LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 10:28

Ciekawe czy dzisiaj nie będziemy się cieszyć i smucic zarazem. Kto wie jeśli wygramy to Buffon może zakończyć już dziś karierę, oby nie. Jak myślicie?


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 10:39

Od kilku tygodni wszystko co związane z klubem zmierzało do tego wieczoru.
Ustatkowana radość naszych piłkarzy po pucharze czy mistrzostwie, nie tylko my kibice czekamy na ten mecz,dzisiejszy wieczór to wielkie święto dla piłkarzy.
Juve zagra przeciwko świetnej drużynie, ktora posiada ławkę o jakiej powinniśmy marzyć w Turynie.
Moje wyobrażenie o tym meczu sprowadza sie do walki i gry do końca o wszystko i tu niestety pojawia sie aspekt motoryki obawiam sie ze może zabraknąć naszym sił w okolicy 70 minuty ba świeżych zawodników z ławki Realu.
To wszystko to nic. Puchar nie należy sie przed meczem nikomu ani Buffonowi, ani Juve ani Realowi.
Przekomicznie musze wyglądać czekając na mpk i krążąc z nerwów dokoła.

Po prostu to wygrajcie Panowie.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:00

No to powiem Państwu tak... W końcu i mnie dopadło. Trzymałem się w jakimś dziwnym spokoju od rewanżu półfinałowego, byłem jakoś pewny tego finału aż do dziś. Ściska mnie w żołądku na samą myśl o godz 20:45. Jak przed maturą, jak przed egzaminem na prawo jazdy albo obroną magisterki. Żona się ze mnie śmieje, dobrze że poszła na miasto, będzie można w spokoju zająć się jakimś odstresowywaczem :)

Niech już będzie po wszystkim, róbmy szpaler dla Realu i odbierajmy uszatego! :D


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:18

To będzie NIESAMOWITE starcie. Real i Juventus to kluby o największych piłkarskich tradycjach na świecie, najlepsza obecnie defensywa z jednym z najlepszych ataków, starcie BBC z BBC, pojedynek dwóch wielkich kapitanów.

Nie często ma się szczęście oglądać tak wielkie mecze. Dobrze, że jesteśmy tu gdzie jesteśmy, i czas w końcu wygrać tą LM po raz kolejny!

Przygotowałem z tej okazji ciekawą infografikę, polecam! Myślę że pomoże dobrze przygotować się do meczu :) Tu infografika (pamiętajcie żeby kliknąć w obrazek, żeby się powiększył)


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:33

TO jest ten dzień, to jest ta chwila !!! Potrafisz wierzyć? potrafie więc dalej walcze.

Pozytywne nastawienie JUVENTINI !! Wiara zmienia świat. Wiara poruszyła ziemią, przeniosła granice i zaprowadziła człowieka na księżyc.

Każdy musi mocno w głębi serca wierzyć w zwycięstwo, nie rozmyślać co ma Real, a czego my nie mamy, nie myśleć o porażce, jak się będe wtedy czuł tylko na prawdę mocnoo wierzyć w zwycięstwo Juventusu.

Dla tych co chcą trochę złapać siły przed meczem.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:37

Witam wszystkich kibiców Juve ^^
Mam małe pytanko... NIESTETY okazało się że dziś wyjeżdzam za granicę w pogoni za kasą :P i nie mam pojęcia czy w busiku będzie możliwość obejrzenia meczu na jakimś telewizorku, więc tak, jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
Byłbym wdzięczny za konkretne odpowiedzi i pomoc.

FORZA JUVE! Nie możemy pozwolić Realowi obronić tytułu...


Fino alla fine.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 11:49

W głowie mam już tylko jeden obrazek, płaczący Buffon podchodzący do pucharu i dźwigający go przy aplauzie stadionu! It's time!


Fawek

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2017
Posty: 11
Rejestracja: 02 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 12:47

jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
Jest możliwość obejrzenia meczu na telefonie, na NIELEGALNYCH ( :P ) streamach, chociaż słyszałem, że dzisiejszy mecz będzie transmitowany też na sport.tvp.pl, oraz gdzieś legalnie na YouTube...

Życzę wszystkim niezapomnianych emocji, niech wygra lepszy. :)


Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 12:54

Jakby nie patrzeć- jeden z tematów historycznych to trzeba coś napisać.

Powiem szczerze, że w tym roku jest u mnie zupełnie, zupełnie inaczej niż przed finałem z Barceloną. Wtedy chodziłem nakręcony coraz bardziej, myślałem w kółko o tym meczu od awansu w półfinale, emocje rosły i rosły, śnił mi się ten mecz. A teraz? Życie ułożyło się tak jak się ułożyło, mnóstwo spraw na głowie, różne problemy i inne rzeczy sprawiają, że kompletnie nie myślałem o nadchodzącym finale, chociaż zaglądam tu codziennie. Nawet dziś rano nie kojarzyłem, że finał nadszedł, że to dziś... Dopiero gdy zajrzałem do internetu to mnie trafiło jak obuchem w głowę. Finał!!! Dziś!!! Z Realem!!! Oby to był dobry znak, bo na razie jestem dziwnie spokojny.

