LM 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 1-4 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 15:04

Moim zdaniem Juventus jest faworytem tego meczu. Styl Realu pasuje naszej drużynie, nastawimy się na punktowanie braków Realu, podobnie jak w meczach z Barceloną i Monaco.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 15:07

Bukol87 pisze:I za to również uwielbiam ten klub. Szybko weryfikuje kto jest kibicowskim lepszym, a kto gorszym sortem.
:facepalm2:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 15:23

Antichrist pisze:Jeżeli o mnie chodzi to podobnie jak część osób na forum - uważam, że mamy większe szanse na końcowy triumf, niż dwa lata temu, co nie oznacza, że jesteśmy faworytem. Real ma lepszą kadrę, głównie jeżeli o długość ławki rezerwowych. Nie będę robił porównań każdej formacji po kolei, bo takich zestawień bardziej profesjonalnych, niż moja skromna ocena jest pełno.
Jako kolektyw wyglądamy lepiej. Potwierdziliśmy to na przekroju całej tegorocznej LM. Oczywiście Real to nie tylko Ronaldo, ale Portugalczyk ewidentnie ciągnie ich w ostatnim czasie za uszy w tym pucharze. Ja bardzo liczę na naszą defensywę, ale w ataku też nie mamy przecież ułomków i jesteśmy do bólu cyniczni, potrafimy wypunktować rywala. Organizacja obronna Realu już tak dobrze nie wygląda jak u nas, różnica jest widoczna gołym okiem i jest spora.

Jestem w grupie tych, którzy uważają, że to Juventus jest faworytem (choć ostatecznie pozycja faworyta nie ma takiego znaczenia). Jako jedyny klub w elitarnych rozgrywkach jesteśmy niepokonani i oby tak pozostało. Sacchi sądzi, że wygramy i ja mu wierzę. ;)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 15:25

CavAllano pisze:Ja bardzo liczę na naszą defensywę, ale w ataku też nie mamy przecież ułomków i jesteśmy do bólu cyniczni, potrafimy wypunktować rywala. Organizacja obronna Realu już tak dobrze nie wygląda jak u nas, różnica jest widoczna gołym okiem i jest spora.
I właśnie w tym upatruję naszej szansy. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 16:59

mleko pisze:
mpolek pisze:
mnowo pisze:http://allegro.pl/bilet-ligi-mistrzow-2 ... 51409.html

100 złotych za przesyłkę, toż to złodziejstwo w biały dzień! :eusa:
Przy zakupie na oficjalnej stronie Juventus nakładał każdemu prowizję od sprzedaży w wysokości 220 euro, więc 100 zł za przesyłkę to jest nic :P
a to nie jest tak, że to 220 euro doliczane było przy zakupie opcji "bilet plus hotel" gdzie wybierało się pokój pojedyczny? Ja starałem się kupić ale nie przechodzi jak się nie poda kodu podatkowego włoskiego, a jak wiadomo nie mamy tego...
Faktycznie mogło tak być, bo właśnie taką opcję wybrałem. Jako, że nie było napisane za co ta prowizja, byłem przekonany, że nakładali ją każdemu. Analogicznie działa listicket, który online nakłada prowizje uzależnioną od ceny biletu - im bilet droższy, tym wyższa prowizja.

Co do Codice Fiscale - potwierdzam, że niestety jest obowiązkowe. Dzisiaj z rana lub wczoraj wieczorem zniknęły ostatnie wejściówki w pakiecie z hotelem. Został tylko najdroższy pakiet z lotem z Turynu.

P.S. Dla informacji jakby kogoś interesowało, to informacje podawane przez włoskie media o tym, że pojedyncze bilety (bez pakietów z przejazdem lub hotelem) z oficjalnej dystrybucji zniknęły po 2 godzinach są nieprawdziwe. O 10:15 (w 15 minut po uruchomieniu sprzedaży) podczas próby zakupu samego biletu, wyskakiwał komuniak o wyczerpaniu zapasów. Musiało ich być naprawdę strasznie mało.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 18:29

Oficjalnie: Real w finale zagra w fioletowych strojach, my w domowych.

Z tego co jednak czytam, to Real pierwszy zdcydował o trykotach pozostawiając nas niejako bez wyboru. Czy rola gospodarza właśnie nie daje nam w tej kwestii pierszeństwa wyboru?


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 18:39

Dragon pisze:Z tego co jednak czytam, to Real pierwszy zdcydował o trykotach pozostawiając nas niejako bez wyboru. Czy rola gospodarza właśnie nie daje nam w tej kwestii pierszeństwa wyboru?
Jesteś pewien, że chodziło o wybór między bielą/czernią/fioletem, a nie między czarny/fiolet. Rzeczywiście my nie mieliśmy wyboru, narzuciła go nam UEFA losując jako gospodarza parę Juve-Monaco, drużyny z drugiego półfinału Real-Atletico ten wybór mają między drugim, a trzecim trykotem. Tak było od zawsze.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 18:42

Juve jest gospodarzem wiec to my wybieramy stroj jako pierwsi.


