LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2017, 16:05

@Poulinho dobrze prawisz, taki urok kibicowania klasowym drużynom.


Ja mam wielu znajomych kibiców Realu i każdy podchodzi do tego ostrożnie. Wiadomo, każdy wierzy w zwycięstwo swojej drużyny, ale szacunek do rywala trzeba mieć zawsze. Ci, którzy są zbyt pewni swego to po prostu młodsza część kibiców, która po ew. sukcesie do nas też trafi, a za sprawą Dybali już trafia. Ma coś ten piłkarz w sobie, że młodzi lubią się z nim utożsamiać.


Nie zdziwi mnie remis i dogrywka. Pierwsza połowa będzie bardzo spokojna z obu stron. Nikt nie będzie podejmować dużego ryzyka.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 maja 2017, 18:52

Odnośnie optymizmu to, nie liczac tych koszulek, spotykam sie raczej z ostrożnością fanów Realu. Nawet w komentarzach widać, że niczego nie są pewni.
Kibice Barcy byli bardziej pewni siebie przed rewanzem z nami od fanów Realu przed finalem ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2017, 20:45

Qualcosa in difesa lasciano, bisogna essere bravi a infilarsi, a giocare a martellarli, se facciamo bene quella situazione offensiva lì, credo che abbiamo molte possibilità di portare a casa la Coppa

Słowa Allegriego po meczu z Bologną. Max poruszył kwestię Realu - powiedział otwarcie, że Real popełnia z tyłu błędy i jeśli będziemy w stanie je wykorzystać będziemy mieć spore szanse na puchar.
Niby nic nowego, ale każdy widzi, że tyły Realu nie są ich mocną stroną.


Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 27 maja 2017, 20:45

@Koki

strzelimy tradycyjnie w pierwszym kwadransie .

Dzis przeczytalem na real.pl ze monaco i barca powinna wiecej nam strzelic , a roma wturlala 3 i nasza obrona nie jest tak dobra.. Chcialbym ich zapytac jak barca mogla wiecej jak strzelila okragle zero hehe a roma to wiadomo mecz na 30% ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2017, 20:54

Forza pisze:Dzis przeczytalem na real.pl ze monaco i barca powinna wiecej nam strzelic , a roma wturlala 3 i nasza obrona nie jest tak dobra.. Chcialbym ich zapytac jak barca mogla wiecej jak strzelila okragle zero hehe a roma to wiadomo mecz na 30% ;)
Ja bym zapytał - co z tą Barcą? :ahsisi: Niby taka słaba, a bezpośrednio po meczu z nami, mając jeden dzień mniej na odpoczynek, ograła ich na SB.
Nie ma co sobie tym głowy zawracać.


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 01:27

CavAllano, proponuję sobie przypomnieć w jakich okolicznościach padła ta bramka i jak wyglądał cały mecz. To też nie było tak, że Barcelona była wyraźnie lepsza od Realu i ten został sprany. Real ostatecznie przegrał przez dekoncentrację i chęć zabicia meczu. Kontra po której padła zwycięska bramka Barcelony była zaraz po bardzo groźnej akcji Realu. Ale zgodzę się że nie ma co się przejmować szczekaczami, którzy zaznaczam są po obu stronach. ;)
alessandro1977 pisze:W sumie, patrząc na to w jaki sposób doszli do tego finału czyli w głównej mierze dzięki sędziom to sę pewni zwycięstwa. Zawsze jak nie będą dawali rady to sędzia pomoże. Krysia będzie strzelała bramki ze spalonych, karniaka jakiegoś dostaną...
Może Perez już posmarował ?
Chciałbym dlatego abyśmy tych zarozumialców sprali po papie.

Ostatnio na forum Realu spotkałem się z tezą, że mieliśmy łatwą drogę do finału bo z kim my takim graliśmy ? :facepalm:
Pierwszego trudnego przeciwnika dopiero w finale będziemy mieli.
Nie wierzę, po prostu nie wierzę, że Ty masz tyle lat na ile wskazuje Twój nick. :facepalm:


Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 08:48

@bialy wilk

jak mozna pisac , ze Juventus wygral z najslabsza Barca od lat jak dostali 3:0 (jestem ciekaw kiedy wczesniej barca w dwumeczu nie zdobyla nawet gola) a przyjezdza na bernabeu i 3 wciska ... Z ta najslabsza barca my mamy bilans 3:0 a wy 3:4 nie pozdrawiam... Idac dalej my tez mamy prawo sie smiac z waszych , ze Legia wam strzelila 4 gole ... Jeszcze sie pokory nie nauczyliscie po losowaniu polfinalow 2015 kiedy juz mysleliscie jaki rywal w finale bedzie? Badzcie pewni , oby Real tez tak pewny byl xD