Niech spełnią się moje marzenia, marzenia Buffona, drużyny i wszystkich tutaj, będzie niezwykle ciężko, ale wierzę, że damy radę.

Forza Juve!


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:03

LukaszJuve pisze:Witam wszystkich kibiców Juve ^^
Mam małe pytanko... NIESTETY okazało się że dziś wyjeżdzam za granicę w pogoni za kasą :P i nie mam pojęcia czy w busiku będzie możliwość obejrzenia meczu na jakimś telewizorku, więc tak, jest jakaś możliwość zobaczenia tego na telefonie?
Byłbym wdzięczny za konkretne odpowiedzi i pomoc.

FORZA JUVE! Nie możemy pozwolić Realowi obronić tytułu...

Jeśli jesteś abonentem nc+ to pobierz na telefon aplikacje CANAL+SPORT ONLINE i będziesz mógł obejrzeć z polskim komentarzem jak w tv.

Jakby to powiedział Dexter - Tonight's the night. And it's going to happen, again and again. It has to happen.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:24

Ciągle mówiłem sobie, że jeszcze kupa czasu do tego finału. Nawet wczoraj powtarzałem - eee, to dopiero jutro, jeszcze tyle czasu... Dzisiaj rano pierwsza myśl - it's time.

Juventusowi kibicuję od sezonu 02/03, więc przeżyłem dotychczas tylko dwa przegrane finały... Jestem jakoś dziwnie spokojny, że do trzech razy sztuka. W 2015 roku miałem zdecydowanie większą srakę przed meczem. Wtedy Barca była w kosmicznej formie, a my mogliśmy co najwyżej pokusić się o dużą niespodziankę. Ale ja mocno wierzyłem, więc sraka była spora. Po golu Moraty na 1-1 byłem przekonany, że to będzie... Ech, nie było.

Dzisiaj to raczej nas widzę w roli minimalnych faworytów. To my rozgrywamy lepszy sezon w Europie, jesteśmy niepokonani i tracimy śmiesznie mało goli. Jestem stosunkowo spokojny. Optymistyczny.

Co tu robić? Obejrzę sobie trening. Zawsze to godzinę bliżej meczu. :D


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:40

Przypominam skład z pamiętnego, przegranego finału LM w 2003
i jednocześnie pytam wtedy byliśmy mocniejszym zespołem czy dzisiaj jesteśmy :hellyes:
Juventus (trener Marcello Lippi):
Gianluigi Buffon - Lilian Thuram, Ciro Ferrara, Igor Tudor (Alessandro Birindelli 40'), Paolo Montero - Alessio Tacchinardi, Edgar Davids (Marcelo Zalayeta 65'), Mauro Camoranesi (Antonio Conte 46'), Gianluca Zambrotta - Alessandro Del Piero (kap.) - David Trezeguet


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:48

To już dziś jeszcze tylko kilka godzin, a ja się stresuje, jakbym sam miał wyjść i grać. Niesamowite emocje, co będzie o 20:45?! chyba zejdę do tego czasu. Trzeba zastosować sprawdzoną metodę Pijanego Mistrza Cabriniego_idola i się znieczulić mocnym samogonem.

Jutro, kiedy wejdę na forum chcę zobaczyć tutaj radosnego Pumexa, pijanego Cabriniego, brak narzekań jackopa sekundę po meczu, bukola jarającego się geniuszem taktycznym Allegriego, CavAllano piszącego esej o tym jak świetnym zespołem jest Juve, żywego alessandro1977 (oglądaj mecz! przekaż chłopakom pozytywną energie!), Dragona z nowym avatarem i listą statystyk, ForzaItanimulli3vujcm w manii i wszystkich innych szczęśliwych po zwycięstwie Juventusu. ;)

FINO ALLA FINE FORZA JUVE! :juve:

PS. Gigi zostanie bohaterem dzisiejszego meczu!


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 13:51

Kurde, ide szybko pokosic z piweczkiem, pozniej wloska kolacja i wloska robota :) Andiamo!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2017, 14:08

To już dziś. Z niecierpliwością czekam na ten mecz i mam stresa jakbym sam miał zagrać w tym finale... Wierzę, że wygramy, że Max wyciągnął wnioski z przegranego finału z Barceloną i tym razem puchar będzie nasz.
Real jest bardzo dobrym zespołem, ma doświadczenie w finałach, ale mam nadzieję, że będziemy potrafili ich pokonać.
Zobaczenie Buffona unoszącego ten puchar byłoby najpiękniejszym momentem w moim 20-letnim kibicowaniu Juve a potrójna korona spełnieniem marzeń :)


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Zablokowany