Dziś nie mogę nie wpisać się, mam nadzieję, w tym historycznym wątku.

WIERZĘ całym sercem, że dziś to jest ten dzień! Chłopaki nie dadzą sobie zabrać tego pucharu. Z całym szacunkiem i podziwem dla Realu, jeśli wygraliśmy z Barceloną, to i z nimi możemy.
Uważam, że już w poprzednim sezonie mieliśmy spore szanse na finał i być może wygraną, po meczach jak równy z równym z Bayernem. Max uczy się na błedach i widać to w każdym sezonie. Już teraz muszę zaznaczyć, żę nastąpiła ogromna poprawa jeśli chodzi o kontuzje, jest ich dużo dużo mniej niż w poprzednim sezonie.
Miałem chwile zwątpienia, tak jak większość w ogóle nie wierzyłem w Maxa po odejściu Conte. On pokazał wszystkim jak wiele jest wart.
Uwierzyłem w niego całkowicie po pierwszym meczu z Bayernem w Turynie, po wyrównaniu na 2-2. I chociaż w tym sezonie obawiałem się, że pomysł Maxa na drużynę się nie powiódł, że roszady transferowe wyszły nam na gorzej, ale Max i zespół znowu udowodnili, że nie należy ich skreślać.

Jestem z wami kibice. Wierzmy, wierzmy głęboko wszyscy, że to jest TEN DZIEŃ!!
Wierzmy w Maxa i chłopaków. Oni tego nie odpuszczą i zrobią wszystko by zdobyć ten puchar, mówię wam!! :hellyes: FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS !!!


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 19:02

najbardziej to bym chcial zeby Real pogrążyli Higuain i Paulo Dybala, bo dla mnie ten 2gi to taki nasz Del Piero,a ten 1szy to wiadomo ;)


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 19:05

@neotrance

też pamiętam ten remis 2-2 z Catanią w Wielką Sobotę. Wygrywaliśmy u siebie 2-0 i w 90min straciliśmy 2 gole. Całą Wielkanoc zły humor.

Na szczęście mamy już Agnelliego, Nedveda, Marottę, PAtriaci i już nie musimy znosić takich katorg tylko oczekiwać takiego meczu jak dziś.

Dobra do boju. Przejdzie ta noc do naszej historii !!


Zablokowany