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 09:28

Biały Wilk pisze:CavAllano, proponuję sobie przypomnieć w jakich okolicznościach padła ta bramka i jak wyglądał cały mecz. To też nie było tak, że Barcelona była wyraźnie lepsza od Realu i ten został sprany. Real ostatecznie przegrał przez dekoncentrację i chęć zabicia meczu. Kontra po której padła zwycięska bramka Barcelony była zaraz po bardzo groźnej akcji Realu. Ale zgodzę się że nie ma co się przejmować szczekaczami, którzy zaznaczam są po obu stronach. ;)
Ja przecież właśnie to miałem na myśli. Barcelona nie tyle, że sprała Real, ale jednak wygrała i kontrowersji tam nie widziałem. Chodzi jedynie o to, że tak już większość w środowisku Realu deprecjonowało tę obecną Barcelonę, a dziwnym trafem ta waliła mnóstwo bramek przed nami i po nas. To nie był przypadek, że nie mogli strzelić nam ani jednej bramki. Owszem, swoje okazje mieli, ale takie w meczach są zawsze i nie da się tego uniknąć. Real pierwszy mecz z Atletico wygrał pewnie, ale ekipa Simeone miała jedną setkę, a dobre sytuacje też były. Wczoraj Sturaro powiedział, że dadzą się pokroić za ten tytuł. Patrząc na reakcje po zdobyciu Coppy i Scudetto nie mam wątpliwości, że wyjdziemy na nich z większym głodem odniesienia sukcesu. I niech nikt nie pieprzy, że fakt zdobycia przez nich 2 tytułów w 4 lata nie ma znaczenia, bo idą bo nr 12... Obsesja po naszej stronie.

W 2015 nas lekceważyli, wówczas faworytem nie byliśmy. Dzisiaj jesteśmy zespołem, który póki co rozgrywa najlepszy sezon w Europie ze wszystkich i Real tym bardziej się powinien obawiać, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak nam leży w ostatnich latach.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2017, 09:35 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 09:34

To jest właśnie umniejszanie Juventusowi przez sympatyka wielkiego Realu, który w finale znalazł się dzięki pomocy. Real jest w finale bo jest najlepszy, Juve jest w finale bo miało słabych przeciwników. Jak z takim rozmawiać ? Później pumex dziwi się, że startuję do takiego z pianą na pysku.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 09:40

Real jest w finale, ale go tam być nie powinno. Decyzje w spotkaniu Bayernu to nie było takie "byle co" - jak ktoś wspomina o kartkach to zapomina o ewidentnym czerwie dla Casemiro, bramki Królewskich padały z ewidentnych spalonych (jeśli dobrze pamiętam przede wszystkim ta, która doprowadziła do dogrywki), a na tym etapie Bawarczycy mieli awans. Juventus w pełni zasłużenie pokonał każdego z rywali. Tu nie ma z czym polemizować. Fakty są faktami. Juventus idzie po swoje jak Bayern kilka lat temu i Barcelona w Berlinie.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 09:57

Wyjść na boisko, zniszczyć ich i zamknąć im japy co najmniej na rok. Przestaną przychodzić tutaj napinacze, którzy niczym nie różnią się od interowców. Na początku kilka tekstów wyważonych a potem próby odwracania kota ogonem. :hellyes:


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 10:17

To w jaki sposób Real dostał się do tego finału nie ma najmniejszego znaczenia. W poprzednich latach Królewscy też się często okrutnie męczyli albo przechodzili ze względu na komicznie słabą drabinkę, ale w obu finałach z Atletico byli lepszą ekipą.
Nie mniej jednak mam nadzieję, że Realowi nie uda się obronić LM, za długo czekamy na triumf w tych rozgrywkach. Martwi mnie trochę forma strzelecka Igły, w meczu z Bolonią znowu skasztanił kilka dogodnych sytuacji i jedną setkę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 10:24

Igła pogrąży Real i mam nadzieję, że będzie celebrował bramkę.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 10:35

panlider pisze:Martwi mnie trochę forma strzelecka Igły, w meczu z Bolonią znowu skasztanił kilka dogodnych sytuacji i jedną setkę.
Przed Monaco nikt się nie spodziewał, że to Higuain będzie katem rywala. A znakomicie zachował się w obu sytuacjach. Koncentracja w LM jest na kompletnie innym poziomie i szczerze życzę sobie, by to właśnie on pogrążył były klub. Zasługuje na to po tym jak go tam potraktowali.


Biały Wilk

Madridista
Madridista
Rejestracja: 05 maja 2017
Posty: 58
Rejestracja: 05 maja 2017

