LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 15:42

Ja tak powiem szczerze.

Kibicuje Juve od 1996 roku - od wygranej z Ajaxem.

To był 1 i ostatni finał jaki wygrał Juve za 'moich' czasów.
Zakochałem się wtedy w koszulkach z Gwiazdkami na rękawkach i zostało mi to do dziś.

Przeżyłem 3:1 z Borussia, 1:0 z Realem, Karne z Milanem, Porażkę z Barceloną...
nie przeżyje kolejnego przegranego finału.

Po prostu nie wiem jak to zniosę. Strasznie jestem rozkojarzony przez ten finał i ściska mnie w żołądku.

W finale z Barcą w ogóle nie robiła mi porażka bo była wkalkulowana - po prostu nie wierzyłem + postawiłem sporo na Barce więc jakoś się pocieszyłem.
Jestem świadomy siły Juve, tego że Barce odprawiliśmy jak leszczy i że w nasz mur biły najlepsze ofensywy świata bez skutku, ale.. tak w środku czuje znowu smutną sobotę i kolejne rozgorycznie. :<


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 16:02

Adrian chyba spora część z nas rozpoczęła kibicowanie właśnie od tego pamiętnego meczu z Ajaxem;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 16:11

Śmialiśmy się z polskich fanów Realu, że pewni siebie będą oglądać mecz w koszulkach z 12, a tu się okazuje, że sam klub też taką wypuści. :shock:

http://www.tuttojuve.com/altre-notizie/ ... ima-373609

Czy to jest normalne?


Wolf05

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 16:46

Jest i nie ma co szukać sensacji. To nie jest koszulka "la 12", bo tego typu koszulki są wypuszczane dopiero po ewentualnym zwycięstwie. To jest koszulka "a por la 12" i analogiczne były wypuszczane przed decimą i undecimą.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 17:04

Ja rozumiem co tam jest napisane, chodzi o sam pomysł wypuszczenia takich koszulek. Ktoś by to nosił w przypadku ewentualnego przegranego finału?


dmn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 maja 2017
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2017

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 18:27

Nie wiem, czy ktoś to już podawał, ale wg tego, co udało mi się sprawdzić, to Juventus ma szansę wyrównać rekord Milanu i zostać drużyną z najstarszą jedenastką, która zdobyła LM/PE. Ten rekord to 30,6 lat (średnia wieku podstawowej jedenastki w finale). Jeśli Allegri wystawi taki skład Buffon - Barzagli, Chiellini, Bonucci, Alex Sandro - Khedira, Pjanic, Alves, Mandzukic - Dybala, Higuain to średnia wieku w dniu finału wyniesie również 30,6 lat. Zaznaczam, że sprawdziłem to sam, więc mogę się mylić, ale wydaje mi się, że tak to właśnie wygląda. Oczywiście jest to tylko ciekawostka, dodatek.


Titelitury

Madridista
Madridista
Rejestracja: 01 czerwca 2017
Posty: 2
Rejestracja: 01 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 18:27

@CavAllano

Chyba nie do końca rozumiesz. To ma być koszulka "wspierająca" drużynę w dzień finału, ewentualnie przed finałem. Mało kogo obchodzi czy ktoś ją założy po (ewentualnie) przegranym sobotnim meczu. To jest marketing.


gopat11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 sierpnia 2010
Posty: 9
Rejestracja: 05 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 18:40

