Serie A 16/17 (37): JUVENTUS 3-0 Crotone (35 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2017, 22:00

Grzegorz Jaskólski pisze:Szczerze? Wolałbym Padoina w obecnej kadrze niż Rincona.
Możesz uzasadnić?

Mi się Rincon jak na razie podoba. Przyszedł w zimę, nie przeszedł okresu przygotowawczego, nie ma ciągłości gry, ale jak wchodzi na murawę, to lipy nie robi. Cholernie waleczny i nieźle operujący piłką. W następnym sezonie może być naprawdę dobrym zmiennikiem.

Ja nigdy nie złapałem tej całej sympatii do Padoina. Gościu zawsze kojarzył mi się z byciem cholernie bezpłciowym. Niby potrafił zagrać na kilku pozycjach, niby nie popełniał jakichś dużych błędów, niby biegał, ale nie mogłeś oczekiwać od niego niczego więcej, ale to dosłownie niczego. Ot poda do najbliższego i tyle go widzieli.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2017, 22:20

pablo1503 pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Szczerze? Wolałbym Padoina w obecnej kadrze niż Rincona.
Możesz uzasadnić?

Mi się Rincon jak na razie podoba. Przyszedł w zimę, nie przeszedł okresu przygotowawczego, nie ma ciągłości gry, ale jak wchodzi na murawę, to lipy nie robi. Cholernie waleczny i nieźle operujący piłką. W następnym sezonie może być naprawdę dobrym zmiennikiem.
Muszę przyznać, że ja to widzę póki co zupełnie odwrotnie. Faktycznie, jest waleczny i są momenty, w których "lipy nie robi", ale to by było na tyle. Akcje, w których pokazuje się z fajnej strony przeplata głupimi stratami piłki, niecelnymi podaniami i bezmyślnymi, ryzykownymi faulami. Prawdę mówiąc, spodziewałem się po gościu trochę więcej. Mam wrażenie, że nawet ta jego słynna waleczność na niewiele się zdaje bo wygląda to często tak, że co silniejszy i lepiej zbudowany zawodnik nie ma większego problemu, by z naszym Wenezuelczykiem wygrać pojedynek bark w bark. To już chyba Sturaro bardziej mnie przekonuje, chociaż generalnie ciężko wybrać, który z tej dwójki powinien odejść latem, podobny poziom. Pierwsza z tej wesołej gromadki do odstrzelenia jest oczywiście nasza podróbka Pogby.


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 09:37

Mam pytanie, byli piłkarze którzy grali do zimy(Evra,Hernanes) dostaną medal za Scudetto czy może są limity medali i oni się nie łapią?


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 11:34

Chyba zależy od liczby spotkań (minut?).


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 11:45

DonPatch pisze:Chyba zależy od liczby spotkań (minut?).
Chyba we Włoszech nie ma takiego przepisu, Audero nie grał nic Mattielo i Kean jakieś minuty a wszyscy dostali medale oficjalnie.Choć pamiętam jak swego czasu Grosso który zagrał chyba 3-4 pełne mecze nie dostał go, przynajmniej na oficjalnym wręczaniu. Także może być tak,ze to klub daj listę graczy i ludzi związanych z zespołem,którzy medale dostaną.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 12:28

pablo1503 pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Szczerze? Wolałbym Padoina w obecnej kadrze niż Rincona.
Możesz uzasadnić?
Na pewno bardziej uniwersalny, więcej dziur mógłby zapchać. No i nie notował tak wielu prostych błędów. Rincon niby taki walczak, zębami piłkę wygryzie, by za chwilę w bardzo prosty sposób stracić, sfaulować... Padoin chociaż do najbliższego potrafił podać.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 24 maja 2017, 12:35

Grzegorz Jaskólski pisze:
pablo1503 pisze:
Grzegorz Jaskólski pisze:Szczerze? Wolałbym Padoina w obecnej kadrze niż Rincona.
Możesz uzasadnić?
Na pewno bardziej uniwersalny, więcej dziur mógłby zapchać. No i nie notował tak wielu prostych błędów. Rincon niby taki walczak, zębami piłkę wygryzie, by za chwilę w bardzo prosty sposób stracić, sfaulować... Padoin chociaż do najbliższego potrafił podać.
Spokojnie, daj mu czas. Z gry w Genui przyszedł do finalisty LM. Nie dziwota, że czasem za bardzo chce się pokazać i stąd wynikają głupie faula/błędy.

Jestem pewien, że jak przejdzie aklimatyzację, to będzie solidnym rezerwowym, na którego będzie można liczyć.


Obrazek
Zablokowany