Nieprzeczytany post 28 maja 2017, 11:57

Forza pisze:jak mozna pisac , ze Juventus wygral z najslabsza Barca od lat jak dostali 3:0 (jestem ciekaw kiedy wczesniej barca w dwumeczu nie zdobyla nawet gola) a przyjezdza na bernabeu i 3 wciska ... Z ta najslabsza barca my mamy bilans 3:0 a wy 3:4 nie pozdrawiam... Idac dalej my tez mamy prawo sie smiac z waszych , ze Legia wam strzelila 4 gole ... Jeszcze sie pokory nie nauczyliscie po losowaniu polfinalow 2015 kiedy juz mysleliscie jaki rywal w finale bedzie? Badzcie pewni , oby Real tez tak pewny byl xD
Przeczytałeś mojego całego posta? Jeśli nie to wkleję Ci co napisałem pod koniec, jak odnosiłem się do CavAllano, "zgodzę się że nie ma co się przejmować szczekaczami, którzy zaznaczam są po obu stronach.". Większość kibiców Realu odnosi się z szacunkiem do Juve i go nie lekceważy, a ci którzy to robią to w większości gimbojada, ale żeby nie było to po Waszej stronie również tacy są i widziałem nawet komentarze, że przejedziecie się po nas jak po jakiejś Pescarze czy innemu Crotone. ;)
CavAllano pisze:Ja przecież właśnie to miałem na myśli. Barcelona nie tyle, że sprała Real, ale jednak wygrała i kontrowersji tam nie widziałem. Chodzi jedynie o to, że tak już większość w środowisku Realu deprecjonowało tę obecną Barcelonę, a dziwnym trafem ta waliła mnóstwo bramek przed nami i po nas. To nie był przypadek, że nie mogli strzelić nam ani jednej bramki. Owszem, swoje okazje mieli, ale takie w meczach są zawsze i nie da się tego uniknąć. Real pierwszy mecz z Atletico wygrał pewnie, ale ekipa Simeone miała jedną setkę, a dobre sytuacje też były. Wczoraj Sturaro powiedział, że dadzą się pokroić za ten tytuł. Patrząc na reakcje po zdobyciu Coppy i Scudetto nie mam wątpliwości, że wyjdziemy na nich z większym głodem odniesienia sukcesu. I niech nikt nie pieprzy, że fakt zdobycia przez nich 2 tytułów w 4 lata nie ma znaczenia, bo idą bo nr 12... Obsesja po naszej stronie.

W 2015 nas lekceważyli, wówczas faworytem nie byliśmy. Dzisiaj jesteśmy zespołem, który póki co rozgrywa najlepszy sezon w Europie ze wszystkich i Real tym bardziej się powinien obawiać, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak nam leży w ostatnich latach.


Z tym deprecjonowaniem Barcelony w środowisku Realu było podobnie jak z tym co napisałem wyżej. Wśród ogarniętych kibiców wcale tak nie było. Zresztą bez jaj... "najsłabsza Barcelona w historii", a Real wygrywa z nimi mistrza tylko trzema punktami? ;)
alessandro1977 pisze:To jest właśnie umniejszanie Juventusowi przez sympatyka wielkiego Realu, który w finale znalazł się dzięki pomocy. Real jest w finale bo jest najlepszy, Juve jest w finale bo miało słabych przeciwników. Jak z takim rozmawiać ? Później pumex dziwi się, że startuję do takiego z pianą na pysku.
Gościu zrób sobie wolne od forum. Odsapnij i wróć po finale, bo to co wypisujesz to jest kompromitacja. W dodatku to samo. Ciągle zły Real, pomoc sędziów itd. Masz straszne bóldupstwo i to jest niezaprzeczalne. Dwumecz Realu z Bayernem polecam obejrzeć jeszcze raz i to dokładnie. ;) Co do umniejszania to serio? Ty masz czelność pisać o umniejszaniu jednej drużynie przez kibiców innej? Takich szczekaczy jak mówiłem jest pełno, większość z nich to gimnazjaliści, ale po Twoim przykładzie widać, że nawet i po 40 tacy się znajdują.
CavAllano pisze:Real jest w finale, ale go tam być nie powinno. Decyzje w spotkaniu Bayernu to nie było takie "byle co" - jak ktoś wspomina o kartkach to zapomina o ewidentnym czerwie dla Casemiro, bramki Królewskich padały z ewidentnych spalonych (jeśli dobrze pamiętam przede wszystkim ta, która doprowadziła do dogrywki), a na tym etapie Bawarczycy mieli awans. Juventus w pełni zasłużenie pokonał każdego z rywali. Tu nie ma z czym polemizować. Fakty są faktami. Juventus idzie po swoje jak Bayern kilka lat temu i Barcelona w Berlinie.
Mylisz się i to bardzo. Bramka, która doprowadziła do remisu nie była ze spalonego, za to druga bramka dla Bayernu już tak. ;) Poza tym błędów było mnóstwo z obu stron. Czerwo dla Casemiro? Jak najbardziej, ale Vidal już powinien wylecieć w pierwszych minutach, a jak jeszcze tu odpuścił, to na początku drugiej połowy powinien wylecieć drugi raz.
alessandro1977 pisze:Wyjść na boisko, zniszczyć ich i zamknąć im japy co najmniej na rok. Przestaną przychodzić tutaj napinacze, którzy niczym nie różnią się od interowców. Na początku kilka tekstów wyważonych a potem próby odwracania kota ogonem. :hellyes:
Napinacze internetowi? Poważnie? Z naszej dwójki jedynym napinaczem to jesteś Ty, co zauważyli nawet Twoi koledzy z forum. Reszta potrafi ze mną dyskutować normalnie.


Zablokowany