Wiecie może w jakich pubach mają się spotkać kibice Juventusu w Cardiff (szukałem w Internecie, ale znalazłem tylko listę lokali pokazujacych mecz, a zależało by mi oglądać mecz w towarzystwie juventini). Może na jakichś włoskich forach daloby sie to sprawdzić, tylko że nie znam wystarczająco dobrze języka.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 18:53

to co robi Juventus na FB to jest poezja :D


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 19:26

Nic nowego nie powiem, wszystko w nogach i głowach naszych piłkarzy i trenera! Niech los, niebiosa, szczęście itd będzie z nami. Musimy to wygrać i wygramy. Jedziemy po puchar i innej opcji nie ma :! Nie da się znów tego nie wygrać. Mamy mur w obronie, doświadczenie w pomocy i mega atak.
Chce ten puchar w niedziele widzieć w Turynie!!! #itstime!!!!!! :juve: Nerwy zaczynają sięgać zenitu. :pray:
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
samson89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2015
Posty: 112
Rejestracja: 19 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 19:58

Moje myśli kręcą się już wokół LM. Dzisiaj już wziąłem wolne w pracy, ponieważ nie mogłem się skupić na obowiązkach zawodowych :prochno:

Nakręcam się mocno słuchając tego soundtracka Wolves - My Time :whistle: :juve: :juve: :juve:
A te filmiki z #ItsTime są konkretne i nie mam wątpliwości, że JUVENTUS jest świadomy swoich umiejętności. Ta pewność :ok:

Nie ma możliwości i w niedzielę zobaczę Uszatka w Turynie :C

Życzę sobie i Wam wytrwałości i cierpliwości :lol:

I spokojnie Panie i Panowie bo to ten czas - #ItsTime :cooler: :cooler: :cooler: :koszulka: :koszulka: :koszulka: :juve: :juve: :juve: :hellyes:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 20:11

Osobiscie ogladalem kilku wygranych Europejskich finalow od 1984 ale az 4 ostatnich zakonczyle sie porazka.
Nie bede w stanie wytrzymac napiecie kolejnego finalu i szkoda zdrowia.
Postanowilem po raz pierwsze od bardzo dawno odpuszcic tak waznego spotkanie starej damie.
Mam nadzeje ze bede mogl spokojnie obejrzyc powtorka majac swiadomosc ze udalo sie :hellyes:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 20:22

U mnie z kolei jest tak, że presje przerzuciłem na pracę i póki co jest znośnie...
Co nie oznacza, że nie czuje tej nawałnicy z tyłu głowy. Soboty to ja sobie nie wyobrażam.. Biorę kolejną robotę na wyjeździe i potem niech się dzieje. Wszystkie znaki na niebie mówią że to ten czas!
Ale jak się nie uda to i tak będę oklaskiwał chłopaków ale kuźwa nie możemy być drużyną z najwiekszą ilością porazek w finale :angry:
Cierpliwości i wiary w Nasze umiejetności.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 20:23

Dokładnie tak jak mówi Wolf05 te koszulki mają wspierać zawodników. Zwrot, który jest tam użyty po hiszpańsku niczym nie różni się od naszego #ItsTime


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 20:27

juvemaroko pisze:Osobiscie ogladalem kilku wygranych Europejskich finalow od 1984 ale az 4 ostatnich zakonczyle sie porazka.
Nie bede w stanie wytrzymac napiecie kolejnego finalu i szkoda zdrowia.
Postanowilem po raz pierwsze od bardzo dawno odpuszcic tak waznego spotkanie starej damie.
Mam nadzeje ze bede mogl spokojnie obejrzyc powtorka majac swiadomosc ze udalo sie :hellyes:
Mam podobnie, tyle że ja mecz będę oglądał. Wśród bliskich kumpli, kibiców zarówno Juve, Realu Manchesteru United czy Milanu. I wiem doskonale że będą się śmiać ze mnie cały mecz bo będę siedział jak na szpilkach i z nerwów chyba cały osiwieję. Ale tak bardzo chcę tego pucharu że całą tą moją moc wyślę do chłopaków do Cardiff :D

Myślę że kto pierwszy straci bramkę to przegra. Real dostanie brameczkę w 25 minucie, później będą nawałnice ich ataków i pójdzie kontra i dostaną gonga na 2-0 :D Tak bym to widział
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2017, 21:12 przez prezes3c, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany