LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:24

Nie wiem jak reszta ale ja jakoś bezstresowo jak na razie podchodzę do meczu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:25

Biały Wilk pisze:
CavAllano pisze:Real jest w finale, ale go tam być nie powinno. Decyzje w spotkaniu Bayernu to nie było takie "byle co" - jak ktoś wspomina o kartkach to zapomina o ewidentnym czerwie dla Casemiro, bramki Królewskich padały z ewidentnych spalonych (jeśli dobrze pamiętam przede wszystkim ta, która doprowadziła do dogrywki), a na tym etapie Bawarczycy mieli awans. Juventus w pełni zasłużenie pokonał każdego z rywali. Tu nie ma z czym polemizować. Fakty są faktami. Juventus idzie po swoje jak Bayern kilka lat temu i Barcelona w Berlinie.
Mylisz się i to bardzo. Bramka, która doprowadziła do remisu nie była ze spalonego, za to druga bramka dla Bayernu już tak. ;) Poza tym błędów było mnóstwo z obu stron. Czerwo dla Casemiro? Jak najbardziej, ale Vidal już powinien wylecieć w pierwszych minutach, a jak jeszcze tu odpuścił, to na początku drugiej połowy powinien wylecieć drugi raz.
Ale co starasz się teraz przeforsować? Przecież obrona tezy, że Real awansował zasłużenie byłaby absurdalna. Realu nie powinno być w późniejszej fazie turnieju, sędzia wypaczył wynik meczu. Tylko środowisko Twojego klubu uważa, że było inaczej. I nie, statystyki strzałów czy okazji bramkowych nie mają tu nic do gadania.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:32

Czy to ważne TERAZ, czy Real jest zasłużenie w finale czy nie ? Nie jest. Juventus ma wyjść na mecz jak w każdym innym meczu LM na wiosnę, wyjść z determinacją, z odpowiednim przygotowaniem taktycznym i po prostu wygrać. Cieszmy się tym, że po drodze do finału nie zostawiliśmy żadnych złudzeń przeciwnikom, wygrywając zdecydowanie i bez kontrowersji jakie niestety w meczach Realu pojawiały się. W tym roku jest finał nie jest ważny, tylko WYGRANIE go. Ogarnięci kibice Realu wiedzą, że to będzie cholernie ciężki mecz . A my wiemy, że jesteśmy na tyle mocni w tym sezonie, że pokonanie Realu jest możliwe i to nie po szczęśliwym meczu tylko po prostu dlatego, że jesteśmy w tym roku lepszą drużyną od nich.. Stres oczywiście jest duży, ale co się dziwić jest to finał z bardzo mocną ekipą. Ale wiara w TEN Juventus jest ogromna, a nas piłkarze udowodniają nam, że w najważniejszych momentach sezonu i w najważniejszych meczach wskakują na poziom nieosiągalny przez inne drużyny europejskie w tym sezonie.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:34 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:33

CavAllano pisze:Mylisz się i to bardzo. Bramka, która doprowadziła do remisu nie była ze spalonego, za to druga bramka dla Bayernu już tak. ;) Poza tym błędów było mnóstwo z obu stron. Czerwo dla Casemiro? Jak najbardziej, ale Vidal już powinien wylecieć w pierwszych minutach, a jak jeszcze tu odpuścił, to na początku drugiej połowy powinien wylecieć drugi raz.
Ale co starasz się teraz przeforsować? Przecież obrona tezy, że Real awansował zasłużenie byłaby absurdalna. Realu nie powinno być w późniejszej fazie turnieju, sędzia wypaczył wynik meczu. Tylko środowisko Twojego klubu uważa, że było inaczej. I nie, statystyki strzałów czy okazji bramkowych nie mają tu nic do gadania.[/quote]

Nie tylko środowisko Realu tak uważa. Znam kibiców wielu drużyn, którzy pisali, że sędzia żenujący i to nie ulega wątpliwością bo był tragiczny, ale mylił się w obie strony.

Kluczowe sytuacje:
5. minuta. Brak czerwonej kartki dla Vidala za faul na Isco – nieprawidłowa decyzja.
27. minuta. Brak rzutu karnego po faulu Xabiego na Ramosie – nieprawidłowa decyzja.
47. minuta. Brak żółtej karki dla Vidala za faul na Casemiro – nieprawidłowa decyzja.
51. minuta. Rzut karny po faulu Casemiro na Robbenie – prawidłowa decyzja.
77. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 1:2 – nieprawidłowa decyzja.
79. minuta. Brak czerwonej karki dla Casemiro za faul na Robbenie – nieprawidłowa decyzja.
83. minuta. Czerwona kartka dla Vidala za faul na Asensio – prawidłowa decyzja.
97. minuta. Brak karnego na Casemiro – prawidłowa decyzja.
104. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 2:2 – nieprawidłowa decyzja.
110. minuta. Nieodgwizdanie spalonego przy golu na 3:2 – nieprawidłowa decyzja.

Cabrini_idol, tak jak piszesz. Kibice którzy ogarniają, a nie zaślepione gimboje obawiają się meczu z Wami jak żadnego innego w tym sezonie. Bezapelacyjnie do finału trafiły dwa najmocniejsze zespoły i wygra ten który okaże się tym numerem jeden w tym sezonie.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:37 przez Biały Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:36

Bramka, która doprowadziła do remisu nie była ze spalonego,
Gol Ronaldo na 2-2 nie byl ze spalonego? :rotfl:

EDIT: Czerwo dla Vidala prawidlowe? :prochno:

Bramka dla Bayerny po swojaku Ramosa byla prawidlowa. :ahsisi:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:39 przez ozob, łącznie zmieniany 1 raz.


La fidanzata d'Italia
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:39

Wybacz, tu akurat mój błąd, pomyliłem bramki. Przyznaję się bez bicia. ;) Nie zmienia to jednak faktu, że mecz nie był ani trochę wypaczony, tylko najzwyczajniej sędzia ssał i mylił się w obie strony. Swojak nie był prawidłowy, bo Lewy był na spalonym.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:40 przez Biały Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.


Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:39

@poprostu

dwa lata temu to sie trzeslem tydzien przed finalem... A teraz tu luz jak nie wiem xD jestem spokojny jak widze nasza gre w tym sezonie.. Wyniki w Europie mowia same za siebie ... 3 gole stracone przy 17 realu to nie przypadek.. Obrona ich i bramkarz nie robi na mnie wrazenia , a atak? Powstrzymalismy MSN to powstrzymamy i atak realu tyle... To nasz sezon czuje to! Kto wygral dublet do tej pory w najmocniejszych ligach? Juventus tylko! A bedzie tryplet wierze w to! Jestesmy najmocniejsza druzyna na swiecie w tym momencie co do tego nie mam watpliwosci. Dawać 3 czerwca ! FJ ! Its Time!


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:41

Kolega z Madrytu sam sobie przeczy, najpierw powiedział, że bramka na remis nie była ze spalonego, a w następnym poście, że jednak była.
Zresztą nie ma o czym gadać, tam był metrowy spalony.
Poza tym pisanie, że wyrzucenie Vidala z boiska za czysty odbiór piłki to była prawidłowa decyzja zakrawa na herezję.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:43

Tak, pomyliłem bramki i przyznaję się do błędu. ;) Ta remisowa Realu była na spalonym i na 3:2 była również. ;) Tak czy siak nie powinno być ani 2:2, ani 1:2 dla Bayernu.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:43 przez Biały Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:43

Biały Wilk pisze:Wybacz, tu akurat mój błąd, pomyliłem bramki. Przyznaję się bez bicia. ;) Nie zmienia to jednak faktu, że mecz nie był ani trochę wypaczony, tylko najzwyczajniej sędzia ssał i mylił się w obie strony. Swojak nie był prawidłowy, bo Lewy był na spalonym.
Jesteś ogarniętym kibicem. Ale jeśli twierdzisz, że 2 gole strzelone po ewidentnych spalonych w tak ważnym meczu nie wypaczyły wyniku to :facepalm:

Jeśli tfu tfu Real strzeliłby takie dwa gole w finale przeciwko Juve to chyba ... a zresztą :prochno:


Obrazek
Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:44

Cabrini_idol, ja nie mówię, że nie. Sam mam niesmak po tych dwóch bramkach, z tym, że obie były w dogrywce, której nie powinno być.


KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:45

CavAllano pisze:
Biały Wilk pisze:
CavAllano pisze:Real jest w finale, ale go tam być nie powinno. Decyzje w spotkaniu Bayernu to nie było takie "byle co" - jak ktoś wspomina o kartkach to zapomina o ewidentnym czerwie dla Casemiro, bramki Królewskich padały z ewidentnych spalonych (jeśli dobrze pamiętam przede wszystkim ta, która doprowadziła do dogrywki), a na tym etapie Bawarczycy mieli awans. Juventus w pełni zasłużenie pokonał każdego z rywali. Tu nie ma z czym polemizować. Fakty są faktami. Juventus idzie po swoje jak Bayern kilka lat temu i Barcelona w Berlinie.
Mylisz się i to bardzo. Bramka, która doprowadziła do remisu nie była ze spalonego, za to druga bramka dla Bayernu już tak. ;) Poza tym błędów było mnóstwo z obu stron. Czerwo dla Casemiro? Jak najbardziej, ale Vidal już powinien wylecieć w pierwszych minutach, a jak jeszcze tu odpuścił, to na początku drugiej połowy powinien wylecieć drugi raz.
Ale co starasz się teraz przeforsować? Przecież obrona tezy, że Real awansował zasłużenie byłaby absurdalna. Realu nie powinno być w późniejszej fazie turnieju, sędzia wypaczył wynik meczu. Tylko środowisko Twojego klubu uważa, że było inaczej. I nie, statystyki strzałów czy okazji bramkowych nie mają tu nic do gadania.
Nie było spalonego dopóki lewandowski nie dotknałby piłki. A że go ubiegł Ramos to gol dla Bayernu prawidłowy. Ile to razy była sytuacja w meczach gdzie piłka szła do piłkarza co był na spalonym, ale ten robił unik (nie uczestniczył w akcji) i sędzia nie przerywał, bo ktoś inny kto nie był na pozycji spalonej dochodził do piłki.


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:49

Dobra odpuszczam, serio. Wielu ekspertów z różnych krajów stwierdziło, że tej bramki również nie powinno być, ale niech Wam będzie. Real niesłusznie dostał się do finału, więc jest szansa, że Juventus wymierzy sprawiedliwość. :prochno:

Ja się cieszę tym finałem, bo uważam, że trafiły tam dwie najlepsze drużyny w Europie i nawet jak wygra Juve to nie będę miał bólu dupy, bo puchar podniesie najlepszy bramkarz w historii piłki nożnej.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:51

Biały Wilk pisze:Dobra odpuszczam, serio. Wielu ekspertów z różnych krajów stwierdziło, że tej bramki również nie powinno być, ale niech Wam będzie. Real niesłusznie dostał się do finału, więc jest szansa, że Juventus wymierzy sprawiedliwość. :prochno:

Ja się cieszę tym finałem, bo uważam, że trafiły tam dwie najlepsze drużyny w Europie i nawet jak wygra Juve to nie będę miał bólu dupy, bo puchar podniesie najlepszy bramkarz w historii piłki nożnej.
Nikt Cie nie atakuje, atakują tylko twoje tezy, bo po prostu Real po kontrowersjach awansował do 1/2. Tak się zdarza. Nikt kumaty nie myśli o wymierzeniu sprawiedliwości. My kibice Juve a w szczególności Ci z długim stażem, marzą wreszcie o wygraniu LM a nie o wymierzaniu sprawiedliwości. Nikt z nas (no może większość :prochno: ) po ewentualnej wygranej nie będzie cisnął z was beki, czy trollował tylko ŚWIĘTOWAŁ. W moim przypadku może być ciężko z poniedziałkiem i pracą :prochno:
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 12:53 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 12:52

KieLoN pisze: Nie było spalonego dopóki lewandowski nie dotknałby piłki. A że go ubiegł Ramos to gol dla Bayernu prawidłowy.
No nie do końca, Lewy absorbował uwagę Ramosa, a ten w wyniku walki o piłkę (z Lewym na spalonym) popełnił błąd. Jak dla mnie spalony tam był.


Obrazek
Zablokowany