Coppa Italia 16/17 (FINAŁ): JUVENTUS 2-0 Lazio (12 PUCHAR!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:07

Niby trofeum drugiej kategorii, ale gęba mi się cieszy. Świetnie jest móc oglądać naszych powiększających liczbę trofeów. Grazie Juve :juve:

Do Lazio nic nie mam, szacunek dla nich za raczej czystą walkę, ale cieszy mnie niezmiernie, że w finale utarliśmy nosa Lotito, za którym nie przepadam.
Ein pisze:Poratujcie proszę linkiem do świętowania, bo mi ucięli :angry:
http://gibanica.club/polsatsport.html?j


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:07

Niech ktoś po meczu odprowadzi Higuaina do domu, bo jeszcze chłop nie trafi. Mam nadzieję, że on już swój limit pudeł w finałach wyczerpał. Alves :bravo:.


Obrazek
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:08




To tak w kwestii opraw, chociaz akurat ta kartoniada Lazio prosta, ale za to czytelna. Jednak Wlosi to kolebka ruchu ultras i mozna od nich wymagac, a od ok 10 lat spuscili z tonu, niby to przez calcio moderno, ale tak jest wszedzie, a jak sie chce to mozna cos pokazac.
Puchar Polski '17 pod wzgledem kibicowskim zmiazdzyl Puchar Wloch, ten z roku 2016 to juz w ogole poziom dla Wlochow nieosiagalny...
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 23:10 przez gregor_g4, łącznie zmieniany 1 raz.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:10

Nawet hiszpański komentator mówił, że zdobyliśmy własnie 1 z 3 tytułów w tym roku :D

Trzeba docenić Lazio. Mieli swoje sytuacje i byli naprawdę groźni. Obaj bramkarze dziś mieli kilka świetnych interwencji. Jakim cudem Higuain dziś nie wsadził to ja nie wiem. Dani Alves robi robotę i szczerze jestem zaskoczony tym jak się prezentuje. Przyznam szczerze, że miałem go za trochę innego typu zawodnika.

Krótkie świętowanie panowie i powrót, bo to dopiero początek!

PS: Marchisio niby skryty, ale miał swoje dobre momenty. Kilka fajnych klepek i rozrzuconych piłek. Wraca w idealnym momencie. Właśnie teraz najbardziej go potrzebujemy.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:11

Pierwszy puchar jest. Jeszcze dwa :)

W drugiej połowie Lazio miało swoje szanse, ale Neto stanął na wysokości zadania. My też mieliśmy okazje, ale Higuain dziś marnował wszystko... Oby głód bramek zaspokoił 3 czerwca :D

P.S. Tak podrzucali Allegriego, że prawie spadł i się nogami nakrył :prochno:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:11

Cobra pisze:Mamy to!

Pierwsza połowa bdb, w drugiej trochę koncentracja spadła. Neto złapał wysoką formę - dzisiaj rewelacyjny mecz /dobry klej na łapkach/.

Najsłabszy Pipita, ale on musi nabrać świeżości i głodu na finał!.

Brawo! :bravo: Hat-Trick w dubletach (prawie) :D

#1/3
Mógł Allegri symbolicznie chociaż na ostatnie 5 minut wpuścić Keana i Lerisa czy Mattiello, bo i tak mieliśmy już zapewnione zwycięstwo.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:23

No i jednak można szybko przycisnąć rywala i kontrolować mecz! :) Czemu nie można było tak przez 3 ostatnie mecze w Serie A? Dzisiaj naprawdę dobry mecz rozegraliśmy, trochę było pudeł bo było, ale jest super. Mamy pierwsze Trofeum do Po3trójnej!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:27

No i pięknie.

Niedzielne starcie z Romą wymazuję z pamięci.

Teraz zrobić swoje w niedzielę i norma wykonana.

Pozostanie walka o marzenia w Cardiff... :pray:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:31

Ślicznie dziękuję. 1/3 - dzisiaj
2/3 - w niedzielę
3/3 w czerwcu :hellyes:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:37

Brawo, brawo.

Mandzu i Barza to dwa dziki :) Neto pokazał klasę przy kilku interwencjach. Alves... bajka.

Szkoda, że Igła nie wpakował czegoś.

Teraz ważne, by w niedzielę ostatecznie klepnąć kwestię scudetto, by ze spokojną głową analizować real. Dobrze, że będzie na Crotone Pjanic i może Khedira. Liczę, więc że nie będzie nerwóki i Igła oraz Mario będą mogli odetchnąć, bo się ich eksploatuje od dłuższego czasu bez przerwy.

1/3 planu wykonana z szansami na rychłe 2/3. Jest git i o Romie można zapomnieć.

Forza Juve, grazie Max. :juve:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:45

Dzisiaj można było zobaczyć jakiej kategorii był niedzielny mecz z Romą na przykładzie Maxa. W niedzielę Max stał z założonymi rękoma i patrzył na to wszystko bez emocji, uda się - będzie dobrze a jak się nie uda - mamy coś ważniejszego.
Dzisiejszego wieczora widzieliśmy inny Juventus i innego Maxa. Wściekły przy prowadzeniu 2-0, biegający i gestykulujący a wisienką na torcie było kopnięcie butelki z wodą :lol:
To wyjaśniało wszystko i cel został osiągnięty. Przed nami dwa kolejne cele i wyzwania, oby z takim skutkiem jak dziś.

Nadzwyczajnie łatwe zwycięstwo, nadzwyczajny Alves :shock:
Co mu się stało ? Kolo chyba żałuje, że sezon się kończy, chłop wymiata a te jego klepki z Dybalą to cudo.
Poprowadź nas Dani do scudetto i przede wszystkim spełnienia marzeń w Cardiff, please :pray:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 maja 2017, 23:51

Sandro 2 asysty, Alves IDEALNY transfer - w ważnych meczach robi swoje - czy to bramką, czy to asystą, czy to grą - on się bawi z innymi, ośmiesza ich.

Lubię to! :ok:

Szkoda że ma on już swoje lata, ale sądzę że jeszcze ze 2-3 sezony pogra na swoim bardzo wysokim poziomie, mimo że to zawodnik gdzie wymagana jest szybkość. Bardzo mi się podobał dzisiaj również Neto! W chwilach niedużego, bo niedużego zagrożenia - bronił bardzo pewnie! Gra obrony w sumie też świetnie, no może jakieś tam spóźnienia były. Higuain i Dybala trochę gorzej. Rincon nieźle - bardzo waleczny zawodnik. Marchisio spoko, Mandzukic jak zwykle - w obronie klasa światowa godna Cannavaro, w ataku Amauri - chłop się ewidentnie minął z przeznaczeniem. Lemina wiele nie pokazał. Swoją drogą Buffon rozegra w tym sezonie jeden jedyny mecz!

No, mamy ten Puchar Włoch!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2017, 00:02



Gdyby ktoś się jeszcz zastanawiał co jest naszym prawdziwym celem :cwaniak:


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2017, 00:29

Juventusie dziękuję za prezent urodzinowy w postaci Pucharu Włoch... teraz czas na dopięcie scudetto i na dzień dziecka poproszę o uszatego :pray:

To co robi Alves, klasa światowa. Z boków obrony w postaci Asamoah - Lichtsteiner przeszliśmy na obrońców Sandro - Alves, którzy śmigają aż piszczy. Świetni zawodnicy.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2017, 00:32

Kapitalne zwycięstwo i piękny Juventus. :ok: Pewnie wygrany finał, ani przez moment ten puchar nie był zagrożony. Nasi z taką pewnością siebie, że na pół godziny od końca zredukowali chyba do drugiego biegu i chcieli po prostu dowieźć. ;) Niesamowite to jest. Z dodatkowych plusów jakoś szczególnie się napocić nie musieli, żadnych dogrywek i w pewnym momencie gra na pół gwizdka.

Ten mecz był odpowiedzią dla wszystkich tych, którzy zaczęli panikować po porażce z Romą. Tak, tamten wynik był wkalkulowany i zespół zagrał z myślą o finale z Lazio. Dziś oglądaliśmy kompletnie inaczej nastawiony zespół, dużo bardziej agresywny, Allegri reagował stosownie do wagi spotkania. Dawno nie było Juventusu, który tak by sobie ładnie klepał piłką (mam na myśli ostatnie sezony). Nasi łączą świetną defensywę, organizację z pięknem futbolu. Cudownie.

Środek pola dał radę pod nieobecność Pjanicia i Khediry.

Higuain nie miał swojego dnia, normalnie strzela takie bramki z zamkniętymi oczami. Mamy na całe szczęście tak mocny zespół, że w razie potrzeby gracze z innych pozycji wyręczają napastników. Swój wkład w zwycięstwo miał natomiast Neto - kapitalnych kilka interwencji. :bravo:

Bardzo się cieszę kolejnym pucharem, 3. z rzędu, historycznym. Ale traktuje to zadaniowo - 1/3. Na pełnię radości przyjdzie czas 3. czerwca. ;)


Zablokowany