La fidanzata d'Italia
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 19:03

To akurat ciekawe. Nie sądziłem, że ,,gość'' finału jest pozbawiony wyboru domowego stroju w przypadku, gdy ten się całkowiecie różni od gospodarza. W tym wypadku zatem nie było wyboru.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 19:11

Dragon pisze:To akurat ciekawe. Nie sądziłem, że ,,gość'' finału jest pozbawiony wyboru domowego stroju w przypadku, gdy ten się całkowiecie różni od gospodarza. W tym wypadku zatem nie było wyboru.
Guzik prawda, nie trzeba daleko szukać. W poprzednim finale z Barceloną obydwa zespoły grały w swoich podstawowych trykotach.
Tym razem Real nie mógł grać w białych bo te nie różnią się całkowicie od naszego pasiaka jeśli tak pomyślałeś. Znaczy w jakiejś lidze podwórkowej taki zestaw by oczywiście przeszedł, tutaj widocznie nie.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 19:26

mateo369 pisze: Tym razem Real nie mógł grać w białych bo te nie różnią się całkowicie od naszego pasiaka jeśli tak pomyślałeś.
To wiem. Pomyślałem, że my wybieramy niebieskie i dlaczego Real nie może białych...?
wagner pisze:drużyny z drugiego półfinału Real-Atletico ten wybór mają między drugim, a trzecim trykotem. Tak było od zawsze.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 20:08

Dragon pisze:To akurat ciekawe. Nie sądziłem, że ,,gość'' finału jest pozbawiony wyboru domowego stroju w przypadku, gdy ten się całkowiecie różni od gospodarza. W tym wypadku zatem nie było wyboru.
Real nie miał nic do gadania. Gdyby mogli zagraliby w białych, a nie tych paskudnych. Kibice Królewskich ubolewają. Tu nie ma żadnego losowania, z miejsca jako gospodarze mamy pierwszeństwo. Teraz są jakieś zasady, że stroje muszą się całkowicie różnić. Dlatego być może graliśmy na wyjeździe z Monaco w niebieskich.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 20:17

mateo369 pisze:Guzik prawda, nie trzeba daleko szukać. W poprzednim finale z Barceloną obydwa zespoły grały w swoich podstawowych trykotach.
Tym razem Real nie mógł grać w białych bo te nie różnią się całkowicie od naszego pasiaka jeśli tak pomyślałeś. Znaczy w jakiejś lidze podwórkowej taki zestaw by oczywiście przeszedł, tutaj widocznie nie.
Rzeczywiście sięgając do regulaminu CL UEFA (Rozdział X: Kit) nie ma innych obostrzeń na finał dotyczący strojów niż te które obowiązują normalnie w każdej fazie tych rozgrywek. Wygląda więc na to, że swoiste losowanie "gospodarza" finału jest tylko umowne. Gdzieś cały czas w pamięci miałem mecz finałowy Barcelony z Manchesterem United (2011), gdzie Ci drudzy zagrali w białych strojach. Wróciłem do tam tego meczu i okazuje się, że wtedy Katalończycy uznawani za gospodarza mieli w komplecie strojów domowych ciemno czerwone getry oraz spodenki. United w tam tym spotkaniu grało w strojach koszulka biała, spodenki czarne. Chociaż teraz jak to piszę zastanawiam się czy być może jakiekolwiek zasady koszulek finałowych nie są zawarte w regulaminie losowania? :think: Tam niestety nie zerknąłem i już raczej tego nie zrobie ze względu na nawał obowiązków. Wygląda więc na to, że mogłem wprowadzić niektórych w błąd. Mea culpa ;) mateo369 może mieć w tym kontekście rację. :ok:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 20:26

Dragon pisze:Oficjalnie: Real w finale zagra w fioletowych strojach, my w domowych.

Z tego co jednak czytam, to Real pierwszy zdcydował o trykotach pozostawiając nas niejako bez wyboru. Czy rola gospodarza właśnie nie daje nam w tej kwestii pierszeństwa wyboru?
Real mógł decydować które z dostępnych nie koliduje z naszym Czarno-Białym - stąd ich wybór.

Nasz był tak oczywisty że nie było potrzeby wybierania ; )

@Wagner - ale przy losowaniu półfinału było od razu wiadome że gospodarzem finału będzie zwycięzca pojedynku Juventus - Monaco.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 20:34

Czyli my zagramy w pierwszym stroju ale z białym dołem ponieważ Real zagra na fioletowo ?

To nie lepiej jakby Juve w pasiaku z czarnym dołem a Real na biało tak jak w finale 98 ?


Zablokowany